Nepotvrzená propustka

3674
15.12.20 19:05

Nepotvrzená propustka

Hezký večer, mám prosím vás dotaz: stalo se vám někomu, že jste si zapomněli nechat potvrdit propustku u lékaře? Byla jsem včera se synem na chirurgii, sundávali mu sádru na ruce a úplně jsem na tu propustku zapomněla. Máme to od nás 60 km takže zpětně tam jet se mi vůbec nechce :( A nevím co mám dělat. Mam tedy zprávu od lékaře, kde je datum, takže jedině to je důkaz že jsem tam opravdu byla no.
Děkuji za rady ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14950
15.12.20 19:07

Záleží, jak moc důkladní jdou u vás v práci. Mě se to stalo mnohokrát, ale u nás se to až tak neřeší a v případě problémů bych si vyžádala potvrzení dodatečně. Pokud to ale u vás v práci důsledně vyžadují, tak se musíš domluvit na jiném řešení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2299
15.12.20 19:12

Normálně se domluv s tím, komu ty propustky nosíš. Řekni mu, co se stalo a zeptej se, jestli mu stačí zpráva z chirurgie nebo musíš jet 60 km pro razítko.
U nás se třeba na propustky ani nehraje. Prostě jsem byla u lékaře a hotovo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25165
15.12.20 19:17
@SarkaNovo píše:
Hezký večer, mám prosím vás dotaz: stalo se vám někomu, že jste si zapomněli nechat potvrdit propustku u lékaře? Byla jsem včera se synem na chirurgii, sundávali mu sádru na ruce a úplně jsem na tu propustku zapomněla. Máme to od nás 60 km takže zpětně tam jet se mi vůbec nechce :( A nevím co mám dělat. Mam tedy zprávu od lékaře, kde je datum, takže jedině to je důkaz že jsem tam opravdu byla no.
Děkuji za rady ;)

U nás řešíme korespondenčně. Pošleme mailem papír na propustku a oni zpět oraženou poštou. Už se nám to taky povedlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17138
15.12.20 20:36

@SarkaNovo ja bych v praci mela absenci nebo bych si musela vzít dovolenou kdybych nemela potvrzenou propustku, musela bych doložit do konce měsíce, než by se delala docházka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2824
15.12.20 20:39

@SarkaNovo tak to záleží jak to chodí u tebe v práci. U nás se propustky neřeší vůbec :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3674
15.12.20 21:49
@kavenka píše:
@SarkaNovo tak to záleží jak to chodí u tebe v práci. U nás se propustky neřeší vůbec :nevim:

U nás ji právě vždy chtějí doložit no :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14950
16.12.20 07:02
@SarkaNovo píše:
U nás ji právě vždy chtějí doložit no :?

V tom případě buď bude stačit lékařská zpráva nebo to vyřídit e-mailem a v nejhorším tam znova zajedeš. A nebo si na ten den vypíšeš zpětně dovolenou. Víc variant není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat