Nesnesitelné svědění

Anonymní
28.7.13 05:57

nesnesitelné svědění

Holky, prosím, už od večera mě nesnesitelně svědí a pálí pinda, nemam tu nic co by mi pomohlo, na chviličku mi pomůže sprcha ale žádnej účinek, je to fakt strašný, neměla bych jet na pohotovost? jinak se s toho asi zbláznim, nebo nevíte co by mi mohlo pomoct? prosím, jsem vážně zoufalá

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

aminkadf
28.7.13 06:18

Kvasinky? To je jeť na pohotovost…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.7.13 06:22

Jo kvasinky mam jí celou červenou a nateklou nedá se vto vydržet zvenčí to svědí a pálí a zevnitř bolí

• Nahlásit
  • Citovat
28.7.13 06:34

:nevim: si sjed na gyndu, je nejaka pekna infekcicka ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
IamSherlocked
28.7.13 06:46

Možná streptokok, já jsem to tak měla a pak mi zjistili že to je streptokokem co se hodně rozmnožil. Dostala jsem framykoinové čípky a ty okamžitě pomohly.

• Nahlásit
  • Citovat
9755
28.7.13 06:54

Bud si zajed na pohotovost a nebo do lekarny a kup si canesten cipky a krem. Mela jsem to taky a toto mi dr. predepsal. Je to i volne prodejne. Jako prvni zachrana slouzi i bily jogurt. Na chvili ulevi, ale nevyleci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
aminkadf
28.7.13 06:55

Tak šup k dr…

• Nahlásit
  • Citovat
22512
28.7.13 08:10

Tohle jsem mela taky, po atb. Svedeni, paleni, natekla byla ani curat sem poradne nemohla. Koupila jsem si gynopevaryl a mazala canestenem. Pato preslo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14857
28.7.13 08:28

Jako rychlou pomoc bych mrskla bilej zivej jogurt,…pak skocila pro kanesten a nejaky cipky, je to volne prodejne, kdyby to nepolevilo tak doktor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
28.7.13 08:42

Jak píše @suik první pomoc je bílý jogurt, hezky ochladí. Nemýt mýdlem, jen čistou vodou, případně něčím kyselým.
Vem si sukni a choď bez kalhotek, ať to větrá a sjela bych do lékárny pro boraxové globule. A nejíst cukry a sacharidy obecně co nejméně, pak nebudou mít ty mrchy co žrát.
A teoreticky bys mohla tu napuchlou frndu i chladit něčím nepatlavým, třebadát do kondomu vodu a zmarazit nebo do nějakého pevného pytlíku, pak zabalit do utěrky a chladit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
28.7.13 09:41

Možná sedací koupele :
Záněty pochvy
Při prvních příznacích navštivte okamžitě lékaře. Léčbu lze podpořit sedacími koupelemi, výplachy a tampóny ze stejného dílu řebříčku, kontryhele, dubové kůry, šalvěje, jitrocele a heřmánku. 1 lžíci na 1/4 l vody, vařit 5 minut. Vnitřně podpořit pitím čaje z bylinek z protizánětlivými účinky, např. heřmánek, šalvěj.
Bílý výtok – pro sedací koupel stejný díl přesličky, hluchavky, truskavce. 1 lžíce směsi na 1/4 l vody.
Svědění – koupel z 200 g sušeného kontryhelu dáme na noc do nádoby se studenou vodou vyluhovat, následující den zahřejeme a tekutinu přidáme do koupele. Vhodný je také výplach dělohy a sedací koupel připravená z kontryhelového odvaru. Použijte dvojnásobné množství bylinky.
Všechny zánětlivé problémy doplňte pitím čaje z kontryhele a bylinkami, které působí jako přírodní antibiotika, např. lichořeřišnice či konzumací cibule a česneku.

Vaginální plísně
Pomáhá odvar z měsíčku, řebříčku, připravíme ho z 1 lžičky a 1/4 l vody. Je dobré vynechat mléčné nekysané výrobky, cukr. Lze použít i sůl do koupele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
valkil
28.7.13 09:44
@Gladys píše:
A teoreticky bys mohla tu napuchlou frndu i chladit něčím nepatlavým, třebadát do kondomu vodu a zmarazit nebo do nějakého pevného pytlíku, pak zabalit do utěrky a chladit

Tý jo, to je fikanej nápad, musím uložit do paměti :palec:

• Citovat
  • Upravit
3277
28.7.13 09:54

Mě se to stalo jednou po užívání atb a pomohl mi Gynopevaryl. Hned po prvním namazání bylo líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10365
28.7.13 10:10

Jsme na tom stejně, akorát jsem to neměla tak akutní a moje lékárnička už byla vybavená. Takže mám canesten tbl a clotrimazol mastičku (clotrimazol dělá taky tbl, myšleno čípky, ne prášky:), ale prý je složení stejné jako u canestenu). A to mi řekněte, jak se mi to stalo, když muž je týden pryč, ručník mám jen svůj a právě skončila ms, až se manžel dnes vrátí, budu podezřelá :lol:
Boraxový globule jsem nesnesla, zkoušeno dvkrát, jen se mi to zhoršilo. Což neznamená, že musíš reagovat stejně, ale pokud infekce občas míváš, koupila bych radši obojí, ono se to spotřebuje..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369
28.7.13 11:41

Canesten 3 nebo Jenamazol vag. krém (účinná látka je stejná, jen je levnější), když za ty 3 dny nezabere, kvasinky to asi nebudou a budeš muset k doktorovi… Nebo si tam zajeď rovnou, ať máš jistotu a klid ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama