Jakou savičku a nějaké typy jak naučit na flašku?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@RMD Tak moje druhá dcerka má 19.měsíců, dudlík vůbec nechtěla, UM nikdy, i když jí ho třeba zkusili dát, kdžy jsem byla celý den ve škole a došlo jim MM..měla jsem lahvičku od Aventu a z toho pila,ale jen MM.
První dceru jsem kojila 2,5roku, UM také nikdy nechtěla.. ![]()
Co budeš dělat, když žádné UM nepříjme? Nechceš ještě s kojením vydržet?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
Počkala bych aspon do roka. Nemusíš řešit UM a učení na flašku a máš po problému. Malý byl kojen do roka, UM nikdy, od 10m vodu z hrnečku ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Já dávala pít normálně z kelímku. Lavičku mají zdravou láhev.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@nenivolnynick přesně tak aspoň ten rok, já si říkám zase aspoň roky 2
a držim ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Mám lahvičku od aventu ,jinou syn nechtěl .Pomalu sem mu začínala nabízet z láhve ,nejdřív vůbec nechtěl ,ale za dva dny si zvykl.Mel ale jen 3 měsíce, možná u staršího to půjde hůř.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ráda bych pomalu odstavovala už teď , už jenom kvůli škole
a taky vim , že za dva měsíce , budu muset přes noc být pryč, a protože mi bylo jasné , že to nebude jen tak, začínám radši už teď, jediný co jsem nečekala, jsou teda ty záchvaty vzteku , po tom , co mu zkusím dát savičku do pusy
, každopádně kelímek zkusím
aspoň to pití bych mu nemusela cpát po lžičce.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@lucynka25 vypadá to , že ní ani nic jiného nezbyde
… myslím , že u nás odmítá čistě dudlík , když mu dám UM po lžičce, tak to ji v pohodě.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@nenivolnynick a smím se zeptat , čím jste po tom roce pak nahradila mléko ? ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit