Nepřijela do nemocnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  24.02.18 12:59
Nepřijela do nemocnice

Ahoj, potřebuju názor - já to špatně snáším, ale třeba jsem rozhozená ještě z úrazu.

V rodině máme hodně velké problémy, které se řeší až u soudu. Při jednom jednání se mi udělalo špatně a zkolabovala jsem, spadla a mám otřes mozku, ležím už třetí den v nemocnici. A do toho máma, která bydlí 120 km daleko, že jede přes naše město na výlet a že se jeden den v poledne (ve všední den) staví a prý jestli nejsme doma. Nejsme, jsme v práci, já ve špitále. A že mi přiveze kytku k svátku, který jsem před měsícem měla. Takže opravdu jela, nechala mi u nás doma kytku (naštěstí byl doma zcela náhodou syn, jinak by ji asi nechala na schodech) a zase jela dál (prý) na výlet. Ale je to divné, přes nás se fakt na výlet nejezdí. A do nemocnice za mnou ani nezašla. Je mi z toho dost smutno, když ona potřebovala, tak jsem jela 150 km a vezla ji na zákrok, čekala na ní, upravila podle toho program. Recipročně nic. Výlet je pro ni přednější. Já na tom zdravotně nejsem dobře, je nějaký nález, musím na další vyšetření.

Jsem přecitlivělá z úrazu anebo byste čekaly taky, že se vlastní máma bude víc zajímat?

An.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Helileli
Ukecaná baba ;) 2370 příspěvků 24.02.18 13:05

Tak já kdybych ležela v nemocnici, tak to rodiče ví hned a ne až když mi sami zavolaji :nevim: Máte ten vztah nějaký divný.

radkka
Generální žvanilka 20056 příspěvků 24.02.18 13:06

Záleží na vašich vztazích. Ano, moje mamka by přijela i kdyby neměla cestu kolem, je plašan. Nicméně já, kvůli otřesu mozku bych do nemocnice nikoho netahala, zvlášť ne v období chřipkové epidemie…

Anonymní  24.02.18 13:09

Aha, časová posloupnost :-)

Máma volá, že prý pojede kolem a že by se stavila - v takový „vhodný“ čas na návštěvu Říkám, nebude nikdo doma, jsme v práci (někteří i mimo město)
Za čtyři dny se mi stal úraz - máma o tom ví, volala jsem jí to
Ona nic, a najednou od syna telefon, že se stavila máma a nechala mi tu kytku a zas odjela - takže vlastně přijela, a niž by mi to řekla, a to věděla, že ležím v nemocnici

nechápu její chování, jsem z toho rozmrzelá

Anonymní  24.02.18 13:10
@radkka píše:
Záleží na vašich vztazích. Ano, moje mamka by přijela i kdyby neměla cestu kolem, je plašan. Nicméně já, kvůli otřesu mozku bych do nemocnice nikoho netahala, zvlášť ne v období chřipkové epidemie…

tady nic není, návštěvy normálně jsou

radkka
Generální žvanilka 20056 příspěvků 24.02.18 13:15
@Anonymní píše:
tady nic není, návštěvy normálně jsou

Že návštěvy jsou neznamená, že není riziko vyšší. Omdlela jsem v životě mockrát a ležela s otřesem mozku v nemocnici, všem jsem návštěvu vumluvila, máma se nedala, ale i bez ní bych to zvládla, vždyť o nic nejde :nevim:

Anonymní  24.02.18 13:16
@radkka píše: Že návštěvy jsou neznamená, že není riziko vyšší. Omdlela jsem v životě mockrát a ležela s otřesem mozku v nemocnici, všem jsem návštěvu vumluvila, máma se nedala, ale i bez ní bych to zvládla, vždyť o nic nejde :nevim:

No úplně ne, mám nějaký blbý nález na CT mozku, asi mne hned nepustí, musím na další vyšetření

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22766 příspěvků 1 inzerát 24.02.18 13:17
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuju názor - já to špatně snáším, ale třeba jsem rozhozená ještě z úrazu.

V rodině máme hodně velké problémy, které se řeší až u soudu. Při jednom jednání se mi udělalo špatně a zkolabovala jsem, spadla a mám otřes mozku, ležím už třetí den v nemocnici. A do toho máma, která bydlí 120 km daleko, že jede přes naše město na výlet a že se jeden den v poledne (ve všední den) staví a prý jestli nejsme doma. Nejsme, jsme v práci, já ve špitále. A že mi přiveze kytku k svátku, který jsem před měsícem měla. Takže opravdu jela, nechala mi u nás doma kytku (naštěstí byl doma zcela náhodou syn, jinak by ji asi nechala na schodech) a zase jela dál (prý) na výlet. Ale je to divné, přes nás se fakt na výlet nejezdí. A do nemocnice za mnou ani nezašla. Je mi z toho dost smutno, když ona potřebovala, tak jsem jela 150 km a vezla ji na zákrok, čekala na ní, upravila podle toho program. Recipročně nic. Výlet je pro ni přednější. Já na tom zdravotně nejsem dobře, je nějaký nález, musím na další vyšetření.

Jsem přecitlivělá z úrazu anebo byste čekaly taky, že se vlastní máma bude víc zajímat?

An.

Hele evidentně máte divoký vztahy. Moje máma by třeba pokud možno nevěděla, že jsem v nemocnici a o její návštěvu bych nestála. Takže těžko říct, jak je to mezi váma, že…

radkka
Generální žvanilka 20056 příspěvků 24.02.18 13:18
@Anonymní píše:
No úplně ne, mám nějaký blbý nález na CT mozku, asi mne hned nepustí, musím na další vyšetření

A to jsi mamce řekla? Jako já chápu, že tě to mrzí… Ne, že ne.
Ať to není nic vážného :hug:

Black Cat
Kelišová 6491 příspěvků 24.02.18 13:21

A proč prostě mámě nezavoláš? Věřím tomu, že si to po telefonu vysvětlíte… Lidi spolu dneska vůbec málo mluví… :nevim:

Anonymní  24.02.18 13:24

Asi to mám z toho úrazu posunutý, ale ležet ve nemocnici a vědět, že teda někdo náhodou jede kolem a nechá vám kytku na schodech k bytu… čertví kdy mě pustí…

Nevím, já bych teda za tím člověkem do nemocnice jela - ale asi to mám jinak.

terrka83
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 24.02.18 13:29

Mě by to třeba mrzelo strašně. Moje mamča, kdyby se dozvěděla, že jsem v nemocnici, tak všeho nechá a okamžitě tam jede, a to i kdyby to nebylo nějak vážné a i kdyby byla 200km daleko

Mmmisule
Povídálka 16 příspěvků 24.02.18 13:35

Za dcerou bych jela kamkoliv a kdykoliv a kvuli cemukoliv, moje mamka taky :srdce:

Anonymní  24.02.18 13:36

Dokážu si to představit. Mám takový vztah s ženou mého otce.
Jezdí do našeho města (cca 70km), jde do místního kostela a pak jede domů. Když se náhodou o tom zmíní, tak neměla čas. Jednou nadchla děti, že přijede, dva dny předtím nám volala, že nejede a nakonec zde (ve městě našeho pobytu) stejně byla a nestavovala se.

Běžně nám nechává věci u někoho. Nicméně není to moje máma.

elpiska
Závislačka 2572 příspěvků 24.02.18 13:41

Nedovedu si představit nechat dceru takto svému osudu. Nechat ji v nemocnici s obavami, co bude dál. 120 km není v tomto případě taková dálka. Možná je tvá máma tvrďas, možná se bojí a reaguje takto. Dokud si nepromluvíte, asi nebudeš vědět proč to tak je. Ať ti to vyšetření dopadne dobře. :hug:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Ulice po dlouhé době na veřejnosti: Jak se na ní podepsal čas a drogy?

Herečka Šárka Ullrichová (43) se svého času objevovala na televizních... číst dále >

Musíme škodit, říká dle svých slov „sluníčkářka“ Bára Hrzánová

Bára Hrzánová je svéráznou postavou nejen pro svůj herecký projev, ale také... číst dále >

Články z Ona Dnes

Z oplácané puberťačky fitness ikonou s pekáčem buchet na břiše

Příběh Stefanie Macherhammerové je důkazem, že i s takzvaně tlustými geny se... číst dále >

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

Reklama