Nepravidelné pohyby - přestaly

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 23:25
Nepravidelne pohyby - přestaly

Dobry vecer, je normální, aby ve 24 tt ustaly pohyby. Poslední 3 dny skoro zadny necitim. Do te doby byly pravidelne a citelne

Přečtěte si článek: První pohyby miminka

Reakce:
Adelkadd
Kecalka 409 příspěvků 12.01.19 23:34

Ustaly/ nebo úplně přestaly?

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 12.01.19 23:35

Muze byt. Mimi muze byt jinak otocene atd. Muze to byt i problem. To ti takhle nikdo nepovi. Jed do nemocnice.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 12.01.19 23:46

Mně se to stalo taky. A vyděsilo mě to hrozně. Jak mi dítě povyrostlo, tak asi najednou nemělo tolik místa nebo co, ani na ultrazvuku už sebou tolik nemlelo. Za pár dní rodím a jen se tam vrtí a převaluje a protahuje.

kacakaca
Závislačka 2644 příspěvků 13.01.19 04:05

Je to normalni. Kdyz ustaly uplne, vzdycky jsem jela na kontrolu. Jednou hledali ozvy doost dlouho, to jsem se i ulevou rozbrecela, kdyz jsem je konecne uslysela.

Kukacka123
Závislačka 2835 příspěvků 13.01.19 04:17
@Anonymní píše:
Dobry vecer, je normální, aby ve 24 tt ustaly pohyby. Poslední 3 dny skoro zadny necitim. Do te doby byly pravidelne a citelne

Jed do nemocnice, stejne budes akorat na nervy, co se deje…takhle te uklidni ;)

E.winka 2
Kecalka 493 příspěvků 13.01.19 13:01

Jsem ve 20 tt a mimčo cítím od 18 tt, minulý týden jsem ho necítila skoro 3 dny - za tu dobu cca tak 2× slabounce také jsem měla strach, ale další den mi tam už zase hopsal, takže byl jenom klidnější nebo někde zalezlý a já ho necítila..nes­tresovala bych se a kdybych necítila nic třeba ještě 1 den tak bych šla na vyšetření..

Trashpanda
Povídálka 24 příspěvků 13.01.19 22:11

Ja by som si zašla na vyšetrenie. Asi sa iba inak otočilo (v 24tt je ešte maličké), ale pre pokoj duše je to najlepšie.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >