Po třech letech na gynekologii

24.6.20 18:16

Ginegolog

Dnes jsem byla po třech letech u ginegologa… Já vím chodí se každý rok ale měla jsem toho moc, řekl že mám něco na děložním čípku a že testy budou až za 14 dní před 3 roky jsem potratila a asi mě špatně vyčistil Doctor ale to jsem byla na kontrole po 14 dnech řekl že tam ještě něco je ale že to vy čůram tak mám strach že by to mohl být Rak ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

844
24.6.20 18:18

Muze :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.20 18:21

@Teresa.p Hm zajímá mě proč Pan ginegolog nic neřekl jenom že tam něco vidí a že po testech když něco bude vysvětlí oni to přece už vy i bez testu nebo ne? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
844
24.6.20 18:22

Jestli mas neco na cipku, tak to neznamena, ze te doktor pri revizu spatne vycistil. revize a zmeny na cipku nemaji nic spolecneho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.20 18:24

@Teresa.p aha díky za info

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2371

No jestli jsi šla ke ginekologovitak to muselo být zajímavé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
844

Nevi. udelal ti asi ster na cytologii a bude vedet vysledky za 14 dni. nekdy vidi podezrele zmeny na cipku pouhym okem, ale jestli jsou tam zmeny bunek a jakeho stupne bude vedet az z cytologie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22565
24.6.20 18:26
@Goldie 123 píše:
Dnes jsem byla po třech letech u ginegologa… Já vím chodí se každý rok ale měla jsem toho moc, řekl že mám něco na děložním čípku a že testy budou až za 14 dní před 3 roky jsem potratila a asi mě špatně vyčistil Doctor ale to jsem byla na kontrole po 14 dnech řekl že tam ještě něco je ale že to vy čůram tak mám strach že by to mohl být Rak ????

Obvykle si sedím na rukou - ale ty jsi tatar?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.20 18:33

@hanka.br. Hm děkuji ze mám novou přezdívku ale nic co jste napsala my nějak nepomohlo asi se hodně nudíte :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22565
24.6.20 18:35
@Goldie 123 píše:
@hanka.br. Hm děkuji ze mám novou přezdívku ale nic co jste napsala my nějak nepomohlo asi se hodně nudíte :potlesk:

Ale ani ne, jen mě to prostě zarazilo. To se často nevidí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23136
24.6.20 18:39
@Goldie 123 píše:
@hanka.br. Hm děkuji ze mám novou přezdívku ale nic co jste napsala my nějak nepomohlo asi se hodně nudíte :potlesk:

neber to zle, ale tohle je dosti často používané slovo, u žen zvlášt..Pokud bys profesi ženského lékaře takto zprznila v jakékoli korespondenci, je reálné, že řada lidí vůbec nepochopí, kde jsi vlastně byla…A druhá část si pomyslí něco nejapného o tvé inteligenci.
Ty se nedíváš na středisku/v nemocnici po cedulích, abys věděla, jak se to píše?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16286
24.6.20 18:42
@hanka.br. píše:
Ale ani ne, jen mě to prostě zarazilo. To se často nevidí.

no tak to bude asi ze stejneho suplicku jako histerie a to se tady naopak vidi casto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23136
24.6.20 18:45
@warita píše:
no tak to bude asi ze stejneho suplicku jako histerie a to se tady naopak vidi casto.
@warita píše:
no tak to bude asi ze stejneho suplicku jako histerie a to se tady naopak vidi casto.

ginegolog mi přijde ještě o dvě třídy horší…Mě to přišlo jak nějakej divnej geolog :jazyk: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22565
24.6.20 18:47
@warita píše:

To umím pochopit, ojedinělá chyba v písemném projevu je v pohodě. Takhle se písemně vyjadřuje jenom někdo, kdo skončil věkem v sedmičce - nic ve zlém. Tak snad nebude mít zakladatelka dětí osm, aby měly šanci na vzdělání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17122
24.6.20 18:50
@Goldie 123 píše:
Dnes jsem byla po třech letech u ginegologa… Já vím chodí se každý rok ale měla jsem toho moc, řekl že mám něco na děložním čípku a že testy budou až za 14 dní před 3 roky jsem potratila a asi mě špatně vyčistil Doctor ale to jsem byla na kontrole po 14 dnech řekl že tam ještě něco je ale že to vy čůram tak mám strach že by to mohl být Rak ????

Jako že bys rakovinu vyčůrala, takhle to myslíš? No možná jo, když to říkal ginekolog :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama