Sex v hotelu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pdomca
Povídálka 40 příspěvků 20.02.18 19:39
Sex v hotelu

Ahoj holky, jak to máte se sexem v hotelu? Nebojíte se, že bude slyšet třeba vrzání postele nebo nějaké zvuky při milování? Nerada bych aby na mě při večeři nebo obědu někdo divně koukal :oops: Děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22807 příspěvků 20.02.18 19:42

@pdomca Už je to dávno, co jsem měla sex a navíc v hotelu :mrgreen: ale upřímně mi to v tu chvíli bylo jedno, jestli vrže postel nebo jestli nás někdo uslyší :-D

Uživatel je onlineRusset
Echt Kelišová 9425 příspěvků 20.02.18 19:44

V hotelu nikdy! Ještě aby nás někdo zaslechl :mrgreen: Poslední dobou jsem teda nespala na postelích, co by hrozily vrzáním. A jelikož s sebou vozíme i syna, tak nějaké divočení moc nepřichází v úvahu.

Uživatel je onlinePetruna21
Echt Kelišová 9790 příspěvků 20.02.18 19:45

Hele mě je v tu chvíli jedno zda mě někdo slyší nebo neslyší a i by mi bylo jedno zda by na mě blbě koukali určitě se to stalo v životě každému není to nic hrozného přeci :)

A zda ti jde oto aby tě neslyšeli tak to dělej doma a ne v hotelu :P

Boudová
Kelišová 6018 příspěvků 20.02.18 19:46

U lidí co je nepotkávám denně je mi to uplně šumák. Takže v hotelu si to užívám. :-D je fakt že jednou sem zapomněla že máme balkon dokořán a druhý den sem šla na snídani hodně obklikou. :-D

Verunka732
Nováček 10 příspěvků 20.02.18 19:49

Je mě to vždycky úplně jedno, sex v hotelu je super :lol: s manželem noc v hotelu praktikujeme cca 2-3 do roka, je to výlet ze stereotypu a to poslední co by mě zajímalo je, ale jestli bude něco slyšet :mrgreen: vždycky si to bezvadně užijeme :pankac:

Verunka732
Nováček 10 příspěvků 20.02.18 19:53

@Boudová :mrgreen: taky dobrý :mrgreen:

Detsa
Echt Kelišová 8581 příspěvků 20.02.18 19:57

Správný přístup po takové akci by měl být něco jako : ¯_(ツ)_/¯… ale chápu tě. Taky nemám rád, když vím, co si o mě zhruba myslí :mrgreen:. Ale myslím, že by sis to měla užít… přecejenom ty lidi už nikdy neuvidíš, i kdybys byla tak hlučná :oops: :kytka:.

samá práce
Ukecaná baba ;) 1782 příspěvků 20.02.18 19:59
@pdomca píše:
Ahoj holky, jak to máte se sexem v hotelu? Nebojíte se, že bude slyšet třeba vrzání postele nebo nějaké zvuky při milování? Nerada bych aby na mě při večeři nebo obědu někdo divně koukal :oops: Děkuji :kytka:

tak to holka dělejte na pokoji a zavřete si dveře. Je jasný, když si to rozdáte na stole při obědě v hotelový restauraci, tak především ty starší ženský se budou pohoršovat. Ale zase když vás to bude bavit, tak někde pod stolem si to rozdat můžete, né že ne. ;)

Boudová
Kelišová 6018 příspěvků 20.02.18 20:00
@Verunka732 píše:
@Boudová :mrgreen: taky dobrý :mrgreen:

Ale tak brala sem to, že hotely jsou podle mě z části i od toho, že tam chodí páry si užít trocha klidu a rozptýlení. Takže podle mě je normální, že se to tam prostě dělá. A vzhledem k tomu, že už čekám druhý dítě, tak až se mi zas poštěstí být bez nic třeba na hotelu, tak mi bude šumák třeba deset balkonů. :mrgreen:

Verunka732
Nováček 10 příspěvků 20.02.18 20:08

@Boudová přesně tak :mrgreen: taky máme dvě děti a když už zajistím hlídání tak si to chci prostě užít a je mě to jedno :mrgreen:

Laurie
Kecalka 369 příspěvků 1 inzerát 20.02.18 20:25

Hlavně na hotelu většinou nevíš kdo je vedle nebo nad tebou v pokoji, takže bych se nebála projevit :mrgreen:

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 20:26

S manzelem jeste kdyz jsme nebyli svoji jsme jeli na dovcu, vybrali jsme hotel pres booking a popijeli jsme a uzivali si. Nemeli jsme dojem, ze nekoho rusime, nas balkon byl zrovna na opacnou stranu nez vsechny ostatni. A kdyz manzelovi prisel odkaz at prida na booking recenzi hotelu, tak jsme zjistili, ze tam jedna cerstva je. Na nas :oops:. Jak jsme byli hrozni, kazdou noc hekali do dvou do rana atd. Fakt super pocit vedet, ze me nekdo poslouchal a proklinal. :roll:

Knihomyš
Extra třída :D 10507 příspěvků 20.02.18 20:29

Jako že na mě budou v hotelu koukat, protože oni mají nekvalitní rozvrzaný postele, jo? :think:
Edit: a špatnou zvukovou izolaci!

Martina D.
Ukecaná baba ;) 1526 příspěvků 20.02.18 20:34

@pdomca Hele a co mají dělat lidi v paneláku? To mají vyhynout?? :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama