Nepravidelná menstruace

Anonymní
25.6.20 02:23

Nepravidelná Menstruace 1

Zdravím, ve 13 mi začala první menstruace a po půl roce už byla pravidelná ale minulé léto, když mi bylo 15 jsem měla dlouhou a hodně silnou menstruaci nemohla jsem nikam chodit protože i když jsem si dala vložku i tampon za hodinu to proteklo…no a od té doby jsem 5mesicu neměla menstruaci vůbec pak jsem ji měla asi 3h dlouhou a tak sem šla ke gynekoložce a ta mi řekla že jsem v pořádku ale teď jsem měla asi 4× menstruaci za sebou v rozestupech cca 2dny… Nevíte co by to mohlo být popřípadě jestli mám změnit gynekologa? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

25.6.20 07:44

Ahoj. Nejspis rozhazeny hormony. Staci na gynekologii udelat hormonalni profil z krve. Je to zakladni vysetreni pri takovych problemech. Takze byt tebou, nejdriv bych to resila pres tveho nynejsiho gynekologa a pokud ti nebude chtit hromonalni profil udelat (i to se stava, ze proste nechtej), tak bych si v tu chvili nasla jineho ;) mezi 14. a 17. rokem jsem to mela podobne jako ty. Me pomohla ale az antikoncepce. S doktorem jsme vyzkouseli vsechno za ty 3 roky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama