Nepřišla podpora-exekuce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 11:30
Nepřišla podpora-exekuce

Ahoj, chtěla jsem se zeptat zda li je možné aby mi exekutor zabavil podporu v nezaměstanosti když mi volala paní, že by chtěla nějaké papíry o exekučním řízení. Podpora mi chodí na složenku a vždy kolem 13tého v měsíci. Nemám z čeho jinak žít :nevim:

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63272 příspěvků 3 inzeráty 18.01.17 11:35

Celou podporu zabavit nemůže, vztahují se na ni stejná pravidla o nezabavitelné částce jako na plat… Na druhou stranu, UP to někdy může poslat i později nebo se to může toulat na poště.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 11:36

Mě minulý měsíc přišla podpora 13. a tento až 17. na účet. Může mít ještě zpoždění. Jinak s exekucí neporadím.

Elishka1
Závislačka 2725 příspěvků 18.01.17 12:18

Jestli máš novou exekuci, tak ti to třeba znovu procesujou a přepočítavaj a mohlo je to zdržet

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63272 příspěvků 3 inzeráty 18.01.17 12:39

@Elishka1 Nebo je zdržel pouhý fakt, že je leden ;-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 13:57

Taky mi z úřadu práce posílají peníze (ne podpora) a zatím nedošly. Podobné je to každý leden.

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 18.01.17 17:36
@j.a.n.i1 píše:
@Elishka1 Nebo je zdržel pouhý fakt, že je leden ;-)
:lol: :lol: :lol: :lol:
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >