Nesnesitelné křížové bolesti dva dny po termínu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Stirbrat
Povídálka 15 příspěvků 12.08.19 08:14
Nesnesitelné křížové bolesti!!!

Dobre rano, uz vazne nemuzu!! Jsem dva dny po terminu ale uz dva dny pred terminem sem se zacala otevirat a odesla mi hlenova zatka. Jenomze mam neskutecne krizove bolesti cele 4 dny. Nemuzu spat, sedet, lezet, chodit, curat uz fakt nemuzu. Kazdou kontrakci musim prodychat bez mluveni, kolikrat i se slzami v ocich. Byla jsem si uz pro dve injekce a cipek a nic absolutne nepomohlo. Kontrakce nepravidelne. Pokazde kdyz se mala v brise hybne mi vystreli bolest do krize ze se nesmim ani pohnout. Uz nevim co mam delat!!! Horka vana furt, nahrivani ale uz proste nemuzu. Neprijde mi to normalni. Nemocnice je zbytecna, ty jejich preparaty mi jsou k nicemu. Nemate nejakou radu prosim??? Vsude ctu jak to zenske meli pri porodu a bylo to nesnesitelne, ale ja to mam uz 4ty den v kuse a nerodim!!! :nevim: :,( :,(

Reakce:
martina bl
Kecalka 142 příspěvků 12.08.19 08:23

Tak pokud se otevřeš alespoň na 4 cm, můžou ti dát epidurál, alespoň by sis odpočinula. Křížové bolesti jsou nejhorší, vím, jak ti je. Pokud chceš rozjet porod, zkus míč, pohyb (v rámci možností samozřejmě). Miminko se ti musí natočit správným směrem, pak budou ty bolesti víc do břicha. Co masáž od partnera? Držím palce!

lachtanice86
Echt Kelišová 8679 příspěvků 12.08.19 08:41

Zažila jsem krizove kontrakce přes 38hodin, kontrakce byly nepravidelný. V nemocnici nic nepomohlo. Držím palce

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1722 příspěvků 12.08.19 08:42

Já měla taky jen křížové kontrakce. Porodila jsem po 14 hodinách, ale nakonec to rozjel epidurál. Neotvírala jsem se.

Stirbrat
Povídálka 15 příspěvků 12.08.19 08:55
@martina bl píše:
Tak pokud se otevřeš alespoň na 4 cm, můžou ti dát epidurál, alespoň by sis odpočinula. Křížové bolesti jsou nejhorší, vím, jak ti je. Pokud chceš rozjet porod, zkus míč, pohyb (v rámci možností samozřejmě). Miminko se ti musí natočit správným směrem, pak budou ty bolesti víc do břicha. Co masáž od partnera? Držím palce!

Dekuju :srdce:
Ja jsem celou dobu doma vzdycky sem odjela tam bych byla akorat zbytecne uz paty den kdybych tam zustala. Za necelych pet dni otevrena jen na prst a neco malo vic.. na mici to silene boli :(. Manzel mi masiruje obcas ten kriz kdyz mam kontrakce ale uz to mam uplne zdevastovany.. fakt bych si prala umrit!!!
:pocitac:

mota
Kecalka 261 příspěvků 12.08.19 09:07
@Stirbrat píše:
Dekuju :srdce:
Ja jsem celou dobu doma vzdycky sem odjela tam bych byla akorat zbytecne uz paty den kdybych tam zustala. Za necelych pet dni otevrena jen na prst a neco malo vic.. na mici to silene boli :(. Manzel mi masiruje obcas ten kriz kdyz mam kontrakce ale uz to mam uplne zdevastovany.. fakt bych si prala umrit!!! :pocitac:

Chápu Tě, všechny 3 porody a jenom křížové bolesti, první porod dva dny v kuse. Nepomohlo mi nic. Trochu mi ulevila sprcha, ale pak už to nešlo. V nemocnici mi manžel přejížděl relaxačním válečkem v kříži, ale efekt nula nula nic. Moc Ti přeju, abys to měla už za sebou!

mota
Kecalka 261 příspěvků 12.08.19 09:08

Myšleno odrozeno (mít za sebou) ;)

Váš příspěvek
Reklama