Reklama

Stěžování si

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ladonis
Povídálka 47 příspěvků 21.02.18 05:40
Stěžování si

Ahoj. Stěžuje si ten váš na vás? Ten můj poslední dobou strašně. Udělala jsem mu pár scén viz. žárlivost a naposled jsem se opila. Prý jestli na něj budu zlá mám se sbalit. Dozvěděla jsem se že s ním jednám jak s onucí, jsem několik měsíců zlá, nesnažím se a jsem nepřízpusobivá. Stěžoval si svým i mým rodičům. To jsme chtěli plánovat svatbu. Itálie. Asi je jasný jak to dopadlo.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Halamka
Závislačka 3576 příspěvků 1 inzerát 21.02.18 06:06

Tak prestan blbnout. A vlastne bud rada, ze si stezuje. Nektery proste odejde. Tenhle ti dava moznost ke zmene.
Nikdo nema rad zarlivy sceny a opile zenstiny.

zumzum
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 2 inzeráty 21.02.18 06:27

Jo jo. Kdyz to vezmu naopak tak delat mi chlap zarlive sceny a opijet se tak jde taky dal po svych :lol:

zumzum
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 2 inzeráty 21.02.18 06:28

Jinak k otazce- ne nestezuje si. Nebo se to ke mne zatim nedoneslo :mrgreen:

ladonis
Povídálka 47 příspěvků 21.02.18 06:36

Tak zas na druhou stranu jsem skákala kolem něj a jeho rodiny, unavená a občas ty nervy rupnou. Nejsem robot a snažila jsem se s tím něco dělat. Volala jsem do poradny a když se to dozvěděl zjebal mě. Jako vždycky. Tak si tady nechte

lachtanice86
Kelišová 6084 příspěvků 21.02.18 06:43

Nestezuje si, ale taky mu nedělám scény a neopijim se. To nedělá ani můj muž.

Uživatel je onlineHroznej puberťák
Závislačka 4508 příspěvků 21.02.18 06:53

Udělala jsem mu pár scén a opila se :mrgreen:
Hele, to se docela divím, že si stěžuje. Já bych tě na jeho místě poslal do oběhu :jazyk: :mavam:

zumzum
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 2 inzeráty 21.02.18 07:07
@ladonis píše:
Tak zas na druhou stranu jsem skákala kolem něj a jeho rodiny, unavená a občas ty nervy rupnou. Nejsem robot a snažila jsem se s tím něco dělat. Volala jsem do poradny a když se to dozvěděl zjebal mě. Jako vždycky. Tak si tady nechte

Tak my si klidne nechame :lol: To ty ses ptala… Takze odpovidame, to je vse. Nebo jsi chtela slyset jaky je to nevdecnik a jeste k tomu si dovoli otevrit pusu a ozvat se kdyz mu delas sceny?

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 21.02.18 07:11

Tak se hoď do pohody ;) a nediv se že nadává.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 21.02.18 07:12

Manzel si na me nestezuje, ale nedelam mu sceny a neopijim se :mrgreen: a to same naopak…

jantar71
Povídálka 15 příspěvků 21.02.18 07:15

Neznám Tebe ani jeho.Jen vím, že dělat scény nebo se opít je hloupost.Ale na to si už asi přišla sama i bez nás. Spíš mě zaujala ta poradna. Chceš ten vztah a s ním i spojené Tvoje chování řešit a on ti vynadá. To na mě působí jako že tě deptá a to schválně. Navíc to, že si stěžuje tě musí hrozně ponižovat. Proč to „nerozebere“ s Tebou? Já bych na Tvém místě asi do té poradny šla i bez něho. Aspoň si vyslechneš názor někoho nezaujatýho a můžeš s ním polemizovat o tom, kde je zakopaný pes. Jestli v Tobě nebo v Tvém partnerovi.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11043 příspěvků 21.02.18 07:26

@ladonis
Nedělám nic, kvůli čemu by si na mě mohl stěžovat. Takže ne. Přestaň dělat blbiny a třeba svatba ještě bude.

stinga
Závislačka 3805 příspěvků 7 inzerátů 21.02.18 07:35

@ladonis když děláš scény a opíjíš se :nevim: tak nevím, co chceš slyšet :zed: normální to není

zoidberg
Extra třída :D 11629 příspěvků 21.02.18 07:35

Chce se jen vyhnout svatbě, tak si všude stěžuje a ukazuje, jaký by byl chudák. Na druhou stranu, ty scény jsi mohla začít dělat až po svatbě, jako všechny ostatní, zkus to příště vydržet :palec:

jankajj
Závislačka 2790 příspěvků 21.02.18 07:38
@zoidberg píše:
Chce se jen vyhnout svatbě, tak si všude stěžuje a ukazuje, jaký by byl chudák. Na druhou stranu, ty scény jsi mohla začít dělat až po svatbě, jako všechny ostatní, zkus to příště vydržet :palec:

Chvááááá, to je fakt, to měla. :mrgreen:
Kurnik, a já včera neměla chuť/energii na sex, a taky jsme teprve před svatbou! 8o :oops:
musím se polepšit, to se smí až po svatbě, že :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >