Nepohoda v manželství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 22:42
nepohoda v manželství

Ahoj. Jsem vdaná 9 let, máme 3 letou holčičku(z ivf) a teď přirozeně 6 měsíčního chlapečka. V manželství nám to teď docela skřípe, řekla bych poslední rok nějak víc. Možná na to má i velký vliv že druhé dítě je kluk. Manžel si moc přál mít 2 holčičky. Už v těhotenství jsem několikrát slyšela že by mu stačila jen Anička… Od porodu to je ale husté, malej chtěl být jen na prsu, když jsem se šla jen koupat tak byl schopnej celou dobu řvát jak tur, mydlím že i tohle ten vztah otec-syn poznamenalo. Teď začali růst malýmu zuby, takže brečí dost často. Už tolikrát jsem slyšela že „život v háji“." v příštím životě žádný děcka". Když jsme měli jen dceru tak to logicky tak náročný nebylo. Já kolikrát přes den nestihnu sníst ani rohlík. Možnost hlídání nemáme žádnou, dcera do školky nechodí. Já jsem unavená, nevyspalá a nejspíš i protivná. Chlap hlídá holku tak že jí dá tablet a otevře si noťas, malýho nechá řvát na pěnovejch puzzlích a prý pohoda. Dost často kouká na youtube a pak připjde z otázkou jak to ty matky dělaj žd maj dítě, doma uklizeno a jsou upravený????‍♀️. Já už opravdu nemůžu. Když někde jsme tak vidím jak kouká doprava doleva po cizích, občas to nějak okomentuje, ale já ať děĺám co dělám nemůžu se srovnávat se svobodnou holkou jejíž jedinej středobod je vzhled. Když se namaluju tak mě pochválí ale dodá že kdybych se ještě přestala tak furt rozčilovat a mračit bylo by to super- takže pro mě taková ťafka trochu. Ať dělalám cokoliv vždy je k tomu připomínka. myslím že bokovku nemá, snad. Letos byl sex jen 1×. On to nikdy nějak extra nevyžadoval, ale vždy aspoň 1×14 dnů. O budoucnu mluví/ jak uděláme novej dvůr, přestavba kuchyně, dovolená příštip rok.
Jaký na to máte názor?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
darekp
Závislačka 2834 příspěvků 19.08.19 22:52
@Anonymní píše:
Ahoj. Jsem vdaná 9 let, máme 3 letou holčičku(z ivf) a teď přirozeně 6 měsíčního chlapečka. V manželství nám to teď docela skřípe, řekla bych poslední rok nějak víc. Možná na to má i velký vliv že druhé dítě je kluk. Manžel si moc přál mít 2 holčičky. Už v těhotenství jsem několikrát slyšela že by mu stačila jen Anička… Od porodu to je ale husté, malej chtěl být jen na prsu, když jsem se šla jen koupat tak byl schopnej celou dobu řvát jak tur, mydlím že i tohle ten vztah otec-syn poznamenalo. Teď začali růst malýmu zuby, takže brečí dost často. Už tolikrát jsem slyšela že „život v háji“." v příštím životě žádný děcka". Když jsme měli jen dceru tak to logicky tak náročný nebylo. Já kolikrát přes den nestihnu sníst ani rohlík. Možnost hlídání nemáme žádnou, dcera do školky nechodí. Já jsem unavená, nevyspalá a nejspíš i protivná. Chlap hlídá holku tak že jí dá tablet a otevře si noťas, malýho nechá řvát na pěnovejch puzzlích a prý pohoda. Dost často kouká na youtube a pak připjde z otázkou jak to ty matky dělaj žd maj dítě, doma uklizeno a jsou upravený????‍:female_sign:️. Já už opravdu nemůžu. Když někde jsme tak vidím jak kouká doprava doleva po cizích, občas to nějak okomentuje, ale já ať děĺám co dělám nemůžu se srovnávat se svobodnou holkou jejíž jedinej středobod je vzhled. Když se namaluju tak mě pochválí ale dodá že kdybych se ještě přestala tak furt rozčilovat a mračit bylo by to super- takže pro mě taková ťafka trochu. Ať dělalám cokoliv vždy je k tomu připomínka. myslím že bokovku nemá, snad. Letos byl sex jen 1×. On to nikdy nějak extra nevyžadoval, ale vždy aspoň 1×14 dnů. O budoucnu mluví/ jak uděláme novej dvůr, přestavba kuchyně, dovolená příštip rok.
Jaký na to máte názor?

Je to peknej de.bil :roll: kritizovat to jo,–ale aby se treba zapojil v domacnosti,,s necim pomohl, to asi ne, co? Uz ho slysim: on vydelava a zivi rodinu, tak proc by se ti mel oma pomahat, kdyz peci o domacnost a deti mas mit na strarost ty a ani to nezvladas, ze :roll: bych mu deti na celej den nechala a odjela pryc a chtela bych videt,,jak se bude tvarit vecer :D a to, ze chtel dce holcicky, no a co? To je kluk jako menecennej? Aspon dal ponese jeho prijmeni, ne..? Nechapu.. nechapu, jak by normalniho chlapa a vztah ke svymu vlastnimu diteti mohl poznamenat rev toho malyho mimca, to snad ne :zed:

blumen
Hvězda diskuse 54921 příspěvků 19.08.19 22:57

A druhe dite vubec chtel? Kdyz by mu udajne stacilo to prvni? Z toho to asi prameni. Predpokladam, ze po inf jste se nechranili nebo ano? Kdyby ho chtel, choval by se jinak. Asi ani o pohlavi nejde

Lumíkovec
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 19.08.19 23:00

Hele, ted je nejnarocnejsi obdobi pro tebe, pro vas vztah. Proste si to reknete na rovinu. Nam to pomohlo, rict si, ze ted je proste trochu peklo, ale ze musime zatnout zuby a chvili vydrzet a bude lip. Zkuste si promluvit a rict si to na rovinu. Ze proste musite jeste rok, 2 vydrzet, zapojit se i on zapojit a pak muze mit i nalicenou, ucesanou a usmevavou zenu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 23:03

Ahoj, u nás tohle období nastalo po narození třetího a neplánovaneho dítěte. Pořád to není úplně ok, ale jak malý roste a začíná mít trochu rozumu a je s ním řeč, lepší se to. Strašně chtěl, aby to byl kluk a přitom nejblíž má k dceři. Kolikrát už jsem si říkala za tu dobu, že se na to vykašlu a zůstanu radši s dětmi sama.. Že mi to za to nestojí. Ale oni si opravdu začínají postupně ten vztah budovat, tak zatím jen zůstávám ve střehu, připravená na vše.

Omlouvám se za anonym, pro mě osobní.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 23:03

@darekp doma občas pomáhá, to nemůžu říct že ne.
Když třeba kojím naskládá myčku, nebo vynese koše se smetím.
Druhé plánované bylo a nebylo.
Chtěli jsme jít letos do 2 ivf, ale
podařilo se už loni přirozeně, ale asi ho nenapadla varianta že by to mohl být kluk.
He svého dětství má nějaké „kostlivce“ kvůli otci, myslím že proto se nějak nemůže s malým sžít

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 23:09

@darekp a to " poznamenání" ne řevem ale tím že s ním nechce být.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 23:25

My máme děti 3 a v 99% je absolutně vše na mě, nemá na děti vůbec nervy, neustále řve.. Nemůžu ho taky vystát, jsem už na něj alergická :zed:…nejradši jsem když je v práci… :mrgreen:
samoživitelky to mají ještě horší :zed:
On je někdy i fajn, když jsme třeba na výletě :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 23:28

Jj, na výletech to je taky fajn, to moc nehučí

Uživatel je onlineCaboverde
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 19.08.19 23:34
@Anonymní píše:
My máme děti 3 a v 99% je absolutně vše na mě, nemá na děti vůbec nervy, neustále řve.. Nemůžu ho taky vystát, jsem už na něj alergická :zed:…nejradši jsem když je v práci… :mrgreen:
samoživitelky to mají ještě horší :zed:
On je někdy i fajn, když jsme třeba na výletě :roll:

Neber to zle, ale proč sis pořizovala tři děti, když to táhneš v podstatě sama? Už při druhém dítěti ti muselo být jasné, že se budeš muset starat bez pomoci partnera. Nechápu, proč si někdo takto komplikuje život.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 23:34

Můj muž má navíc úplně jinak poskládaný žebříček hodnot… To je hrozné u výchovy dětí… Nemá lásku ke zvířatům.. a v nejhorších okamžicích hysterčí místo podpory :mrgreen:
Máme taky krizi, rozvod nás určitě nemine i když se tomu zatím snažím čelit :pocitac:
Tvůj muž blbě kecá, nenechej se rozhodit a řekni mu co si o tom myslíš i za cenu hádky.

tothova
Kecalka 153 příspěvků 19.08.19 23:37

Hele asi by jsem vůbec neřešila jak vypadám a nesrovnavala se. Popravdě ty namalovaný obrazce těm chlapům stejně nic neříkají než jen hezky pohled. Pokud nejsi vyloženě špinavá šmudla tak ženská je přece hezká jen když se večer napatla krémem, ráno učeše a namaluje řasy. Otázka 5 minut. Oblečení je dnes pohodlné i pěkné.
Chlap se chová přehnaně. Ale určitě má obě děti rad, nechápu jak si tohle nějaká mama může myslet. Jen malej je ještě malej a náročnější… a nevím jakou roli u vás má chlap, ale působí na mě, že je z toho taky unaven, možná jen otráven, ze stereotypu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 23:41

@Caboverde Touha po dětech je silnější než rozum :srdce:. Prostě jsem je chtěla i za cenu toho, že na ně budu sama :srdce:. Nikdy nebudu litovat toho, že je mám, je jedno jestli jedno dvě nebo tři, já mám tři úžasné děti a ty bych nevyměnila za nic na světě.

Uživatel je onlineLenka_Hal
Extra třída :D 10185 příspěvků 19.08.19 23:49

To jsou teda hodne drsny vety 8o „V příštím životě žádný děcka“, ty jo, to si neumim ani predstavit, co bych delala, je to peknej vul. :think:
Ani nevim co radit, prijde mi ze ta tendence chlapu ke kafrani je docela vysoka. Staci trocha stresu…Proc nekdo musi takhle ten vztah kazit :think: Budu muset na tohle dbat u synu a za kazdy naznak „kafravosti“ je nejak ztrestat :think: :mrgreen:

ANekar
Nováček 4 příspěvky 20.08.19 00:20

Pokud plánuje, tak budoucnost vidí s Vámi. Zkuste si říct o pomoc, vysvětlit mu, že toho máte moc…Nebo ho nechte zkusit jeden den ve vaší kůži :-) Rozvod berte jako to nejzažší řešení…jste spolu pár let…krize se objeví a zase odejde, pokud se ji budete snažit překonat…nechte si poradit od odborníka. stojí to za to!

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama