Nerosteme :-(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lísteček
Kecalka 427 příspěvků 28.07.11 18:51
nerosteme :-(

ahoj maminky,
dnes jsme byli na 10-ti mesicni prohlidce. Malej ma 69,5cm a 7380g. Od sesteho mesice jsme vyrostli 2cm. Doktorka nas posila na krev, kvuli nejakym vysetreni. Jestli treba nemame celilakii nebo tak neco… ja jsem byla taky malicka, jako mimino, rostla jsem jako malej… je tu nektera z vas, co jsou na tom podobne? a pokud se celilakie nebo neci jineho potvrdilo, jaky byl nasledny postup??? :nevim:

Přečtěte si článek: Vývoj dítěte měsíc po měsíci

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
valkil
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.11 18:54

Mě by zajímalo jak to někteří doktoři moc řeší, jiný zas naopak ne…
Kde je ten zlatej střed?
Bohužel ale neporadím :-(

jizvíková
Extra třída :D 12876 příspěvků 28.07.11 18:55

celiakie a postup?no bezlepkova dieta, to je na cely zivot
jinak byste si meli dojit na spec odd na testy endokrinologie, vysetrit rustove hormony

valkil
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.11 19:01
jizvíková píše:
jinak byste si meli dojit na spec odd na testy endokrinologie, vysetrit rustove hormony

Kamarádovi diagnostikovali celiakii asi v 25 letech a teď ve 40 už prý dietu držet nemusí…
Fakt je to na celý život?

lísteček
Kecalka 427 příspěvků 28.07.11 19:11

to vim, ze bezlepkova dieta, ale postup pri tech vysetreni… rikala doktorka, ze pokud se to potvrdi z krve, tak nas posle do plzne na dalsi vysetreni. Snad by mu meli koukat na sliznici na streve, jestli tam jsou zmeny…(takze zadeckem) :-(

Pájinka25
Závislačka 2889 příspěvků 28.07.11 19:16

Ahojky můj synovec bude mít v srpnu 6 let a měří sotva metr a váží asi 13 kilo :nevim: píchají mu teď nějaké injekce - růstový hormon, nebo tak něco :nevim:

jizvíková
Extra třída :D 12876 příspěvků 28.07.11 19:20
valkil píše:
jizvíková píše:
Kamarádovi diagnostikovali celiakii asi v 25 letech a teď ve 40 už prý dietu držet nemusí…
Fakt je to na celý život?

Je to na celý život, intolerance lepku se vyléčit nedá

jizvíková
Extra třída :D 12876 příspěvků 28.07.11 19:21
lísteček píše:
to vim, ze bezlepkova dieta, ale postup pri tech vysetreni… rikala doktorka, ze pokud se to potvrdi z krve, tak nas posle do plzne na dalsi vysetreni. Snad by mu meli koukat na sliznici na streve, jestli tam jsou zmeny…(takze zadeckem) :-(

to se dela pusou :lol: je to gastrosonda

lísteček
Kecalka 427 příspěvků 28.07.11 19:21
Pájinka25 píše:
Ahojky můj synovec bude mít v srpnu 6 let a měří sotva metr a váží asi 13 kilo :nevim: píchají mu teď nějaké injekce - růstový hormon, nebo tak něco :nevim:

to mozna bezlepkova dieta bude to nejmensi zlo… :nevim: a zacal rust po tech injekcich?

lísteček
Kecalka 427 příspěvků 28.07.11 19:22

ja jsem to manzelovi tvrdila :mrgreen: a ten me presvedcoval,ze ne :-D tak mi spadl trochu kamen ze srdce…

Pájinka25
Závislačka 2889 příspěvků 28.07.11 19:29
lísteček píše:
Pájinka25 píše:
Ahojky můj synovec bude mít v srpnu 6 let a měří sotva metr a váží asi 13 kilo :nevim: píchají mu teď nějaké injekce - růstový hormon, nebo tak něco :nevim:
to mozna bezlepkova dieta bude to nejmensi zlo… :nevim: a zacal rust po tech injekcich?

no nevim, bratr mu to píchá už přes rok a vyrostl asi o 5 cm, tak nevim, jestli je to dost nebo ne :nevim: ale ta váha je děsná - 13 kilo 8-o :think:

lísteček
Kecalka 427 příspěvků 28.07.11 19:33
Pájinka25 píše:
lísteček píše:
Pájinka25 píše:
no nevim, bratr mu to píchá už přes rok a vyrostl asi o 5 cm, tak nevim, jestli je to dost nebo ne :nevim: ale ta váha je děsná - 13 kilo 8-o :think:

to je hrozny, clovek aby se o ty prcky NEUSTALE BAL!!!!! :nevim: :nevim: :nevim:

okay
Kelišová 5321 příspěvků 28.07.11 19:43

Ahojky, my v roce 72cm, jsme mrňaví, ale doktorka na to nic neříkala. Třeba to ještě dožene. Holt jsme mezi vrstevníky malincí

bonnie14
Ukecaná baba ;) 2254 příspěvků 28.07.11 19:53
jizvíková píše:
valkil píše:
jizvíková píše:
Fakt je to na celý život?
Je to na celý život, intolerance lepku se vyléčit nedá

neni na cely zivot, nekdo se z toho dostane drzenim diety za par let, u nekoho skonci v obdobi puberty a zbytek to ma na cely zivot, syn ji dostal ve dvou letech , po mnoha hospitalizacich na infekcnim se zjistila tato alergie a po trech letech byl zcela v poradku, je mu nyni 17 a problem zadny.

nataluska
Kelišová 7163 příspěvků 28.07.11 19:57

Tak jedna dcerka v rroce 70 cm a 8,1 kg a druhá dcerka 68 cm a 8,3 kg.Byli maličké.Teď ta starší (4 roky 5 měsíců) měří metr a má 14 kg.Ta mladší (2 roky) má 84 cm a 10,5 kg.Podle doktorky je to normální a neřeší to.U nás ve vsi jsou 2 kamarádky a taky mají takhle malé a drobné děti.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama