Reklama

Jak dál? Co se sebou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.18 12:42
Jak dál? Co se sebou?

Ahoj holky, ani nevím proč sem píšu. Možná doufám o radu a pomoc, i když budu realista a chápu, že každý si své problémy musí vyřešit sám…tak možná jen pište co vás napadne, budu ráda. Jsem už přes deset let se svým partnerem/manželem, máme dvě malé děti. Je to už skoro tři roky co muž pije a skoro dva co na mě poprvé stáhl ruku. Nikdy jsem mu neublížila, nikdy ho nepodvedla, snažila jsem se fungovat jako matka a manželka. Až před třemi měsíci jsem začala hledat něco, někoho s kým uteču na chvíli od toho zlého doma. No možná jsem ani tak nehledala, přišel sám. Manžel stále musel ničit náš život alkoholem, pil dva roky a jeho útoky ke mě se stupňovaly…přes­kočím co vše mi způsobil, skončilo to tím, že mě zbil před dětmi jako chlapa, pěsti, kopance, apod. I s dětmi jsem odešla. Jsem přes měsíc od manžela. pro děti šílené období, každý den pláč že chtějí domu, od manžela nátlaky citové…S přítelem jsem byla každou volnou chvilku, bylo to krásné, moc jsme k sobě přilnuli a vše bylo moc fajn. Byla jsem si jistá, že domu se už nevrátím. Jenomže přítel začal žárlit na jednoho mého kolegu z práce a v podstatě mi přestal důvěřovat že jsem tu jen pro něj, že se domu vrátit nechci a že jsem ho po dobu co jsem s ním nepodvedla a nemyslela na nikoho jiného. Je pro mě strašně důležitý…hrozně moc…jak mu to mám dokázat…nechce se mnou mluvit…,pohádali jsme se, pohádali ještě k tomu když jsme slavili a byli oba připití, takže scény brali pořádné obrátky…štve mě že jsem se chovala jako hysterka, ale naštval mě že nedůvěřuje a také jak se mnou v té opilosti mluvil…mám jít za ním osobně? nebo mu napsat dopis? sms jsem psala ale neodpovídá…co dělat? připadám si jak puberťačka…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33009 příspěvků 10 inzerátů 22.02.18 12:48

:? To mě moc mrzí. Bohužel první chyba byla ta, že jste s manželem jeho pití neřešili v prvopočátku a nechali to zajít tak daleko. Tam už asi cesta zpět není? Děti ho mají rády? Nějaké náznaky rozchodu předtím nebyly?
Co se týká nového přítele, těžko říct - opět alkohol, výhružky… zdá se, žes vybrala stejného partnera, od toho bych asi šla pryč co nejdříve. :nevim:
Těžko soudit a těžko radit. Možná být chvíli sama a všechno si srovnat v hlavě, než se vrhneš do nového vztahu, nebo zkusit domluvit nějaké soužití s manželem?
Zkus napsat do poradny paní psycholožce: poradna@emimino.cz, rozebere s tebou situaci a pomůže tě navést ke správnému řešení.

Paola21
Závislačka 3402 příspěvků 22.02.18 12:49

Kolik je dětem? Jinak ty máš teda typy, holka. Jeden vožrala a násilník a druhý žárlivec.. Vykašlala bych se na oba, ale záleží, jak jsi na tom finančně.

Premek_Orac
Závislačka 4204 příspěvků 22.02.18 12:50

Myslím, že jdeš z problému do problému. Měla bys dát dohromady sama sebe a svůj život, než si budeš někoho hledat. Práci máš, tak určitě zvládneš žít sama sdětmi. Rodina ti určitě pomůže. Tím bych začal.
A pak přestaň obviňovat sebe samu. Každý jsme nějaký. S tím dobrým i tím špatným, co je v nás. A vzájemná spokojenostve vztahu je, když to tak my bereme partnera a partner bere nás. Svět není plnej princů a princezen, ale norálních lidí a jejich problémů. No a. I tak lze prožít krásný život.

marin
Echt Kelišová 9038 příspěvků 22.02.18 12:50

Obrátila bych se třeba na Bílý kruh bezpečí a vyhledala psychologickou pomoc a podporu pro Vás i pro děti. Jinak se budete točit v kruhu. Odchod byl správné řešení, ale ne k novému příteli.

-Sára
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 22.02.18 12:50

Chudáci děti :( být tebou řešila bych je na prvním místě a nenahanela chlapy zvlášť když ještě nemáš dořešene manželství.

annasmyc
Kecalka 222 příspěvků 22.02.18 12:53

Promiň, ale působí to na mě, že ses dostala z bláta do louže -pokud už ti přítel dělá žárlivé scény po takové krátké době, tak se to možná bude stupňovat…asi si vybíráš podobné typy..

i-gabi
Povídálka 18 příspěvků 22.02.18 12:53

No, nevim jestli se do toho nezenes moc zhurta. Asi bych nejdriv vyresila problemy s manzelem, tedy nejaky rozvod nebo dohodu na tom jak budete dal fungovat. Porad je a bude otcem vasich deti. Skakat hned do jineho vztahu neni ono. Je to spis ze zoufalstvi a nedostatku lasky. Mozna ani neni ten. pravy, jak se zdálo. S manzelem nasilnikem nema cenu zustavat, ale take ne hned preskocit k nekomu jinemu. Zvlast pokud te v tomto obdobi misto podpory jen vic stresuje. Doporucuju zustat chcili sama, postavit se na vlastni nohy, starat se o deti, ktere na tom ted budou hur nez ty. A hlavne dat tomu cas, zjistit.co a jak vlastne chceš a co bude pro tebe a deti nejlepsi. Resit vic problemu naraz ted stejne nedas. Pokud to nekdo odnese, budou to děti.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9646 příspěvků 22.02.18 12:55

Postav se na vlastní nohy. Ať jsi nezávislá především finančně. Zarid si vlastní život pro sebe a děti a hlavně se nestehuj k dalšímu chlapovi dřív než budeš vědět, ze s ním byt chceš, ale nemusíš. Hlavně se nevracej domů. Nemusíš přece byt jen s chlapem - lepší je byt chvíli sama

Tunrida
Hvězda diskuse 47201 příspěvků 22.02.18 13:03

Zamávej jim oběma a buď sama s dětmi. Žárlivec je teď to poslední co ještě potřebuješ ve tvé situaci, kdy se rozvádíš. Ten ti evidentně nepomůže.

Káťa19
Kelišová 6767 příspěvků 37 inzerátů 22.02.18 13:05

Souhlasim s ostatnima. Mela by sis dat pauzu a popremyslet o zivote, znovu se postavit a jot dal. Hlavne bych si dala pozor, abys znovu nespadla do podobneho vztahu… rada psycholozky neni od veci. Drzim palce at to s detmi zvladnete :hug:

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 18958 příspěvků 22.02.18 13:11

Já bych nedělala nic, protože jste spolu měsíc a už máte takové problémy. Ex pije, ty se opíjíš s tím novým, to se radši ani neptám kde ty děti byly.. Akorát hledáš komu dalšímu se pověsit s dvouma dětma na krk

Kazimíra Olejovka
Kecalka 300 příspěvků 22.02.18 13:13

Děkuji ti za tvé děti, že jsi odešla od tyrana. Jestli se dalo pití předejít, kdo ví. Mohl nastoupit léčbu, přiznat si problém…ale jestli to byl typ jako můj fotr, tak tam by asi nefungovalo nic.

Na přítele se vykašli…jeden lepší než druhej, fakt. Ani si nedovedeš představit, jak děti prožívají tyhle situace! Věř mi, že odchodem od manžela jsi udělala jedině dobře a už se k němu prosím nevracej. On se nezmění a bylo by to jen horší…že jsi odešla, podvedla ho…

Hledat partnera v krizovém období není moc dobrý nápad. Máš hodně velkou pravděpodobnost, že narazíš na vola. Měla by jsi se postavit na vlastní nohy, za pomoci rodičů, kamarádů…můžeš na čas zkusit azylák. Je dost možností. Hlavně mysli v první řadě na děti.

Kazimíra Olejovka
Kecalka 300 příspěvků 22.02.18 13:15
@Tiger-lily píše: :? To mě moc mrzí. Bohužel první chyba byla ta, že jste s manželem jeho pití neřešili v prvopočátku a nechali to zajít tak daleko. Tam už asi cesta zpět není? Děti ho mají rády? Nějaké náznaky rozchodu předtím nebyly?
Co se týká nového přítele, těžko říct - opět alkohol, výhružky… zdá se, žes vybrala stejného partnera, od toho bych asi šla pryč co nejdříve. :nevim:
Těžko soudit a těžko radit. Možná být chvíli sama a všechno si srovnat v hlavě, než se vrhneš do nového vztahu, nebo zkusitdomluvit nějaké soužití s manželem?Zkus napsat do poradny paní psycholožce: poradna@emimino.cz, rozebere s tebou situaci a pomůže tě navést ke správnému řešení.

To je snad vtip ne? Když jí fyzicky týrá i před dětma? Vynikající prostředí pro děti!

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 22.02.18 13:16
@Anonymní píše:
Ahoj holky, ani nevím proč sem píšu. Možná doufám o radu a pomoc, i když budu realista a chápu, že každý si své problémy musí vyřešit sám…tak možná jen pište co vás napadne, budu ráda. Jsem už přes deset let se svým partnerem/manželem, máme dvě malé děti. Je to už skoro tři roky co muž pije a skoro dva co na mě poprvé stáhl ruku. Nikdy jsem mu neublížila, nikdy ho nepodvedla, snažila jsem se fungovat jako matka a manželka. Až před třemi měsíci jsem začala hledat něco, někoho s kým uteču na chvíli od toho zlého doma. No možná jsem ani tak nehledala, přišel sám. Manžel stále musel ničit náš život alkoholem, pil dva roky a jeho útoky ke mě se stupňovaly…přes­kočím co vše mi způsobil, skončilo to tím, že mě zbil před dětmi jako chlapa, pěsti, kopance, apod. I s dětmi jsem odešla. Jsem přes měsíc od manžela. pro děti šílené období, každý den pláč že chtějí domu, od manžela nátlaky citové…S přítelem jsem byla každou volnou chvilku, bylo to krásné, moc jsme k sobě přilnuli a vše bylo moc fajn. Byla jsem si jistá, že domu se už nevrátím. Jenomže přítel začal žárlit na jednoho mého kolegu z práce a v podstatě mi přestal důvěřovat že jsem tu jen pro něj, že se domu vrátit nechci a že jsem ho po dobu co jsem s ním nepodvedla a nemyslela na nikoho jiného. Je pro mě strašně důležitý…hrozně moc…jak mu to mám dokázat…nechce se mnou mluvit…,pohádali jsme se, pohádali ještě k tomu když jsme slavili a byli oba připití, takže scény brali pořádné obrátky…štve mě že jsem se chovala jako hysterka, ale naštval mě že nedůvěřuje a také jak se mnou v té opilosti mluvil…mám jít za ním osobně? nebo mu napsat dopis? sms jsem psala ale neodpovídá…co dělat? připadám si jak puberťačka…

co dělat? dej se do kupy postav se na své nohy.. k muži se nevracej a žárlivce vynech – dokud nebudeš sama za sebe tak budeš mít ty vztahy furt takhle na nic..
chudáci děti.. musí mít stabilitu - od tebe ty seš máma

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama