Nepravidelná ms a ovulace

Anonymní
4.5.21 09:52

Nepravidelná ms a ovulace

Ahojky. Snažíme se o miminko a mám nepravidelnou ms. Dnes mi vyšel ovulační test takto. Druhá čárka je o něco slabší. Myslíte, že je to ovulace? Děkuji Bee.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8355
4.5.21 10:02
@Anonymní píše:
Ahojky. Snažíme se o miminko a mám nepravidelnou ms. Dnes mi vyšel ovulační test takto. Druhá čárka je o něco slabší. Myslíte, že je to ovulace? Děkuji Bee.

Test je negativní. A nemá se ovulacni dělat spíš až odpoledne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
844
4.5.21 10:51
@Anonymní píše:
Ahojky. Snažíme se o miminko a mám nepravidelnou ms. Dnes mi vyšel ovulační test takto. Druhá čárka je o něco slabší. Myslíte, že je to ovulace? Děkuji Bee.

Ovulacni carka musi byt stejne silna jako kontrolni. Nepoznas ovulaci podle plodneho hlenu? To bysi mela jistotu ze bude ovulace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.21 11:44

@MonaSun já jsem toto nikdy řešit nemusela. Mám dvě děti. S novým přítelem jsme spolu dva roky a je na vozíčku. Takže to musíme plánovat. A nikdo jsem nepoužívala ani testy, ani podle hlenu, takže jsem v tomto nováček a nic o tom nevím :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
844
4.5.21 12:07
@Anonymní píše:
@MonaSun já jsem toto nikdy řešit nemusela. Mám dvě děti. S novým přítelem jsme spolu dva roky a je na vozíčku. Takže to musíme plánovat. A nikdo jsem nepoužívala ani testy, ani podle hlenu, takže jsem v tomto nováček a nic o tom nevím :nevim:

Zkus si o ovulaci neco precist a zkus pozorovat sve telo :) a uvidis ze ovulaci poznas. Ja nikdy testy nepotrebovala, poznala jsem 3× kdy mam plodne dny a cekame treti miminko, pokazde na poprve :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
4.5.21 12:27
@Anonymní píše:

Ahojky, řekla bych, že tohle ještě není úplně pozitivní ovu test, ale spíš zítra bude. Přikládám svůj, kdy je testovací čárka silnější než kontrolní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat