Nepravidelné bití srdce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 15:49
Nepravidelne biti srdce

Ahoj, chci se zeptat, poslední dobou mi dost nepravidelně bije srdce, jakože chvíli bije rychle, pak trochu zpomalí, potom zase normálně a pořád dokola… Čím to může být? Nic mě jinak nebolí, problémy jsem nikdy neměl, normálně sportuji a všechno, jsem mladý… A docela se bojím no…

Reakce:

Lioness34
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 27.08.18 15:50

:roll: nechápu proč to resis tady. Zajdi si k lékaři a řekni to jemu.

michaela1310
Kecalka 245 příspěvků 27.08.18 15:56

To mi děla občas taky a to mě testovali na kardiologii, může to dělat třeba stres

Verun83
Echt Kelišová 8756 příspěvků 33 inzerátů 27.08.18 16:00

Mam od patere. Musim chodit pravidelne na fyzioterapii, nebo thajske masaze, tam me prokrupou, narovnaji a mam klid. Jinak mi pomaha i joga, primo sestava na bolava zada.

KalamityJohn
Kelišová 6261 příspěvků 27.08.18 16:02

Neboj, taky jsem to měl/mám a dlouhá vyšetření a nic tam nenašli.

Jestli chceš mít jistotu, zajdi si k doktorovi. Trénované srdce na „volnoběh“ může bušit trochu nepravidelně.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 17712 příspěvků 27.08.18 16:05

taky mám arytmii, většinou je to neškodné, ovšem to by měl zhodnotit lékař.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19832 příspěvků 27.08.18 16:39
@KalamityJohn píše:
Neboj, taky jsem to měl/mám a dlouhá vyšetření a nic tam nenašli.Jestli chceš mít jistotu, zajdi si k doktorovi. Trénované srdce na „volnoběh“ může bušit trochu nepravidelně.

jak mám chápat větu „trénované srdce na "volnoběh“ může bušit trochu nepravidelně"? :P

Mimochodem, taky se mi to čas od času stane, ale ekg a další vyšetření ok, takže neřeším, nepřepínám, beru to tak, že se to prostě občas stane…

KalamityJohn
Kelišová 6261 příspěvků 27.08.18 16:45
@Mar__tanka1983 píše:
jak mám chápat větu „trénované srdce na "volnoběh“ může bušit trochu nepravidelně"? :PMimochodem, taky se mi to čas od času stane, ale ekg a další vyšetření ok, takže neřeším, nepřepínám, beru to tak, že se to prostě občas stane…

To když trénovanému dědkovi lékař řekne, že mu buší nepravidelně srdce a dědek na to: moment, já si zacvičím a ono se to srovná. Fakt se to srovnalo. :mrgreen:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 1 inzerát 27.08.18 17:10

Já mám tachykardii. Taky občas to srdce cítím. Je to nepříjemný. Zobu betablokátory a je mi fajn. Můj kardiolog mi řekl, ať si představím, že každé srdce má předurčený počet úderů, než odumře. Pokud bije rychle, nebo nepravidelně, je potřeba to řešit, aby vydrželo co nejdéle. Poselství je: jdi k lékaři, srdce není p*del ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Mlčení, tlak, výčitky. Manipulace je plevel komunikace, říká psycholožka

Ženy a muži komunikují jinak. Zatímco dvě ženy si v postěžování na cokoli... číst dále >