Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Nemáte někdo prosím zkušenost s touhle soukromou školkou?
http://www.skolka-klicek.cz/
DĚKUJI!!
Můj syn chodil do KLíčku 3 roky a naše zkušenosti jsou ty nejlepší - jsou milí, pořád něco dělají a tvoří, spousta akcí a hlavně starají se o děti s láskou. Ještě teď když jedeme okolo, musíme přibrzdit a mávat z okna
Za nás to rozhodně byla skvělá volba!