Co znamená zvětšený vaječník

Anonymní
23.6.20 22:33

Co znamená zvětšení vaječník

Dnes sem byla na gyndě a řekl mi že mám zvětšený vaječník ale neřekl my z čeho?,,, jen že je to potřeba začít léčit a mám jen problémi s mesíčkama často špinim a krvácím ale úplně slabě a on my na to nic neřekl že měs. Mám třeba i 15 dnů jen že mám přijít znovu na mějáké vyšetření nevím co si mám myslet??žádné vysvětlení a dál do mě akurad strach vádí něčemu těm zvětšení vaječník?? A měsíčky takovou dlouhou dobu?? Chci jen vědět jestli se s tím už někdo setkal??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

442
23.6.20 23:20

A proč jsi se nezeptala? Doktor od svých pacientek očekává dotazy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26391
23.6.20 23:34
@Anonymní píše:
Dnes sem byla na gyndě a řekl mi že mám zvětšený vaječník ale neřekl my z čeho?,,, jen že je to potřeba začít léčit a mám jen problémi s mesíčkama často špinim a krvácím ale úplně slabě a on my na to nic neřekl že měs. Mám třeba i 15 dnů jen že mám přijít znovu na mějáké vyšetření nevím co si mám myslet??žádné vysvětlení a dál do mě akurad strach vádí něčemu těm zvětšení vaječník?? A měsíčky takovou dlouhou dobu?? Chci jen vědět jestli se s tím už někdo setkal??

Normální to není, doktor tě znovu vyšetří. Nejspíš vezme krev a udělá rozbor. Nejspíš máš rozhozené hormony. Příště se na vše, co ti nejí jasné, zeptej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.6.20 08:07

Ano krevní rozbory my brali tak budu vědět a určitě se zeptám. Jinak sem jen chtěla vědět jestli se s tím už někdo setkal, jinak díky za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
27506
24.6.20 08:12
@Anonymní píše:
Ano krevní rozbory my brali tak budu vědět a určitě se zeptám. Jinak sem jen chtěla vědět jestli se s tím už někdo setkal, jinak díky za odpověď

Držím palce, aby to nebylo nic vážného…

Já myslím, že pokud se neprokáže v krvi, že by to bylo horm. nerovnováhou anebo zánětlivé, že Tě pošlou na laparoskopii, ono ani na UZ se kolikrát moc nepozná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.6.20 14:27

Tak v krvi se nic neukázalo dál my léky na zastaveny menstruace tak by to mělo přestat a jdu opět na kontrolu až se my to zastaví… Děkuji za podporu :hearts:️

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama