Neschválili mi léčbu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 11:12
Neschválili mi léčbu

Milé maminky, třeba tu bude nějaká chytřejší a zkušenější než já. Je mi 35 let a mám roztroušenou sklerozu. Už dlouho, více než 20 let. Poslední dobou se to hodně zhoršuje a doktorka mě navrhla na novou léčbu Lemtrada. Bohužel mi byla zamítnuta, ani odvolání nepomohlo. Prý nesplňuji parametry ohledně jediné možné léčby. EDSS mám zatím jen 2,5. Ikdyž někdy je to kvůli únavě snad 4 a ráda bych na tom ještě chvíli vydržela. V RS centru si myslí, že mám jít do soudního sporu s VZP. Ale vůbec netuším, jak na to. Jsem úplně obyčejná ženská s malým dítětem, nevyznám se v právních kličkách, nemám peníze na drahého právníka. Sama si léčbu zaplatit nemůžu, je to 1,5 mil kč.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Ou
Kelišová 5462 příspěvků 06.12.17 11:15

V tom centru nebo v nějaké jiné pacientské organizaci by mohli mít kontakty na právníky, co s tím pomůžou za nějakých přijatelných podmínek.

lolink
Zasloužilá kecalka 947 příspěvků 06.12.17 11:17

Na Facebooku je stránka Back on trees. Teto ženě neschválili lek na rakovinu. Kontaktujte ji, bude vedet.

Uživatel je onlineMala.ještěrka
Kecalka 323 příspěvků 06.12.17 11:18

Nebo to zkus rozmáznout v médiích. Poslední dobou byly dva případy na idnes a pojišťovna si to hezky rychle rozmyslela.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 06.12.17 11:23
@Anonymní píše:
Milé maminky, třeba tu bude nějaká chytřejší a zkušenější než já. Je mi 35 let a mám roztroušenou sklerozu. Už dlouho, více než 20 let. Poslední dobou se to hodně zhoršuje a doktorka mě navrhla na novou léčbu Lemtrada. Bohužel mi byla zamítnuta, ani odvolání nepomohlo. Prý nesplňuji parametry ohledně jediné možné léčby. EDSS mám zatím jen 2,5. Ikdyž někdy je to kvůli únavě snad 4 a ráda bych na tom ještě chvíli vydržela. V RS centru si myslí, že mám jít do soudního sporu s VZP. Ale vůbec netuším, jak na to. Jsem úplně obyčejná ženská s malým dítětem, nevyznám se v právních kličkách, nemám peníze na drahého právníka. Sama si léčbu zaplatit nemůžu, je to 1,5 mil kč.

rozmáznout v médiích.. co nejdříve.. a kontaktovat tu, co zde byla zmíněna - udělala to, schválili léčbu. Navíc na jejím FB je kontakt na právníka atd.. Přeju hodně štěstí.

mgdln
Závislačka 4658 příspěvků 06.12.17 11:24

Zajímal by tě alternativní pohled na nemoc?
Chceš být zdravá?
Jsi ochotná změnit se?

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1350 příspěvků 06.12.17 11:29
@mgdln píše:
Chceš být zdravá?
Jsi ochotná změnit se?

Ahojky, mam v rodine cloveka s RS, kdyby Ti nevadilo se rozepsat vic info o alternativnim pristupu, budu rada :hug:.

Klidne do SZ, nebo pokud zakladatelce nevadi, tak primo v tematu.

Jinak lecbu nezavrhuji zadnou, jen podpurnou i alternwtivni cestu vitam :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 11:42

Zkoušela jsem kde co v průběhu těch dvou desítek let. Kolostrum, chlorellu, fenixovy slzy a další mnohem dražší produkty. Už nejsem ochotná platit mnoho tisíc za různé preparáty o kterých mi někdo zapáleně referuje. I toto je veliký byznys. Zdraví lidí je vždy velký kšeft a nemocný dá cokoliv za to, aby se uzdravil. A zdravá být nemůžu, mám v mozku a míše 30 lézí. A jak je známo mozek reparační schopností zrovna neoplývá. Pokud @Kralikcek tu chce napsat víc info, budu ráda.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 11:47
@mgdln píše:
Chceš být zdravá?
Jsi ochotná změnit se?

Tohle je bohužel naučená fráze skoro všech prodejců. Kdo by nechtěl, že? Těžko se říká ne. Takhle jsem se měla ptát, když jsem měla coby studentka prodávat předražený filtr na vodu.

Krychle
Stálice 55 příspěvků 06.12.17 11:52

Co změna pojišťovny?

Samozřejmě nevím, jak s tvou léčbou…jen mě to napadlo, protože když byla moje dcera menší a měla problémy, tak VZP nechtěla platit speciálnější vyšetření, tak jsme přešli k 211.

Borrealis
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 06.12.17 12:02
@mgdln píše:
Chceš být zdravá?
Jsi ochotná změnit se?

že vás hanba nefackuje
zkuste se na sebe podívat do zrcadla

těžce nemocnému který potřebuje moderní, velice drahou léčbu budete psát tyhlety kydy " jsi ochotná změnit se"

zasloužila byste zprava i zleva

příslušný smajl zde není

hnus

Borrealis
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 06.12.17 12:03
@Anonymní píše:
Tohle je bohužel naučená fráze skoro všech prodejců. Kdo by nechtěl, že? Těžko se říká ne. Takhle jsem se měla ptát, když jsem měla coby studentka prodávat předražený filtr na vodu.

co jsou to za lidské zrůdy

a pak těžce nemocní a nevyléčitelně nemocní jsou ochotni podobným…zrůdám bez hanby a ostychu…zaplatit cokoliv, hlavně hezky slibovat a naučené fráze…jakékoliv sušené bláto s nulovým efektem zato s citovým vydíráním jako bonusem
:roll:

" jste ochotna změnit se? "…
a ještě budou nemocným podsouvat že za nemoc si mohou sami, zrůdy prostě

mě je zle, fakt že jo

Příspěvek upraven 06.12.17 v 12:11

Havran007
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 06.12.17 12:05

No mít VZP je dneska si za trest. Kdysi u nás jezdilo dost sanitek s nápisy - pacienty pojištěné u VZP nevezeme..

Borrealis
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 06.12.17 12:07
@martina.se píše:
rozmáznout v médiích.. co nejdříve.. a kontaktovat tu, co zde byla zmíněna - udělala to, schválili léčbu. Navíc na jejím FB je kontakt na právníka atd.. Přeju hodně štěstí.

asi ano

pojištovna má politický pokyn hradit zejména levnou a zbytnou léčbu například lázně pro tlusté, na obezitu, na bolesti kolen, kde se ještě více vykrmí, ale takových voličů je mnoho…většina, většina chce zdravotnictví „zdarma a bez poplatků“ na každou banalitu

drahá léčba se občas „nevejde pojištovně do limitů“…a tak lidé na ní čekají, je jich málo, takže málo voličů a jednotlivý volič nikoho nezajímá

:roll:
Borrealis
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 06.12.17 12:09
@Havran007 píše:
No mít VZP je dneska si za trest. Kdysi u nás jezdilo dost sanitek s nápisy - pacienty pojištěné u VZP nevezeme..

stran hrazení té drahé spešl léčby ani ne, je to lepší než to bylo dříve…snad více budou schopni povědět paní v RS centru…proti minulosti je VZP o dost lepší, ale stejně…měli by jí být schopni říci zda jsou u jiných pojištoven vstřícnější ke schválení

mě tohleto drásá jako málo co…na jedné straně zástupy hypochondrů a důchodců popovídačů, kteří vás budou navštěvovat
bez jakékoliv regulace, jen aby si popovídali a roznesli drby, a přijdou si pro recept na ibalgin, nebo na mazání na kolena
a na druhé straně pak skutečně nemocní, kteří ne a ne a ne dosahnout na léčbu

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mickey Rourke vypadá k světu a vrátil se k ex. Jaké ženy se prohnaly jeho životem?

Bouřlivák Mickey Rourke (66) to dal znovu dohromady s ruskou modelkou... číst dále >

Ondráček vyhrožuje ředitelce Supraphonu, že to „roztočí“: Dej to právníkům!

Českou hudební scénou otřásá nevídaný spor. Na sociálních sítích se do sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >