Neplodný tatínek

Anonymní
6.2.20 11:54

Neplodny tatínek

Ahojky předem se omlouvám za anonymitu, ale snad chápete. Mám takový problém, dlouho se nám nedaří otěhotnět, tak jsem šla k lékaři, kde zjistili, že já jsem zcela v pořádku. Tak jsem chtěla po partnerovi, aby šel taky na testy. Strašně dlouho jsme se kvůli tomu hádali, protože si byl jistý, že je nadsamec, tudíž stoprocentně plodný. Nakonec na ty testy šel, ale s velkou nechutí a docela scénama. Miminko si ho přejeme oba moc dlouho. Jenže dneska přišly testy a partner je neplodný, není možný ani umělé. Vůbec netuším jako to mám říct, protože vím, že to neponese dobře. Nějaká rada jak ho na to pripravit?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5748
6.2.20 12:00

Ty znáš jeho náturu, co mu vyhovuje… můj manžel by to třeba potřeboval slyšet naférovku, na tvrdo… žádné chození kolem horké kaše. Možná bych den, dva počkala, srovnala se s tím hlavně já, abych ho na 200% ujistila, že to na mé lásce k němu nic nemění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
417
6.2.20 12:01
@Anonymní píše:
Ahojky předem se omlouvám za anonymitu, ale snad chápete. Mám takový problém, dlouho se nám nedaří otěhotnět, tak jsem šla k lékaři, kde zjistili, že já jsem zcela v pořádku. Tak jsem chtěla po partnerovi, aby šel taky na testy. Strašně dlouho jsme se kvůli tomu hádali, protože si byl jistý, že je nadsamec, tudíž stoprocentně plodný. Nakonec na ty testy šel, ale s velkou nechutí a docela scénama. Miminko si ho přejeme oba moc dlouho. Jenže dneska přišly testy a partner je neplodný, není možný ani umělé. Vůbec netuším jako to mám říct, protože vím, že to neponese dobře. Nějaká rada jak ho na to pripravit?

Třeba pro něj připrav sex plnou vášně. A potom řekni: To je pohoda, když víme, že to nemůže mít žádné následky.
Jak ho na to chceš připravit? Připrav se na to ty, jak mu to řekneš. A takové věci se říkají rychle, věcně, ideálně bez emocí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2075
6.2.20 12:03

Jeho výsledky přišly Tobě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54840
6.2.20 12:05

@AjaF taky mě to zarazilo…
To jako přišly poštou??? :nevim:
Jinak neplodný tatínek…co je to za název?? Jako tatínka máš snad jiného ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
716
6.2.20 12:06
@Petra Z píše:
Jinak neplodný tatínek…co je to za název?? Jako tatínka máš snad jiného ne
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1532
6.2.20 12:07

Na tohle nejde připravit. Zkus si představit, že tohle by měl někdo říct tobě. Jak by si to chtěla?
Jak moc je to zlé? Co mu ukázali výsledky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.2.20 12:08
@Petra Z píše:
Jinak neplodný tatínek…co je to za název?? Jako tatínka máš snad jiného ne

Ne pracuji tam, tak sem se podívala do počítače, vim, že se to nesmi, ale zajímalo mě to.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.2.20 12:09
@AjaF píše:
Jeho výsledky přišly Tobě?

Ne pracuji tam tak jsem se podívala

• Nahlásit
  • Citovat
6.2.20 12:12

Bavte se o tom jako co když, ale to je asi pozdě už :think: spíš než jeho bych řešila sebe. Jak si na to připravena ty? Podle toho se bude odvíjet chování muže přece.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16133

Asi bych to nechala na doktorovi.. Teda aspoň já bych to od něj chtěla slyšet..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@Anonymní píše:

a je to na 100%? Neb u nás taky říkali, že není šance mít děti a později podrobným vyšetřením na klinice IVF řekli, že 3% spermií jsou OK.. takže se zadařilo. Prosím anonym

• Nahlásit
  • Citovat
6.2.20 12:13

@AjaF @Petra Z třeba v CARu, kam jsme chodili my, jsme dostali každý heslo a pro výsledky jsme si mohli zavolat a s heslem nám je řekli (jakože i mě manželovo výsledky). Btw já taky volala na výsledky manželova spermia, protože on se nemohl dovolat, tak jsme to pak zkoušeli oba :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2896
6.2.20 12:15

A co MESA/TESE nebylo by možny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
665
6.2.20 12:15

A výsledky tedy bude partnerovi říkat kdo? Ty a nebo vám to přijde poštou?
Určitě udělejte kontrolní spermio za 2-3 měsíce a ono to zase může být jinak. Manžel měl při prvním spermiu asi 3 mrtvý spermie a dalším spermiu už jich měl asi 400.000 ;)
IVF nás tedy samozřejmě neminulo, ale dočkali jsme se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama