Narodil se mi kluk místo holčičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 10:04
Kluk místo holčičky.

Dobrý den, narodil se mi chlapeček, ale chtěla jsem vždycky holčičku. Jak se s tím mám vypořádat? Co mám dělat? :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
denkat
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 10.08.19 10:09

To je jako vážně mířený dotaz? :zed:

terien
Extra třída :D 12162 příspěvků 10.08.19 10:09

Nic, co bys jako chtěla dělat?

kacaba379
Ukecaná baba ;) 2158 příspěvků 10.08.19 10:10
@Anonymní píše:
Dobrý den, narodil se mi chlapeček, ale chtěla jsem vždycky holčičku. Jak se s tím mám vypořádat? Co mám dělat? :(

Buď šťastná, kluci jsou úžasní!

Prigionia
Kecalka 350 příspěvků 2 inzeráty 10.08.19 10:11

A co, že sis přála holčičku? Máš zdravé dítě? Tak neřeš takové prkotiny jako je pohlaví. Navíc když člověk plánuje dítě tak mu jensnad jasné že jde do loterie co se pohlaví týče :nevim:

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1805 příspěvků 10.08.19 10:11

Holka, mě tohle přijde proste nešťastné… buď rada za zdrave dítě, kolik rodin nemá to štěstí a ty se rouhas nad pohlavím. Mě to bylo fakt jedno, prala jsem si hlavně zdraví, narodil se mi syn, je to prima parťák. Miluju ho. Je to můj chlapeček, moje dítě. Je mi úplně putna jestli má mezi nohama pipinu nebo pindu. Nikde není psáno, ze jednou holku mít nebudeš, ale hod se hlavně do klidu. Tvůj syn má hlavně tebe, svoji maminku, on si vybrat nemohl. Potřebuje te, jsi jeho ochrana, láska… jeho všechno…

aledud
Kecalka 474 příspěvků 10.08.19 10:14

To prostě nechápu, kolik rodičů by chtělo dítě a je jim úplně fuk jestli holka nebo kluk… :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 10:14

Já taky nemam rada ty visací pytliky

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 10:15
@Anonymní píše:
Dobrý den, narodil se mi chlapeček, ale chtěla jsem vždycky holčičku. Jak se s tím mám vypořádat? Co mám dělat? :(

Do prd…to nemůže být štastná že máš zdravého chlapečka???tak budeš mít holčičku třeba příště ale i kdyby ne…dítě je dar a pokud nejsi štastní že máš zdravé dítě, tak si ho nezasloužíš…já mám 4 děti a nikdy jsem neřešila jaké čekám pohlaví, hlavní je donosit a porodit ZDRAVÉ DÍTKO…mám obě pohlaví a obojí je super! Ted se snažíme o další miminko a opravdu je mi fuk co to bude, hlavně aby se nám povedlo..prosím anonym

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 10:17

@Verurizeckova krásně napsané :srdce:,nesnáším tyhle ženský který si neváží takového krásného daru…

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 10.08.19 10:19

Podala bych oficiální stížnost u stvořitele. Nečekej! Normálně ho reklamuj!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 10:23
@Anonymní píše:
Já taky nemam rada ty visací pytliky
ale mně visací pytlíky nevadí. :P
Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 10.08.19 10:23

Nema taky hruzu z vody?

eviku-miluna
Kelišová 6988 příspěvků 10.08.19 10:26

Já chtěla také holčičku a když mi na screeningu řekli, že to bude chlapeček, byla jsem zklamaná. Za svůj pocit se dodnes trochu stydím. Trvalo mi to asi týden, než jsem to pobrala a smířila se s tím. Teď jsem šťastná, že mám chlapečka, mám ho moc ráda.

Vy jste si nenechali říct pohlaví? Že to zklamámí řešíš až po porodu? Jak je mimi staré? Jestli nejsi čerstvě po porodu a tyhle pocity se v tobě perou, asi by to chtělo zajít za odborníkem :think:.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 10:26

Taky se mi stalo. Nějak jsem si pořád nezvykla. Třeba Ti to půjde líp. A třeba se někdy i holčičky dočkáš. Já se nedočkala. Takže pro Tebe mám pochopení, ale spousta žen tady Tě pěkně sprdne.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama