Nesnesitelný manžel

Anonymní
28.9.20 21:02

Nesnesitelny manzel

Ahoj holky,
s manzelem jsme spolu 6 let, mame dve deti, starsimu jsou ted tri roky. Od zacatku naseho vztahu vim, ze manzel je nervak a cholerik, ale co predvadi posledni dobou, to uz je na me opravdu moc. Na starsiho syna v podstate pul dne prorve, neustale mu vyhrozuje zabavenim vsech hracek, na zadek dostava za kazdou blbost. Ano, priznavam, syn zlobi, manzela skoro vubec neposlechne, ale tento zpusob vychovy je dle me naprosto otresny. Kdyz se syna zastanu, zhadame se jako kone. Prijde mi, ze ma na nej zbytecne prehnane pozadavky a neuvedomuje si, ze je to trilete dite. Syn se zacne treba kvuli necemu vztekat a on na nej hned zacne rvat, vyhrozovat mu, ze ho sereze atp. Ja netvrdim, ze na syna nikdy nezvednu hlas, ale toto? Cim dal tim vic si rikam, ze nechci, aby moje deti vyrustaly v takovem prostredi. Ke mne se chova take hrozne. Neustale hleda chyby nebo co by mi mohl vytknout. Ted jsem napr dostala vynadano za to, ze jsem splachla jeho vousy do umyvadla, ze se tim pry ucpe odpad. Tak on necha bordel v umyvadlu a ja jsem ta spatna, ze ho uklidim. Tomu predchazela hadka pro zmenu o tom, v kolik nam ma zitra udelat rano caj, kdyz budeme vstavat do skolky o pul sedme. Rekl, ze ho udela v sest, na to jsem mu behem peti sekund rekla, ze to uz budem mit ten caj studeny o pul sedme. A on me serve, ze proc to nereknu rovnou :zed: tak jsem mu rekla, ze jsem mu odpovedela snad behem chvilky, ze priste mu skocim do reci, aby to pro nej bylo dostatecne rychle a on hned, ze vsechno prehanim a ze tady asi musi jenom drzet hubu a krok. Prijde vam to normalni? Mne uz z nej opravdu tecou nervy a rikam si, jestli mi to stoji za to? :zed: Mame dve deti a hypoteku na barak a ja asi nemam „koule“ na to sbalit deti, kopnout ho opravdu do zadku a jit, ikdyz vim, ze bez nej by nam bylo lip. Nechci zit takto, ale zaroven nevim, co by me nakoplo k tomu udelat takhle zasadni krok. Omlouvam se za dlouhy text, ale musela jsem se aspon vypsat, kdyz se s tim nemam komu sverit. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
990
28.9.20 21:05

Chudáci děcka. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3198
28.9.20 21:09

Ježiši to je hrozný. Pokud nechceš aby ze tvého dítěte byl uzlíček nervů, jdi od něj. Pokud tedy nebude chtít se sebou něco dělat. Je to strašný. Dítě má být vychováváno v harmonii a lásce a né tohle. Možná by ani nezlobilo, kdyby to u vás bylo jinak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1018
28.9.20 21:10

Je, ahoj tati. A bude to horší a horší, ukřivděnost, řešit každou kravinu. Bude se chovat jako pitomec a nakonec bude za chudáčka.

Počkej až vytáhne, že je tam jen proto, aby vše platil.

Nechápu mámu, že v tom žila, nebo vlastně, neměla na život bez něj a teď ho již ignoruje. Mám ho ráda, ale doma bych ho nechtěla ani za nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.9.20 21:12

A jéje, další co si pořizuje děti s nervákem a cholerikem :roll:. Kde to furt berete tyhle exoty?
Máš zodpovědnost za to, v jakém prostředí vyrůstají tvé děti. Pokud ti nevadí, že z nich fotřík vychovává neurotiky a pochroumané bytosti, tak zůstávej pasívní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9739
28.9.20 21:17

Nechceš takhle žít, ale nevíš co by tě nakoplo? Myslím že důvodů k nakopnutí manžela máš víc než dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1776
28.9.20 21:19

Jemu líto děti. Šla bych. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
403
28.9.20 21:27

Když teda nemáš,, koule'' od něj odejít úplně, tak bych udělala aspoň to že bych mu řekla že jestli se nezačne ke mě i k dětem chovat normálně, tak že ho opustím a děti vezmu sebou. Sbalila bych si věci s tím že bych mu řekla že jedu na týden k rodičů i s dětma (myslím že malej by to bez školky ten týden zvládnul) že to má čas na to aby si to v hlavě srovnal. Kdyby chování nezměnil tak bych ho kopla do zadku, hypotéka, nehypotéka. Děti si tohle nezaslouží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.20 21:56

Kdybych mela kam jit, tak jdu hned, ale uprimne nevim, kde bychom s detma slozily hlavu a z ceho bychom zily, z rodicaku bych nezaplatila ani bydleni :roll:
Uprimne, vzdycky to byl cholerik, ale takto vyhrocene je to u nas od narozeni druheho syna, jelikoz manzel se najednou vice musi venovat starsimu a nema na nej trpelivost :roll: A to mi tri roky neustale predhazoval, ze jsem na dovolene, proc neni hotove to a tamto, jak on musi chodit do prace a hned by si to se mnou vymenil (to by byl syn vylozene chudak).

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.20 22:01

@Kaktusanda to uz tu u nas bylo, ze jsem mu rekla, ze ja takhle zit nehodlam a ze bude lepsi se rozvest… Pak jsme spolu par dni nemluvili, ja navrhla manzelskou poradnu, on muj navrh uspesne ignoroval a tim to skoncilo :roll: vzdycky ze sebe udela hrozneho chudaka, ze me megeru, se kterou to nema jednoduchy a je to. Ja si vzdycky reknu, ze jakmile budu financne samostatna, tak sbalim deti a pujdu.

• Citovat
  • Nahlásit
1776
28.9.20 22:18
@Anonymní píše:
@Kaktusanda to uz tu u nas bylo, ze jsem mu rekla, ze ja takhle zit nehodlam a ze bude lepsi se rozvest… Pak jsme spolu par dni nemluvili, ja navrhla manzelskou poradnu, on muj navrh uspesne ignoroval a tim to skoncilo :roll: vzdycky ze sebe udela hrozneho chudaka, ze me megeru, se kterou to nema jednoduchy a je to. Ja si vzdycky reknu, ze jakmile budu financne samostatna, tak sbalim deti a pujdu.

Tak pokud to u vás “skončilo” tím, že jsi netrvala na svém (manželská poradna, rozvod) a nechala jsi to znovu zajet do starých kolejí (proč? z pohodlnosti?) tak je zcela logické, že tě přestal brát vážně :nevim: a děla si, co chce… ty evidentně svoji výhružku (o rozvodu) nejsi schopna splnit, tak proč by se měnil? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1287
28.9.20 22:24

Vážně není nikdo, ke komu byste mohli? Segra, rodiče, kamarádka,..? Chtělo by to alespoň na 3týdny, po tydnu si nic neuvědomí.. Nebo at jde on, k nějakýmu kamaradovi.. Je těžký to zabalit a být pak na vše sama, všechno by sis vyzrala, tak zkusit alespoň delší odloučení..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
870
28.9.20 22:33

A co kdybys šla do poradny sama? Manželská poradna nemusí být vždy jen pro manžele, může Ti to pomoct najít jiné možnosti nebo se aspoň se situací naučit žít a také se můžeš naučit s ním mluvit. Nechci rýpat, ale to s tím čajem… proč nejde mu rovnou říct, ať čaj uvaří v 6:20 ať má příjemnou teplotu (to nerýpu, ale na cholerika prostě musíš jinak, pokud tedy chceš).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
28.9.20 22:53

Neztrácej čas poradnou. Když je partner nesnesitelný, je jediné rozumné řešení se rozvést.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.20 23:04

Uteč i s dětma. Je to sociopat nebo psychopat. Udělá si z Tebe i z dětí rohožku a hromosvod. Podobný exemplář jsem měla doma taky… Zkus se zeptat v nějakém azyláku. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama