Reklama

Nepřišla podpora-exekuce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 11:30
Nepřišla podpora-exekuce

Ahoj, chtěla jsem se zeptat zda li je možné aby mi exekutor zabavil podporu v nezaměstanosti když mi volala paní, že by chtěla nějaké papíry o exekučním řízení. Podpora mi chodí na složenku a vždy kolem 13tého v měsíci. Nemám z čeho jinak žít :nevim:

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62536 příspěvků 3 inzeráty 18.01.17 11:35

Celou podporu zabavit nemůže, vztahují se na ni stejná pravidla o nezabavitelné částce jako na plat… Na druhou stranu, UP to někdy může poslat i později nebo se to může toulat na poště.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 11:36

Mě minulý měsíc přišla podpora 13. a tento až 17. na účet. Může mít ještě zpoždění. Jinak s exekucí neporadím.

Elishka1
Závislačka 2580 příspěvků 18.01.17 12:18

Jestli máš novou exekuci, tak ti to třeba znovu procesujou a přepočítavaj a mohlo je to zdržet

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62536 příspěvků 3 inzeráty 18.01.17 12:39

@Elishka1 Nebo je zdržel pouhý fakt, že je leden ;-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 13:57

Taky mi z úřadu práce posílají peníze (ne podpora) a zatím nedošly. Podobné je to každý leden.

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 18.01.17 17:36
@j.a.n.i1 píše:
@Elishka1 Nebo je zdržel pouhý fakt, že je leden ;-)
:lol: :lol: :lol: :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama