Nepomucká, Podbělohorská

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
slunecnice111
Povídálka 31 příspěvků 13.03.18 17:37
Nepomucká / Podbělohorská Praha 5

Ahoj maminky, máte některá z vás zkušenosti se ZŠ Nepomucká či ZŠ Podbělohorská? Vím, že Podbělohorská je spíše rodinná, ale slyšela jsem, že v Nepomucké je metoda Hejného. Ale myslím, že je jen v 1. třídě, možná už jí mají i dál nevíte? V Podbělohorské je krásná zahrada, nevím zda Nepomucká má taky něco? Jak to v Nepomucké řeší družina, když jdou ven? Mají taky zahradu? Díky moc za všechny odpovědi.

Reakce:
frndulka
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 14.03.18 09:15

Nepomucká v případě, že zvolíte jejich odloučené pracoviště v Beníškové. Tam je to skvělé, jen 5 tříd - od každého ročníku jedna až do páté třídy, obrovská zahrada, klid, vlastní jídelna a super učitelky tam. Budova je rok po rekonstrukci, takže je tam všechno nové.
Chodil tam můj syn a teď tam chodí i dcera.
Nepomuckou dole nedoporučuju vůbec, po Beníškový šel syn na 2. stupeň do Weberky, dcera půjde také.
V případě, že byste nešli do Beníškové, zvolte Podbělohorskou nebo Weberku.

slunecnice111
Povídálka 31 příspěvků 19.03.18 22:06

@frndulka Tak to mě dost překvapilo. Já zvažuji, kam své dítě zapsat do 1. Třídy zda Podbělohorská nebo Nepomucká.

frndulka
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 21.03.18 08:34

Z těchto dvou variant bych já zvolila Podbělohorskou ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší sportovní průšviháři v Česku: Kokain, alkohol i vážná autonehoda!

Profesionální sportovci, ať už ti čeští, nebo zahraniční, se poslední dobou... číst dále >

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >