Miminko pije méně

2
18.4.20 21:53

Nepravidelně papa po

Ahojte
Mám má vás dotaz holky
Malá mi jeden den bašti cca 120-150 ml UM jsou ji dva mesice
A pak jeden den třeba vypije jen 40 někdy 60 a když se zadari tak tu necelou stovku
Ale proste mě to zarazilo od narození byla velký jedlik a teď proste toto ????‍♀️ Nemáte s tím některá zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
175
19.4.20 21:34

Myslím že nemusíš plašit..je malá spokojená? Neni apatická? Jde na ní vidět že ji to stačí?
Dcerka (5měsíců) mi pije 150ml (někdy i míň) cca po třech hodinách. Poslední večerní krmení cca půl desátá 150ml. Ráno cca 7-8h 180ml a pak zase cely den 150.
Kolem toho druhého-třetího měsíce mi papala 180ml a třeba za hodinu měla znova hlad…mimča vždycky papají podle potřeby, když jí to stačí a je spokojená, neřeš to…začni to řešit pouze v případě že budeš vidět i změny v chování (bolest bříška, málo čůrá atd atd.) A pak tedy popřípadě řešit s dr. Ale pokud ti to nedá spát, zavolej ji, od toho přece ty doktorky máme 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
19.4.20 21:38

@Ibibi
Děkuji moc
No pravé poslední dobou nás trápí i brisko nebo já vlastně ani nevím ráno je v klidu vysmata a pak za hodinu place tlačí atd a pak zas klid
Prdiky má
Kaka normálně atd 🙈 🙈
Je to někdy na palici 😁 v 8 tak v 9 tak 😁 😁 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
19.4.20 21:44

@Annajan joo to znám. Ono to ani nemusí být vyloženě že by ji trápilo bříško, ale prostě se jí jen něco nelíbí..malá je taky vždycky dopoledne protivná, ale to je tím že je nedospalá a jde jí težko usnout..když konečne usne, je jak sluníčko..ale taky jsme si tím prošly 🙂 může být hodně důvodů proč je protivná, pokud tě to hodně znepokojuje, zavolej té dr. Je lepší 10krát zbytečně než jednou pozdě 🙂 ono se to srovná 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
27.4.20 15:20

Ahoj, já kojim teda, ale taky jsem se stresovala s mlékem. Všude kolem, jsem četla, že dítě vypije od 100 ml do 200 ml a poté, co jsem koupila odsávačku mléka, jsem zjistila, že ze sebe vydám tak 30 ml někdy 40 ml v době kolem 2 měsíců malé. Byla jsem z toho hodně špatná, ale malá přibírala a doktorka z ní byla nadšená, jaký je to cvalík a nakonec mi řekla, že mám místo mléka smetanu :D. Dnes je malé téměř osm měsíců, už má příkrmy a zatím co tady jedí děti i 190 g, tak naše dá nejvíc 60 g a když jsem se jí snažila víc nafutrovat, tak se akorát pozvracela. Zkrátka má malý žaludek a pokaždé se na kontrole u doktorky ptám, jestli je to takhle ok. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat