Nedoočkované dítě - MHD atd... hrozí mu něco?

Anonymní
12.1.20 19:12

Neočkované dítě - MHD atd...

Zdravím chci se zeptat mé dítě má jen dvě dávky hexy a bojím se jezdit MHD, chodit do velkoobchodů do nemocnic na návštěvy (vyhýbáme se velkému počtu lidí )… Chci se zeptat chodíte normálně s dětmi všude nemáte strach ze spalniček a dalších nemoci atd…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

508
12.1.20 19:15

Bydlela jsem v Praze a ano, trochu sem se bála, ale nepohla bych se z místa, kdybych nechodila mezi lidi :)
Nic se nestalo a verim, ze ani Vám se nic nestane, polud vám někdo neflusne do kočáru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6397
12.1.20 19:16

Ja jsem nad tim vube nepremyslela a chodila vsude, kam se mi zachtelo, i kdyz byly deti jeste neockovane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15712
12.1.20 19:17

Bych dítě hermeticky uzavřela, než bude mít naočkováno všechno :palec:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 19:20

Ano chodili jsme všude, beru to jako minimalni hrozbu, ale kaslajici lidi a divná individua jsem obchazela, takový reflex :lol:

Popravdě já měla vždycky nejhorší pocit v nemocnici, nevíš s čím tam ostatni chodí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.20 19:23

@welovefashion No právě se synem tam mám jít tento týden na kontrolu a už teď mám strach :think:

• Nahlásit
  • Citovat
1610
12.1.20 19:26

Zeptala bych se pediatra. Když nezakáže pobyt mezi lidmi, tak bych to neřešila. S dcerou jsem lítala po nákupákách a MHD od narození a nikdy to neřešila.

Příspěvek upraven 12.01.20 v 19:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 19:27

Nemysli na to - když tam musíš, tak tam musíš. Dvě dávky hexy má, to už je nějaká ochrana a co se spalniček týče - sice se o tom teď pořád mluví, ale nemáme to tu na každému kroku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14090
@Anonymní píše:
Zdravím chci se zeptat mé dítě má jen dvě dávky hexy a bojím se jezdit MHD, chodit do velkoobchodů do nemocnic na návštěvy (vyhýbáme se velkému počtu lidí )… Chci se zeptat chodíte normálně s dětmi všude nemáte strach ze spalniček a dalších nemoci atd…

aha, ja vychazela z toho, ze po 2 davkach hexy je dite chranene. Vzhledem k tomu, ze posledni davku nase mala dostala na roku a pul, tak to bych se 18m nikam nepodivala, kdybych to brala takhle. Ja se teda bala chodit jenom do prvni hexy, kterou dostala na skoro 6m. Chteli jsme chvilku pockat a neockovat na 3m, ona byla takovy malinkaty drobecek.

Zbytecne plasis, klidne chodte mezi lidi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Tak když jsem měla úplně pidi mimi a musela jsem na taková místa co popisuješ, házela jsem si přes boudičku plínku, by mi tam někdo "nepliv, měla jsem lepší pocit, hlavně v MHD.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10967
12.1.20 19:34

Me dite nema zadne ockovani a zatím ani nebude a MHD jezdime minilane 2× tydne, do města, na srazy, do obchodaku, na hlidani, na navstevy…a ne, nemam strach z ničeho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.20 19:36

@debra.morgan a můžu se zeptat jak to děláte. Já nedokážu svůj strach ovládnout :(

• Nahlásit
  • Citovat
21500
12.1.20 19:37

Tak tohle bych vůbec neřešila. Očkování není samospasitelné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10967
12.1.20 19:37
@Anonymní píše:
@debra.morgan a můžu se zeptat jak to děláte. Já nedokážu svůj strach ovládnout :(

nevidím důvod se bát. ani mě to nenapadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21500
12.1.20 19:39
@Anonymní píše:
@debra.morgan a můžu se zeptat jak to děláte. Já nedokážu svůj strach ovládnout :(

zkušenost…Znám několik neočkovaných nebo částečně očkovaných dětí (možná tě překvapí, že jsou to i děti zdravotníků) a žádné nikdy žádnou z těchto nemocí nechytlo.
Já vidím daleko větší nebezpečí v možnosti úrazu například.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama