Nepravidelné pohyby - přestaly

Anonymní
12.1.19 23:25

Nepravidelne pohyby - přestaly

Dobry vecer, je normální, aby ve 24 tt ustaly pohyby. Poslední 3 dny skoro zadny necitim. Do te doby byly pravidelne a citelne

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

525
12.1.19 23:34

Ustaly/ nebo úplně přestaly?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3952
12.1.19 23:35

Muze byt. Mimi muze byt jinak otocene atd. Muze to byt i problem. To ti takhle nikdo nepovi. Jed do nemocnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1761
12.1.19 23:46

Mně se to stalo taky. A vyděsilo mě to hrozně. Jak mi dítě povyrostlo, tak asi najednou nemělo tolik místa nebo co, ani na ultrazvuku už sebou tolik nemlelo. Za pár dní rodím a jen se tam vrtí a převaluje a protahuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3044
13.1.19 04:05

Je to normalni. Kdyz ustaly uplne, vzdycky jsem jela na kontrolu. Jednou hledali ozvy doost dlouho, to jsem se i ulevou rozbrecela, kdyz jsem je konecne uslysela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5875
13.1.19 04:17
@Anonymní píše:
Dobry vecer, je normální, aby ve 24 tt ustaly pohyby. Poslední 3 dny skoro zadny necitim. Do te doby byly pravidelne a citelne

Jed do nemocnice, stejne budes akorat na nervy, co se deje…takhle te uklidni ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10038
13.1.19 13:01

Jsem ve 20 tt a mimčo cítím od 18 tt, minulý týden jsem ho necítila skoro 3 dny - za tu dobu cca tak 2× slabounce také jsem měla strach, ale další den mi tam už zase hopsal, takže byl jenom klidnější nebo někde zalezlý a já ho necítila..nestresovala bych se a kdybych necítila nic třeba ještě 1 den tak bych šla na vyšetření..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
13.1.19 22:11

Ja by som si zašla na vyšetrenie. Asi sa iba inak otočilo (v 24tt je ešte maličké), ale pre pokoj duše je to najlepšie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.19 21:26

Prosím o trochu uklidnění že je vše v pořádku. Je to tak dva týdny co jsem začala cítit pohyby, jsem 22tt. V úterý ráno sem se probudila a malej se tam strašně mlel, cítila jsem to dost, od té doby jsem pořádně nic necítila :nevim:
Nevím jestli začít plašit nebo jestli je to tak nějak v tomhle týdnu normální :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
5875
9.2.19 21:35
@Anonymní píše:
Prosím o trochu uklidnění že je vše v pořádku. Je to tak dva týdny co jsem začala cítit pohyby, jsem 22tt. V úterý ráno sem se probudila a malej se tam strašně mlel, cítila jsem to dost, od té doby jsem pořádně nic necítila :nevim:
Nevím jestli začít plašit nebo jestli je to tak nějak v tomhle týdnu normální :zed:

Pokud necitis nekolik dni, proc jsi nesla k dr? 8o jako v tomhle tydnu se narazove zvetsuje deloha, takze ano, stat se to asi muze…ale nez se takhle nervovat, tak jsi mohla byt klidna a zkontrolovana. Ja bych k dr zasla. Ma dr vzdy rika: Radsi 10× zbytecne a byt klidna, nez neco zanedbat :nevim: klidne bych jela i na pohotovost, kdybych mela nervy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.19 21:38

Ja jsem nakonec taky jela na pohotovost a prcek byl otocenej jinak, proto to neslo citit. Jinak mi rikali, ze se jezdi po 1 dni, kdy nejdou citit pohyby.

• Nahlásit
  • Citovat
15310
9.2.19 22:19

Ani ty pohyby ničím nevyprovokuješ? Sladkým, palivým jídlem, horkou vanou? Teda necítit nic od úterka tak už umíram hrůzou a jedu k dr, já vyšiluju když malého necítím 2 hodiny :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1025
9.2.19 22:30
@Anonymní píše:
Nevím jestli začít plašit nebo jestli je to tak nějak v tomhle týdnu normální :zed:

Pokud jsi pohyby teprve začala cítit, tak chvilku trvá, než je vychytáš kdy a jak. Můžou být tak slabé, že si ani nevšimneš. Mě se osvědčilo ze začátku lehnout si na břicho a mimču tak zmenšit prostor, vždycky se ozvalo :mrgreen: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
11.2.19 11:15

Uklidni te doktor, ne my tady. Ja jsem se nekdy kolem 23. tydne taky objednala na kontrolu, protoze jsem ze dne na den prestala cokoliv citit. Nakonec to bylo tim, ze byl plod jeste maly, otocil se a kopal smerem k pateri, kde jsem to necitila. Za ten klid ti to stoji. Rozhodne na me na ultrazvuku nekoukali nijak divne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama