Nepomucká, Podbělohorská

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

slunecnice111
Povídálka 31 příspěvků 13.03.18 17:37
Nepomucká / Podbělohorská Praha 5

Ahoj maminky, máte některá z vás zkušenosti se ZŠ Nepomucká či ZŠ Podbělohorská? Vím, že Podbělohorská je spíše rodinná, ale slyšela jsem, že v Nepomucké je metoda Hejného. Ale myslím, že je jen v 1. třídě, možná už jí mají i dál nevíte? V Podbělohorské je krásná zahrada, nevím zda Nepomucká má taky něco? Jak to v Nepomucké řeší družina, když jdou ven? Mají taky zahradu? Díky moc za všechny odpovědi.

Reklama

Reakce:

frndulka
Zasloužilá kecalka 777 příspěvků 14.03.18 09:15

Nepomucká v případě, že zvolíte jejich odloučené pracoviště v Beníškové. Tam je to skvělé, jen 5 tříd - od každého ročníku jedna až do páté třídy, obrovská zahrada, klid, vlastní jídelna a super učitelky tam. Budova je rok po rekonstrukci, takže je tam všechno nové.
Chodil tam můj syn a teď tam chodí i dcera.
Nepomuckou dole nedoporučuju vůbec, po Beníškový šel syn na 2. stupeň do Weberky, dcera půjde také.
V případě, že byste nešli do Beníškové, zvolte Podbělohorskou nebo Weberku.

slunecnice111
Povídálka 31 příspěvků 19.03.18 22:06

@frndulka Tak to mě dost překvapilo. Já zvažuji, kam své dítě zapsat do 1. Třídy zda Podbělohorská nebo Nepomucká.

frndulka
Zasloužilá kecalka 777 příspěvků 21.03.18 08:34

Z těchto dvou variant bych já zvolila Podbělohorskou ;)

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Taclík z Dukly 61 chtěl utajit svatbu s Pavlou. Udělal ale jednu chybu!

Herec Marek Taclík, který exceloval v roli jednoho z horníků v Dukle 61, je v... číst dále >

Děti, těšte se na pšouknutí! ČT připravila cyklus romských pohádek

Pravidelný desetidílný cyklus romských pohádek nabízí od pondělí 18.6.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Sex jako poprvé. Po rekonstrukci panenské blány touží i padesátnice

Rekonstrukce panenské blány sice není v Česku zákrok úplně běžný, ale občas... číst dále >

Reklama