Nerez spotřebiče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JeanneRoot
Nováček 6 příspěvků 19.02.18 23:03
Nerez spotřebiče

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli je tu někdo kdo má zkušenosti s nerezovými spotřebiči či konkrétně se spotřebiči značky Whirlpool? :) Zařizujeme s partnerem nový byt a tak by mě zajímalo, zda do nerezu jít či nejít…? :)

Reklama

Reakce:

Anna85
Kecalka 278 příspěvků 19.02.18 23:23

Mame v nerezu vsechny kuchynske spotrebice. Whirlpool pouze lednici. Ta ma nejakou specialni upravu, nepamatuji si nazev, ze by tam nemelo byt tolik videt otisky. Jako videt jsou, ale jdou hezky setrit. To na mikrovlnce a mycce to akorat rozsmudlam a jsou videt cmouhy. Chce to jedine prostredek na nerez.
Ale libi se mi to, koupila bych si to zas :)

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 19.02.18 23:25

Máme z nerezu spotřebiče ale ne whirpool a na jediné lednici nejdou vidět otisky je nějak upravena ale třeba na všem ostatním ano :?

Nimie
Generální žvanilka 24658 příspěvků 20.02.18 00:33

Mě se hrozně líbí, ale nebaví mě to leštit :mrgreen: na druhou stranu zjišťuju, že mi mnohem víc vadí skleněné plochy a hlavně spotřebiče, které mají zbytečně moc škvírek, přechodů jednotlivých materiálů apod. Takže s klidem zařizujte s nerezem, ale podívala bych se jak ten spotřebič vypadá, jak moc komplikované bude jeho čištěné kvůli konstrukci.

Verun83
Echt Kelišová 8431 příspěvků 33 inzerátů 20.02.18 05:06

Mam vse v nerezu od bosch. Ty otisky na tom jsou desnej opruz, ale nic bileho bych nechtela. Otiram octem, jde to dobre, ale to je tak obden otirani.

katulka.k
Ukecaná baba ;) 1102 příspěvků 20.02.18 06:05

@Nimie souhlasím s tebou. Také máme spotřebiče z nerezu, otisky tam videt jsou, ale jdou jednoduše setřít. Třeba rychlovarnou konvici i i topinkovac, který nám stojí na lince jsou značky guzzini, vypadají krásné, ale je to kombinace nerezu a bileho a čistí se to blbě, protože se ta špína při tom stírání vždycky jakoby zachytí mezi ty přechody. Ale občas si dam tu práci a vydrhnu to opravdu důkladně a jsou zase jako nové. Proste mnohem složitější na údržbu než například celonerezova myčka či trouba

Zabatko
Závislačka 4084 příspěvků 20.02.18 07:24

@JeanneRoot Miluju nerez spotřebiče, mám nerez vše krom digestoře a varné desky. Údržba v pohodě, setřu hadříkem a švédskou utěrkou.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9145 příspěvků 20.02.18 07:55

Teď mame nerez a kašlu na to! Všude samy otisknutý mrňavý ručičky :lol: do nového domu jsem vybrala vse v krémové barvě prave od Whirlpool - s nerezem uz nechci mít nic společného :lol:

Fiducia
Generální žvanilka 23264 příspěvků 20.02.18 09:08

Máme kuchyň z nerezu a jsme spokojeni, ale - ledničku s úpravou proti otiskům prstů a sporák, na tom není moc plochy, k digestoři se děti nedostanou :lol:
Pračku a sušičku Whirlpool (bílé), nedoporučuju. Rok spokojenost, ale pak začal problém se sušičkou, a servisní podpora se nás snažila přesvědčit, že jsme závadu způsobili špatným užíváním :roll: Trvali jsme na záruční opravě, kde se ukázalo, že je chyba ve filtru, špatně celá série, že o tom moc dobře vědí :nevim:

Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 20.02.18 09:13

Mám myslím Siemens nerez myčku a tam otisky nejsou vidět vůbec, vlastně si musím uvědomit že to mám mýt, nejdou tam ani vidět kapky. Mikrovlnku máme snad z Lidlu a je 98% času krásně lesklá :) trouba má taky protiotiskovou úpravu a tam jdou vidět otisky nejvíce, je Bosh

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama