Chci domů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Betuska21
Povídálka 14 příspěvků 23.02.18 18:38
Chci domů

Ahoj,
z důvodu, těhotenství jsem se musela přestěhovat na malé město za přítelem. Doma, už jsem zůstat nemohla. Bylo mi řečeno, od mých rodičů, že je nutné, abychom se sžili jako rodina. Předtím než se dítě narodí. :roll: Jenže, být je opravdu malý. Nemám si kam dát svoje věci, nic mi tu nepatří. Ke všemu, je byt ještě stále v rekonstrukci. Připadám si zde, pouze jako na návštěvě a vůbec se mi tady nelíbí. Nedokážu si tu zvyknout. Nechci se tu trápit. Je, mi líto přítele, ale takovýhle život já vážně nechci. Nejraději bych žila doma. Protože, tohle nikdy nebude můj domov. Taky, bych se ráda vrátila do práce, třeba až bude miminu tak půl roku. abych si mohla šetřit na vlastní bydlení, možná i pro přítele, když se bude chtít přestěhovat. Ale, upřímně to nevypadá moc nadějně, protože on tady chce bydlet další tři roky, prý dokud bych si nenašla práci na plný úvazek. Je, mi to opravdu velmi trapné, ale jelikož jsem přišla v lednu o práci, tak jsem na něm finančně závislá. Možná, by se to vyřešilo tím, že bych ve svém bývalém domově, prespavala jednou týdně. Promiňte, potřebuji se někomu svěřit. A jemu, to říkat nechci.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19432 příspěvků 23.02.18 18:48

To dítě jste plánovali? Asi spíš ne, co.. Kolik ti je?

DenisaBy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.18 18:50

Trochu to nechapu.. Cekas co ti tady zensky povi a podle toho se budes ridit?.. Pritelovi to ale rikat nechces.. Vis, mozna kdyby si mu rekla to samy co pises tady, tak by se na to koukal jinak. Jak ma vedet jak se citis a jakej problem mas kdyz mu to nechces rict? Jak to chces resit, sama? :think:

jahuhudka
Extra třída :D 11278 příspěvků 23.02.18 18:50

8o teda ty jsi jak male dite. Rodice maji pravdu, ted jsi ty ta, co nekomu bude tvorit domov. Mate byt nova rodina, a je uplne jedno kde to je.

jahuhudka
Extra třída :D 11278 příspěvků 23.02.18 18:51

Anonym omylem, prispevek je ode me

nozu
Extra třída :D 11752 příspěvků 23.02.18 18:52

No, tento příspěvek působí velmi nevyzrále… Zkuste si s přítelem sednout, rozebrat situaci a najít nějaké kompromisní řešení.

marcellia
Ukecaná baba ;) 1554 příspěvků 23.02.18 18:54
@pikola píše:
To dítě jste plánovali? Asi spíš ne, co.. Kolik ti je?

To je otazka :roll:
Ted je uplne jedno jestli planovali nebo ne.
Zakladatelko a jak jste na tom financne? Partner praci ma/nema, studuje? Brigada? Neni nejaka moznost pronajmu byt aspon garsonky a tam spolu byt?
At to bude do budoucna v radu mesicu jakkoliv, a vyresite to jakkoliv, zkus se s rodicema dohodnout, at te u nich zatim nechaji, at se zbytecne nestresujes..

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6636 příspěvků 23.02.18 18:55

Ty si jak malá. 8o rodiče mají pravdu. A chlapovi to řekni, komunikace ti ve vztahu asi moc neříká, co?

Icestar
Závislačka 4219 příspěvků 1 inzerát 23.02.18 18:57
@Betuska21 píše:
Bylo mi řečeno, od mých rodičů, že je nutné, abychom se sžili jako rodina. Předtím než se dítě narodí. :roll:

Tvoji rodiče mají rozum. Ty naopak působíš nevyzrále, kolik ti je? Interrupce už zvážit nejde? (Snad mě místní militantní maminky nesežerou). Pokud se má dítě narodit, tak skutečně musíte vyřešit rodinné záležitosti, když budete rodina. S přítelem si sedněte a otevřeně to proberte - asi bych zvážila možnost společného podnájmu. Bude ti chodit rodičák, kterým můžeš přispět. S prací v půl roce dítěte nepočítej, je to makačka - dítě se začíná rozlejzat, začínají příkrmy, je to celodenní (a celonoční) péče, práci v tomhle období bys dávala stěží

a12
Vesmírná mluvilka 32978 příspěvků 23.02.18 18:58
@Betuska21 píše:
Ahoj,
z důvodu, těhotenství jsem se musela přestěhovat na malé město za přítelem. Doma, už jsem zůstat nemohla. Bylo mi řečeno, od mých rodičů, že je nutné, abychom se sžili jako rodina. Předtím než se dítě narodí. :roll: Jenže, být je opravdu malý. Nemám si kam dát svoje věci, nic mi tu nepatří. Ke všemu, je byt ještě stále v rekonstrukci. Připadám si zde, pouze jako na návštěvě a vůbec se mi tady nelíbí. Nedokážu si tu zvyknout. Nechci se tu trápit. Je, mi líto přítele, ale takovýhle život já vážně nechci. Nejraději bych žila doma. Protože, tohle nikdy nebude můj domov. Taky, bych se ráda vrátila do práce, třeba až bude miminu tak půl roku. abych si mohla šetřit na vlastní bydlení, možná i pro přítele, když se bude chtít přestěhovat. Ale, upřímně to nevypadá moc nadějně, protože on tady chce bydlet další tři roky, prý dokud bych si nenašla práci na plný úvazek. Je, mi to opravdu velmi trapné, ale jelikož jsem přišla v lednu o práci, tak jsem na něm finančně závislá. Možná, by se to vyřešilo tím, že bych ve svém bývalém domově, prespavala jednou týdně. Promiňte, potřebuji se někomu svěřit. A jemu, to říkat nechci.

A kdecjste planovali bydlet s miminkem? 8o

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29265 příspěvků 23.02.18 18:58

Mimísek byl jistě pořízen plánovaně a po zvážení všech souvislostí ;)

pikola
Neúnavná pisatelka 19432 příspěvků 23.02.18 19:02
@marcellia píše:
Zakladatelko a jak jste na tom financne? Partner praci ma/nema, studuje? Brigada? Neni nejaka moznost pronajmu byt aspon garsonky a tam spolu byt?
At to bude do budoucna v radu mesicu jakkoliv, a vyresite to jakkoliv, zkus se s rodicema dohodnout, at te u nich zatim nechaji, at se zbytecne nestresujes..

Oni kde bydlet mají, ale ji se to nelíbí a chce za rodiči :nevim: to nezní moc dospěle

ka2ka
Extra třída :D 13124 příspěvků 23.02.18 19:04
@pikola píše:
Oni kde bydlet mají, ale ji se to nelíbí a chce za rodiči :nevim: to nezní moc dospěle

no jo doma je mamahotel ;) no zakladatelko dítě je na cestě tak musíš zatnout zuby, a vydržet zkus si najít práci na doma třeba by ti to pomohlo a mohli jste dřív jinam

terinka4444
Hvězda diskuse 68446 příspěvků 23.02.18 19:05

A co na to vaši? Můžeš se k nim vrátit?

jahuhudka
Extra třída :D 11278 příspěvků 23.02.18 19:05
@marcellia píše:

A pak co? Da dite do decaku aby se nestresovala? Chude maly ona chce domu :mrgreen: Clovek co ceka dite ma zacit tvorit domov potomkovi ne utikat k mamince pod sukni

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >