Neustálé padání vlasů po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 07:18
Neustálé padání vlasů po porodu

Dobrý den, zajímá mě jestli to je normální :( jsem z toho už hrozně špatná, když si umývám vlasy či se češu. Beru si z vlasů velké množství vypadanych, kdyby to byli tři neřeknu, ale je to kolikrát chomáč, jsem nešťastná. Vlasy na prostěradle pode mnou a kolik toho je. :roll: jsem 7 měsíců po porodu :? Kadeřnice říkala, že je to normální :nevim:

Reakce:
PHV
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 09.08.19 07:21

Já jsem 4 měsíce po porodu a už tak měsíc mi padají, úplně chomáče. :zed: Teď trochu pomohlo, že jsem se nechala ostříhat na mikádo a prostříhat to, padá to míň, ale pořád padá. Už mám i trochu kouty :lol: ale to se spraví, měla jsem to tak i po prvním porodu. Padalo to asi půl roku

Kriss Tina
Extra třída :D 12230 příspěvků 09.08.19 07:21

Já to měla hlavně v šestinedělí, to sem při mytí a česání vytahala celé prameny vlasů, sem myslela že mi žádné nezbydou :zed: ale po 2 měsících se to upravilo a už padají nějak normálně. Asi se ti este nesrovnaly hormony :think:

Lorry1
Kecalka 118 příspěvků 09.08.19 07:23

Jsem ctyri mesice po porodu a take si z vlasu vytahuju cele prameny. :( Snazim se ted jist hodne vitaminu, snad se to srovna…

Kukacka123
Závislačka 4230 příspěvků 09.08.19 07:33

Jsem pres rok od porodu a porad mi padaji. Uz to neni nijak silene, ale padaji. Porad totiz kojim. Kamaradka mi rikala, ze dokud kojila, vlasy padaly.

ugluk
Hvězda diskuse 47631 příspěvků 09.08.19 07:38

Bohužel je to normální :? Prožívám u druhého dítěte. Ono se to časem zase srovná, ale holt hormony. O co vlasy padaly v těhotenství méně, to se teď vyrovnává a nenaděláš nic, jednou to naštěstí přejde, plešatá nezůstaneš. S kojením to u mě nesouviselo, respektive padat tolik přestaly mnohem dřív, než jsem přestala kojit.

Kresatkovi
Povídálka 39 příspěvků 09.08.19 07:43

Mě taky padaly hodně, pak to najednou ustalo a teď už mi krásně dorůstají. Malá ma jedenáctý měsíc. :mavam:

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1565 příspěvků 09.08.19 07:43

Je to normální. Mám dlouhé vlasy a taky mi padaly po celých chomáčích. Až jsem se divila, že mi tam ještě nějaké zbyly. Zhruba 7-8 m po porodu se mi začaly po celé hlavě objevovat nové a vypadalo to fakt vtipně. :lol:

Martha03
Ukecaná baba ;) 1644 příspěvků 09.08.19 08:12

Taky taky. Cca v 6 měsíců po porodu to bylo šílené, všude vlasy v posteli, po zemi, když jsem se cesala měla jsem pocit, že mi na kartáči zůstala půlka hlavy :lol: teď o tři měsíce později se to už uklidňuje. Začaly ale růst nové a cca měsíc jsem vypadala jako blb.ec jelikož podrustajici vlasy se nedaly nijak upravit takže mi to na hlavě všechno stálo. Je to prý hlavně kojením…

Betyssek
Kecalka 231 příspěvků 09.08.19 08:17

@Kukacka123 ja uz nekojim a zhorsilo se to az po tom :mrgreen: :lol: snad to nekdy prestane :lol:

Kukacka123
Závislačka 4230 příspěvků 09.08.19 09:16
@Betyssek píše:
@Kukacka123 ja uz nekojim a zhorsilo se to az po tom :mrgreen: :lol: snad to nekdy prestane :lol:

Tak i to je asi pricina…telo se srovnava s hormony ;) ja mam ted vsude po hlave 10-15 cm vlasky a je to hrozny, kdyz mam culik :roll: :lol:

tmeren
Stálice 74 příspěvků 11.08.19 09:11

Holky, vy mě děsíte, že vám padaly tak dlouho! :lol: :lol: :lol: padají mi už měsíc (malé jsou čtyři měsíce) a mám pocit, že do konce srpna budu plešatá… :zed: a vy píšete, že se to srovnalo až za ta lk dlouho :mrgreen:

ugluk
Hvězda diskuse 47631 příspěvků 11.08.19 20:09

Zrovna dneska jsem konstatovala, že padají sice furt dost, ale už je to znatelně lepší. Takže momentálně ta nejkritičtější fáze 3-6 měsíců. Ale je to individuální samozřejmě.

Váš příspěvek
Reklama