Neschopenka nevím si rady

Anonymní
2.6.21 16:20

Neschopenka nevím si rady

Ahoj všem chtěla by jsem se zeptat mám od dneška neschopenku mám ji poprvé ale vůbec nevím.
Doktor to posílá i do zaměstnání nebo to musim poslat já?
Já jsem koukala do smlouvy a tam není žádný email kam mám poslat kopii o neschopence.
Tak vůbec nevím :nevim: musím to poslat já nebo to poslal doktor??
Děkuji všem za odpovědi :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
313
2.6.21 16:21

Doktor to posle, ale je slušnost dát nadřízenému vědět, že jsi na neschopence.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 16:24

@Umík jo to mi je jasný že to musim poslat ale vůbec nevím kam žádný email tady není nic :nevim: jen email na edministratory nebo co tam je napsané tak nevím zda to můžu poslat tam :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
21596
2.6.21 16:26

Máš papírovou nebo elektronickou neschopenku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 16:29

@divine woman obojí doktor ji odeslal ale dal mi i papir že mám neschopenku

• Citovat
  • Nahlásit
313
2.6.21 16:34

A ty nemáš žádný kontakt na nadřízeného? Třeba mobil?
Na tom papíru od doktora máš vypsané vycházky? Pokud ano, tak ten papír je tvůj, kdyby přišla kontrola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21596
2.6.21 16:38

Jestli máš elektronickou, tak je v práci. A slušností je ihned informovat nadřízeného. A z papírové neschopenky se odevzdává do práce jedna část. Ale stále si nepamatuji s jakým pruhem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 16:40

@Umík jo mám napsané vycházky
A ano je tam mobil ale na náborovou linku tak nevím zda mám zavolat tam a říct jim to
@divine woman já tam nemám žádný pruh nebo něco mám jen napsané že marodím od 2.6.2021-16.6.2021 a napsané vycházky nic víc

• Citovat
  • Nahlásit
792
2.6.21 16:42

Neschopenky jsou teď elektronické nikam nic nenosíš. Jen nahlásíš zaměstnavatele, a oni to pošlou. Nechtějí mail ani číslo. Vytištěnou neschopenku jsem tenkrát dostala, kdyby prý přišla kontrola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
313
2.6.21 16:44
@Anonymní píše:
@Umík jo mám napsané vycházky
A ano je tam mobil ale na náborovou linku tak nevím zda mám zavolat tam a říct jim to
@divine woman já tam nemám žádný pruh nebo něco mám jen napsané že marodím od 2.6.2021-16.6.2021 a napsané vycházky nic víc

Tak pokud ten papír je jen vytištěný z pc a podepsaný doktorem, tak je pro tebe a případnou kontrolu. A nemáš kontakt na nějakého kolegu, aby to vedení vyřídil? Případně zkus zavolat na tu linku, ale teda divím se, že nemáš žádný kontakt na nadřízeného, to je divné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
2.6.21 16:50

Přesně jak tu už někdo psal, papírové neschopenky už dávno nejsou. U doktora si musela uvést název a adresu zaměstnavatele, takže mu to pošlou oni. Ty pouze v práci nahlaš že jsi na neschopence. Pokud nemáš telefon tak buď zajdi na firmu osobně a řekni to a rovnou požádej o telefon nebo zavolej na tu náborovou linku ať ti dají číslo k Vám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
2.6.21 16:51

Jo a ten papír je pro tebe kvůli kontrole v pracovní neschopnosti, takže bys ho měla nosit s sebou k doktorovi, aby ti tam vždycky napsali termín kontroly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24812
2.6.21 16:56

Doktor podle elektronickou neschopenku, jen je potřeba mu dát správné údaje zaměstnavatele.
Ty jsi už cestou od doktora měla zvednout telefon a zavolat šéfovi, že jsi v pracovní neschopnosti s přibližně na jak dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1683
2.6.21 17:00

Pošle to doktor a papír máš u sebe kdyby přišla kontrola aby si jim ten papír ukázala… Jinak ty neposílas nikam. Nic..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1305
2.6.21 17:01

Ty to nikam neposilas. Posila to doktor datovou schrankou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat