Nesnesitelné pálení pochvy

Anonymní
18.5.20 04:38

Nesnesitelné pálení pochvy

Ahojky, už jsem zoufalá. Asi 3 dny, vlastně noci po sobě se budím a nesnesitelně mě pálí tam dole. Nemůžu třeba 2 hodiny spát a jenom se kroutím, nebo jsem na záchodě a snažím se to přetrpět. Chce se mi hrozně čurat, jdu za hodinu třeba 3× a strašné pálení. Jednou se mi stalo, že jsem si učurla a ani jsem o tom nevěděla. Přes den je to dobré, problém nastává večer a pak v noci. S přítelem jsme neměli sex minimálně týden. Mohly by to být kvasinky nebo něco jiného? Nevšimla jsem si žádné změny výtoku ani zápachu. Už nemůžu, naspím tak 3 hodiny a už jsem z toho unavená :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1537
18.5.20 05:45
@Anonymní píše:
Ahojky, už jsem zoufalá. Asi 3 dny, vlastně noci po sobě se budím a nesnesitelně mě pálí tam dole. Nemůžu třeba 2 hodiny spát a jenom se kroutím, nebo jsem na záchodě a snažím se to přetrpět. Chce se mi hrozně čurat, jdu za hodinu třeba 3× a strašné pálení. Jednou se mi stalo, že jsem si učurla a ani jsem o tom nevěděla. Přes den je to dobré, problém nastává večer a pak v noci. S přítelem jsme neměli sex minimálně týden. Mohly by to být kvasinky nebo něco jiného? Nevšimla jsem si žádné změny výtoku ani zápachu. Už nemůžu, naspím tak 3 hodiny a už jsem z toho unavená :(

Bez k Dr. Nikdo ti tady diagnózu nedá. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.20 06:09

@mamina89 Dnes budu volat. Zajímá mě, jestli se s tím někdo setkal

• Nahlásit
  • Citovat
8839
18.5.20 06:41

Když mám zánět močáku, trápí mě to taky nejvíc v noci. Přes den je to lepší, ale zase nemůžu říct, že v pohodě :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
18.5.20 12:04
@Anonymní píše:
Ahojky, už jsem zoufalá. Asi 3 dny, vlastně noci po sobě se budím a nesnesitelně mě pálí tam dole. Nemůžu třeba 2 hodiny spát a jenom se kroutím, nebo jsem na záchodě a snažím se to přetrpět. Chce se mi hrozně čurat, jdu za hodinu třeba 3× a strašné pálení. Jednou se mi stalo, že jsem si učurla a ani jsem o tom nevěděla. Přes den je to dobré, problém nastává večer a pak v noci. S přítelem jsme neměli sex minimálně týden. Mohly by to být kvasinky nebo něco jiného? Nevšimla jsem si žádné změny výtoku ani zápachu. Už nemůžu, naspím tak 3 hodiny a už jsem z toho unavená :(

Mocak, pokud by jsi měla pochvu máš výtok… Nech si vyšetřit moc a dají ti antibiotika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.20 16:16

Děkuji holky, objednala jsem se k doktorovi, tak snad antibiotika zaberou :D

• Nahlásit
  • Citovat
24807
18.5.20 16:28

Určitě je to močák, kup si nějaký čaj nebo něco s brusinkama, urinal akut a podobně, to pomáhá, mám zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.5.20 11:30

@Jančakecalka Děkuji za rady :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie