Narodil se mi kluk místo holčičky

Anonymní
10.8.19 10:04

Kluk místo holčičky.

Dobrý den, narodil se mi chlapeček, ale chtěla jsem vždycky holčičku. Jak se s tím mám vypořádat? Co mám dělat? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
541
10.8.19 10:09

To je jako vážně mířený dotaz? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18153
10.8.19 10:09

Nic, co bys jako chtěla dělat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2204
10.8.19 10:10
@Anonymní píše:
Dobrý den, narodil se mi chlapeček, ale chtěla jsem vždycky holčičku. Jak se s tím mám vypořádat? Co mám dělat? :(

Buď šťastná, kluci jsou úžasní!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
546
10.8.19 10:11

A co, že sis přála holčičku? Máš zdravé dítě? Tak neřeš takové prkotiny jako je pohlaví. Navíc když člověk plánuje dítě tak mu jensnad jasné že jde do loterie co se pohlaví týče :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3232
10.8.19 10:11

Holka, mě tohle přijde proste nešťastné… buď rada za zdrave dítě, kolik rodin nemá to štěstí a ty se rouhas nad pohlavím. Mě to bylo fakt jedno, prala jsem si hlavně zdraví, narodil se mi syn, je to prima parťák. Miluju ho. Je to můj chlapeček, moje dítě. Je mi úplně putna jestli má mezi nohama pipinu nebo pindu. Nikde není psáno, ze jednou holku mít nebudeš, ale hod se hlavně do klidu. Tvůj syn má hlavně tebe, svoji maminku, on si vybrat nemohl. Potřebuje te, jsi jeho ochrana, láska… jeho všechno…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
502
10.8.19 10:14

To prostě nechápu, kolik rodičů by chtělo dítě a je jim úplně fuk jestli holka nebo kluk… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.19 10:14

Já taky nemam rada ty visací pytliky

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.19 10:15
@Anonymní píše:
Dobrý den, narodil se mi chlapeček, ale chtěla jsem vždycky holčičku. Jak se s tím mám vypořádat? Co mám dělat? :(

Do prd…to nemůže být štastná že máš zdravého chlapečka???tak budeš mít holčičku třeba příště ale i kdyby ne…dítě je dar a pokud nejsi štastní že máš zdravé dítě, tak si ho nezasloužíš…já mám 4 děti a nikdy jsem neřešila jaké čekám pohlaví, hlavní je donosit a porodit ZDRAVÉ DÍTKO…mám obě pohlaví a obojí je super! Ted se snažíme o další miminko a opravdu je mi fuk co to bude, hlavně aby se nám povedlo..prosím anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.19 10:17

@Verurizeckova krásně napsané :srdce:,nesnáším tyhle ženský který si neváží takového krásného daru…

• Citovat
  • Nahlásit
726
10.8.19 10:19

Podala bych oficiální stížnost u stvořitele. Nečekej! Normálně ho reklamuj!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.19 10:23
@Anonymní píše:
Já taky nemam rada ty visací pytliky
ale mně visací pytlíky nevadí. :P
  • Citovat
  • Nahlásit
1552
10.8.19 10:23

Nema taky hruzu z vody?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7265
10.8.19 10:26

Já chtěla také holčičku a když mi na screeningu řekli, že to bude chlapeček, byla jsem zklamaná. Za svůj pocit se dodnes trochu stydím. Trvalo mi to asi týden, než jsem to pobrala a smířila se s tím. Teď jsem šťastná, že mám chlapečka, mám ho moc ráda.

Vy jste si nenechali říct pohlaví? Že to zklamámí řešíš až po porodu? Jak je mimi staré? Jestli nejsi čerstvě po porodu a tyhle pocity se v tobě perou, asi by to chtělo zajít za odborníkem :think:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.19 10:26

Taky se mi stalo. Nějak jsem si pořád nezvykla. Třeba Ti to půjde líp. A třeba se někdy i holčičky dočkáš. Já se nedočkala. Takže pro Tebe mám pochopení, ale spousta žen tady Tě pěkně sprdne.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama