7 měsíční dítě nechce otevřít pusu při krmení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Linda1985
Kecalka 126 příspěvků 1 inzerát 01.04.19 13:28
Neotevre pusu na obed

7 mesicni na sunaru doted docela hezky papala zeleninu a najednou strih a na cokoliv lzickou uz druhy den neotevre pusu? Vcera jsem ji obelstila presnidavkou namichanou do obeda, dnes uz mi to neproslo. Zoubek nevidim, dva uz ma. Jsme tedy 4× denne na 210 mlika. Spis se chci zeptat kdo jste to meli podobne a jestli deti casem chytnuli zase chut?

Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 14600 příspěvků 01.04.19 13:33

to víš že začne jíst do puberty nebude na mlíku klid

Linda1985
Kecalka 126 příspěvků 1 inzerát 01.04.19 13:35

@ka2ka to me je jasny..

Renca8
Ukecaná baba ;) 1348 příspěvků 01.04.19 13:40

Po dolnich jednickach rostou horni jednicky. Mozna ji vadi jak ji o dasne brnkas lzickou. Moje to tak mela,pomohlo tu lzicku pred ni dat ona se sama naklonila a sama si to rtama vzala

Martina84
Ukecaná baba ;) 2173 příspěvků 01.04.19 13:40

Dcera mi nechtela jist jestě v 10 měsících. Teď ve dvou letech futruje jak blazen. Vydrž

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.19 14:02

Malý takto odmítal teplý oběd. Jedl kaše, jogurty, ale asi na 4 měsíce nemělo smysl mu přes den vařit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.19 14:03

Moje dcera do cca 2 let nejedla prakticky NIC. Pokud něco, tak to byl jogurt, jablko, hruška, výjimečně borůvková přesnídávka a kukuřičné křupky. Brambory, maso, zelenina, kaše - nikdy. Byla na mlíku. Dnes jsou jí pomalu 4 roky, váží 17 kilo a měří 105 cm. Normální zdravá holčina. Vím, že je to o nervy, že má člověk strach. Ale pokud baští to mlíko a přibírá, tak bych to neřešila.
Ještě mě napadlo, jestli na ni něco neleze. Moje malá (a konec konců i většina dospěláků) prostě nemá chuť k jídlu, když na ni něco leze. Stačí blbá rýma, nachlazení nebo se opravdu chystá další zub.

Linda1985
Kecalka 126 příspěvků 1 inzerát 01.04.19 14:06
@Anonymní píše:
Moje dcera do cca 2 let nejedla prakticky NIC. Pokud něco, tak to byl jogurt, jablko, hruška, výjimečně borůvková přesnídávka a kukuřičné křupky. Brambory, maso, zelenina, kaše - nikdy. Byla na mlíku. Dnes jsou jí pomalu 4 roky, váží 17 kilo a měří 105 cm. Normální zdravá holčina. Vím, že je to o nervy, že má člověk strach. Ale pokud baští to mlíko a přibírá, tak bych to neřešila.
Ještě mě napadlo, jestli na ni něco neleze. Moje malá (a konec konců i většina dospěláků) prostě nemá chuť k jídlu, když na ni něco leze. Stačí blbá rýma, nachlazení nebo se opravdu chystá další zub.

Nas malej byl jedlik tak su z toho prekvapena. Maso ziviny apod. Aby ji nechybelo do budoucna

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 01.04.19 14:20

Mam 8 mesicni a jediny co vezme na milost je ovocna kapsicka, obcas lahev beby a jinak vyzaduje kojeni. Zuby zatim nema a na lzicku nechce. Starsi byl na UM a jedl od 5 mesicu krasne. Jak ja uz bych rada prestala kojit:-( hlavne mi uz moc nepribira a doktorka me strasila, ze to bude horsi pokud nezacne jist, ted nabrala 230g za dva mesice.

Lerista
Ukecaná baba ;) 1483 příspěvků 2 inzeráty 01.04.19 17:02

Byly dny, kdy dcera ještě v 18 měsících nepozřela nic jiného než UM. Zato ho pila na litry. Dnes je to normální, zdravá, štíhlá školačka a jí úplně normálně. Když jsem to tehdy říkala jiným maminkám, tak mě měly za divnou, že ony už papají ovoce a zeleninu a maso na kila a moje dítě je živo z UM. To chce klííííd. :mrgreen:

Linda1985
Kecalka 126 příspěvků 1 inzerát 01.04.19 17:19
@Anonymní píše:
Ještě mě napadlo, jestli na ni něco neleze. Moje malá (a konec konců i většina dospěláků) prostě nemá chuť k jídlu, když na ni něco leze. Stačí blbá rýma, nachlazení nebo se opravdu chystá další zub.

Dekuji. Potrebuju jen takto uklidnit ze nekde za rohem to bylo nebo je podobne. Syn 2.5 je nejedlik az posl.rok a kdyz mate obe deti najednou takto tak to je na vesak.

lucynka25
Echt Kelišová 9255 příspěvků 1 inzerát 02.04.19 07:39

@Linda1985 Nabízej,ale nenut. Třeba jí trápí ty zuby. ¨
Každý den zkoušej, nebo nabízej ty cucací kapsičky a uvidíš. Ono to přejde ;)
Ještě mě napadlo, jestli si nespálila pusinku při posledním jídle? Dcerka to měla jednou teplejší, lekla se toho a pak mi taky pár dní nechtěla jíst,asi se bála, že se spálí.

Váš příspěvek
Reklama