Neshody řeší boucháním

Anonymní
30.5.16 21:06

Neshody řeší boucháním

Maminky, docela mě to trápí a malému domlouvám, když příjde na věc, tak ho důrazně napomenu-potrestám. Jde o to, že syn když se s někým dohaduje, tak místo argumentu spor řeší boucháním. Jsou mu 4 a půl a mám na mysli jeho spory s vrstevníky. Věřím tomu, že z toho snad vyroste, ale někdy se obávám, že mu agresívní sklony zůstanou… Měly to tak nějak i vaše děti a jak se to s postupem času vyvíjelo? Naučily se vaše děti domluvě nebo se to naopak stupňovalo? Malý má bohatou slovní zásobu, není to frustrace z toho, že by se neuměl vyjádřit…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4376
30.5.16 21:25

Jak ho trestas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.16 21:31

Neplácám ho, oddělím ho. Když jsem třeba na zmrzku, tak mu ji zakážu, ale je pravda, že většinou domlouvám a vysvětluju. Zatím to vypadá, že vždy vyhraje temperament…

• Citovat
  • Nahlásit
4376
30.5.16 21:54

To je fajn, hadam, ze jsi i dusledna.
Nevim, je uz dost velky, aby pochopil a nebo rekl. Ve skolce problem nema?
Mozna citi nejakou frustraci a resi to silou, ale to jsme zase na zacatku.
Pokud to netrva dlouho, zkusila bych vydrzet stejnym pristupem, jaky pouzivas. Snad je to jen nejake obdobi, kdy si potrebuje uvedomit novou hranici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.16 04:55

Ve školce problémy nemá, nebo si aspoň paní učitelky nestěžovaly. No, on bude asi paličák po tatínkovi, ale ten prý nikdy nikoho nebil. Toto období už trvá docela dlouho

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.16 12:20

Ano dcera, taky ma 4 roky a bije babičky a dedečky a tatínka, když ji nekdo nevyhovi prostě do nej kopne nebo mu da i facku, řešíme to metodou jak ty na me ja na tebe, akorat použíjeme vetší silu aby ji to opravdu bolelo a příště si rozmyslela zda nekoho bouchne. A funguje to, takže držím palce.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat