Nepravidelný men. cyklus

Anonymní
25.1.21 21:04

Nepravidelný men. cyklus

Ahojky holciny ;)
Chtěla jsem se zeptat, před HA jsem měla menstruaci úplně normálně, každý měsíc vycházela přesně na den. Pak jsem brala HA. V březnu to bude rok, co jsem ji vysadila (nejlepší rozhodnutí mimochodem :palec: ) jen jedno minus to má.. Menstruaci nemám každý měsíc stejně :? houpe se mi, vždy tak o 3-(5 dni max) od data kdy byla minule. Myslíte, ze to v něčem hodně vadi? Nebo si toho muzu dal nevsimat?? ;) Dekuju.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20583
25.1.21 21:06

Nevadi, já mám i větší rozpětí cely život. Jenom až budeš zkoumat délku cyklu nebo zpoždění, tak to trochu komplikuje :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
253
25.1.21 21:19

Hele ja mela pred HA uplne nepravidelnou, no a po zadne problemy a i menstruace mi zustsla pravidelna.. Ne uz tedy na den a hodinu, ale plus minus 2 dny ;) asi to ani s HA nic spolecneho nemelo, ale myslim, ze se mi proste srovnaly hormony.. Pravidelnost mam od 26 let… mozna tomu pomohl i jisty pravidelny stereotyp. Chodim spat a vstavam pravidelne ve stejnou hodinu ap.. To jako student jsem mela na háku… Tak kdo vi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
25.1.21 21:36
@Kriss Tina píše:
Nevadi, já mám i větší rozpětí cely život. Jenom až budeš zkoumat délku cyklu nebo zpoždění, tak to trochu komplikuje :D

Dobrý tak to jsem v klidu :palec: :)

@purplee píše:
Hele ja mela pred HA uplne nepravidelnou, no a po zadne problemy a i menstruace mi zustsla pravidelna.. Ne uz tedy na den a hodinu, ale plus minus 2 dny ;) asi to ani s HA nic spolecneho nemelo, ale myslim, ze se mi proste srovnaly hormony.. Pravidelnost mam od 26 let… mozna tomu pomohl i jisty pravidelny stereotyp. Chodim spat a vstavam pravidelne ve stejnou hodinu ap.. To jako student jsem mela na háku… Tak kdo vi..

Já prave driv taky žádný problémy neměla a bylo to fakt na den.. ale po ty pitomy HA to stojí za jedno slovo :roll: ale myslím si, ze ještě ty 3-5 dnu jdou. Rozhodne znova kvůli pravidelností blbou HA nezacnu brát, nejsem blázen :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
253
25.1.21 22:16

Ja myslim, ze 3 dny uplne pohoda a 5 dni se jeste da..Pokud mas ale strach, poptej se na gynde..
My mame nepravidelnost vylozene v rodine a ja jsem s tim byla srovnana uz davno. Tehdy byla ale nepravidelnost +/- 7 dni a vic zcela normal… prvni gynekokozka chtela kvuli tomu do me cpat leky, na to mi rikala mati at neblaznim, ze to mame vsechny stejne a s otehotnenim nemel nikdo problem… a druhy gynekolog mi na nepravidelnost rekl, ze pokud to mame v rodine, tak at jsem v klidu..
Nakonec to pravidelne mam.. Jsem za to rada, byl to stres no a neboj, i tobe se to driv ci pozdeji srovna.. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
384
25.1.21 22:29

Pravidelnou menstruaci se nazývá menstruace, která je +- 5 dni ve stejnou dobu, alespoň jsem to četla na gyndě v čekárně :mrgreen:
Celkem jsem čučela že 5 dni rozdíl je ještě pravidelná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
25.1.21 22:53

Většinou mám menstruační cyklus kolem 29. dní. Jednou, dvakrát do roka se mi stane, že mám cyklus třeba 36 dní. Nic si z toho nedělám. Tělo přece není stroj a jestli pár dní víc nebo míň nic není ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat