Nepřišla podpora-exekuce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 11:30
Nepřišla podpora-exekuce

Ahoj, chtěla jsem se zeptat zda li je možné aby mi exekutor zabavil podporu v nezaměstanosti když mi volala paní, že by chtěla nějaké papíry o exekučním řízení. Podpora mi chodí na složenku a vždy kolem 13tého v měsíci. Nemám z čeho jinak žít :nevim:

Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64181 příspěvků 3 inzeráty 18.01.17 11:35

Celou podporu zabavit nemůže, vztahují se na ni stejná pravidla o nezabavitelné částce jako na plat… Na druhou stranu, UP to někdy může poslat i později nebo se to může toulat na poště.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 11:36

Mě minulý měsíc přišla podpora 13. a tento až 17. na účet. Může mít ještě zpoždění. Jinak s exekucí neporadím.

Elishka1
Závislačka 2873 příspěvků 18.01.17 12:18

Jestli máš novou exekuci, tak ti to třeba znovu procesujou a přepočítavaj a mohlo je to zdržet

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64181 příspěvků 3 inzeráty 18.01.17 12:39

@Elishka1 Nebo je zdržel pouhý fakt, že je leden ;-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 13:57

Taky mi z úřadu práce posílají peníze (ne podpora) a zatím nedošly. Podobné je to každý leden.

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 18.01.17 17:36
@j.a.n.i1 píše:
@Elishka1 Nebo je zdržel pouhý fakt, že je leden ;-)
:lol: :lol: :lol: :lol:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >