Cysty na vaječníku

20
26.7.13 10:26

Cysty na vaječníku

Ahoj, byla by tu nějaká maminka která měla/má opakované problémy s cysty na vaječníku?
Zda jste podostoupily Laparoskopii, a jaký byl jejich průběh, nebo vám cysty zmizely sami během menzesu, a zase se vám objevily?
Děkuji za příspěvky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

187
26.7.13 14:47

Ahoj, ja trpím na cysty. Obvykle mizí si MS. Byla jsem kvůli tomu i na vyšetření, kde mi „milý“ doktor oznámil, ze bych měla mít brzy děti (bylo mi asi 20) :roll: a stejně mi na to nic nedali - jen pozorovali jestli mizí, takže sem tam kvůli tomu byla asi 3×. Dneska už to moc neřeším, protože v prvním trimetru mi zjistili velkou cystu, tak mě hnali na laparku - což se mi moc nezdálo v těhotenství, tak jsem se nechala přešetřit a nakonec mi v Apolináři řekli, že prostě praskne a zmizí sama a taky že jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
26.7.13 15:57

Mám za sebou také už prasklou cystu na pravém vaječníku, praskla mi doma tak jsem si zavolala sanitku, v nemocnici na gyndě mi řekl doktor že mi praskla cysta a musela jsem tam ležet 3 dny na pozorování, aby předešly krvacení do břicha.
Po propuštění s nemocnice cca za 3 dny jsem měla menzes, po něm jsem šla na kontrolu ke svému gynekologovi, ten mi řekl že tam mám dvě cysty už místo jedné, a zas na to samém pravém vaječníku.
Ihned mi doporučil Lapraskopii tžak jsem podstoupila před OP vyšetření a jela do nemocnice(měla jsem 1 den po menzesu) byla jsem celá vyklepaná že mě budou poprvé „oprevoat“ Po před operační prohlídky mi doktor říká tak vaječník v pravo je v pořádku a v levo také, já cože???
No zmizly s menzesem, taky jsem je měla pěkně silné.
Před 2 týdny jsem byla opět na kontrole u svého gynekologa a řekl mi že tam žádné cysty zatím nevidí pro mě velké UF Jenže jsem měl ated poslední menzes velmi slabý což u mě nebývá, první dva dny bolesti jako obvykle krvácení, a třetí den nic až pátý den trochu a konec, tak se bojím že tam jsou zpět protože pravidelm prý bývá : slabý mnezes- problém např cysty také mívám od té prtasklé cysty citelnější oblat pravého vaječníku, na to mi zas řekl že to budu jěště hodně dlouho cítít ale už je to cca 4 měsíce.
Chystám se k němu znovu, počkám jaká bude ted menstruace. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
14.8.13 11:56

poradte prosím

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat v pondělí jsem byla na kontrole a mám na vaječníku cystu 5cm a v tuhle dobu mám mít ovulaci myslíte že můžu otěhotnět i přes tu cystu? udělala se mi po clostylbegytu. ovulační test jsem si dělala a byl pozitivní tak doufám že to půjde díky za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
11.5.20 12:12

Cysty na vajčníků

Zdravím dámy chtěla bych se optat byla jsem na gynekologii jelikož v neděli mě chytli křeče pod bříšku a střílelo mě to o břicha a tak jsem se v pondělí objednala k gynekologovi a on mi řekl, že jsem v pořádku jen mám na vaječníkách cystu v rozmezí 1,5mm velké a, že to nic není, ale i přesto jsem se objednala k obvodnímu lékaři a ten mě vyšetřil a nelíbilo se mu to a tak mě poslal na chril. ambunci do nemocnice a tam mě odebrali vzorky a doktor na chirurgii mě ještě jednou poslala na gynekologii a tam mi zjistili, že ji mám hodně zvědčenou a tak mi napsali neschopenku a prý se uvidí jsou prý či možnosti 1)může prasknout,2)zmenší se a bude klid,3)poroste a půjdu na operaci a kdybych dostala horečku či víc zvracela tak mám dojet okamžitě a vyoperovali by mě to a už se to někomu stalo a jaké to měli následky děkuji moc za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama