Nespokojné babátko. Kde robím chybu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  04.03.18 20:47
Nespokojne babatko..kde robim chybu?

Syn ma 8tyzdnov.
nieje to moje prve dieta..priznavam alr, ze neviem ako to so starsimi bolo.

syn je taky nespokojny…sbazim sa mu venovst, spievam, rozpravam sa s nim, hupem, kojim casto,…som tu prenho..rivnako manzel a starsie deti, vsetci sa mu venujeme…ale niekde je chyba.je len par minut kedy je spokojny, ostatny cas place alebo spi..cez den spi dokopy tak 2hodiny maximum. V noci prvy spanok cca 6hodin, potom po 2 hodin hodinach.Ako kedy..
par usmevov nam venuje kazdy den.ked sa nam postasti…predmet sleduje aj minutu…pasie konicky, ale casto da hlavicku na bok a odpociva.
kaka mi rano na rukach v klbku schuleny, a potom cez den. Hladny nieje…casto uz neviem posudit, ci chce spat, alebo nie,..je nespokojny v koliske, postielke, posteli, na rukach, v lehatku..v kociku uz dlho nebol, ked boli tie mrazy..mali ste taketo obdobie?
brusko myslim.ho neboli..aj ked je fskt, ze nad ranom sa hodne natahuje, stona a potom rano medzi 5-6 hod.sa vykaka.
nedokazem mu spravit asi prijemne prostredie..alebo uz neviem preco mu nieje dobre…necakam, ze bude cely den ako slniecko, ale je to unavne…plakat ho nenecham..tak stale skusam zmeny, co tiez neviem ci je dobre.
zavinujem…biely sum mame tiez..medvedi­ka hummy.

Dakujem

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinePaní Colombová
Kecalka 195 příspěvků 04.03.18 21:00

Muze to byt tim briskem, mala mela taky problemy a jednu dobu se v noci kroutila a co chvilu chtela prso, rano asi od 4h se prsa nepustila a pak se vykakala…ted se ji s prikrmy stolice zmenila i casove, ale rostl zoubek zase, tak mela zase nespokojene obdobi, jak pises nic se nelibi, obcas ani na rukach nosit nepomahalo. Urcite ho neco trapi, prostredim to nebude, kez by nam mohly samy poradit :srdce: drzim palecky at je brzo lip :kytka:

Příspěvek upraven 04.03.18 v 21:02

Lizaveta
Závislačka 4885 příspěvků 04.03.18 21:00

Ano, mela. Uz si nepamatuju detaily, byl taky dost nespokojeny. Ted te asi nepotesim, ale toho meho proste nebavilo lezet. Zacal byt spokojeny, az si sam sedl. Byla jsem uz taky unavena, dnes se tomu spolu s nim smejem :srdce:

Kecalka 195 příspěvků 04.03.18 21:04

@Lizaveta ano,nase taky nekdy mrci a jak ji zvednu lehce na nozky, tak spokojenost nejvetsi :palec: jen u zakladatelky zmena polohy nepomaha a ve 2m je na to snad i brzo…

pannda
Kelišová 6372 příspěvků 29 inzerátů 04.03.18 21:05

Od mala jsem dávala probiotika Infants Dophilus a kapky Baby Calm, pomáhalo to na dobré trávení. Vyzkoušej..

alilauter
Kecalka 117 příspěvků 1 inzerát 04.03.18 21:12

Možná jsem to přehlídla, ale stejně - zkusila jsi šátek? Já bych bez něj první půl rok asi nepřežila, malej byl 100% nosivy. Žádný kočárek ani omylem. Ale v šátku spal jako andilek.

Lizaveta
Závislačka 4885 příspěvků 04.03.18 21:14
@Paní Colombová píše:
@Lizaveta ano,nase taky nekdy mrci a jak ji zvednu lehce na nozky, tak spokojenost nejvetsi :palec: jen u zakladatelky zmena polohy nepomaha a ve 2m je na to snad i brzo…

Co si matne pamatuji, tak ani chovani nijak extra nepomahalo…to bych si pamatovala, ze jsem ho musela furt nosit…proste mam dodnes pocit, ze ho nebavilo lezet. Na bricho neprichazelo naprosto v uvahu, ani na chvilku, to byl rev. On lezel, lezel, pak si z toho lehu jednoho dne sedl, ale z lehu na zadech, pak trochu na 4 a chodit. Paseni koniku, plazeni atp. u neho neprobehlo a pritom si stoupl temer na den stejne jako starsi dcera, ktera mela ten vyvoj ucebnicovy. Si vzpominam, jak jsem mela narvanou postylku v kuchyni, on tam pobrekaval, ja ho obihala a zadkem do nej zduchala, aby byl trochu klid…a stejne nebyl. Jeste ze jsem kojila, to byla ma spasa :andel:

Anonymní  04.03.18 21:28

Davam do lehatka-houpatka..to je jedno kde je.. :? vsude stejne.
davame espumisan

Kecalka 195 příspěvků 04.03.18 21:59
@Anonymní píše:
Davam do lehatka-houpatka..to je jedno kde je.. :? vsude stejne.
davame espumisan

Ten satek by mohl pomoct, taky mam a pres den je to jedine misto kde spinka a je i spokojena, vidi co se deje a muze „pomahat“.Zkus si ho pritisknout obouma rukama jako by byl v satku a rukou ho drzet za krkem tak, aby slysel tvoje :srdce:

Anonymní  05.03.18 07:41

@alilauter poradila bys mi, prosim, jaky?
v kocarku vzdy usne

alilauter
Kecalka 117 příspěvků 1 inzerát 05.03.18 08:56

Ahoj, asi je to jedno. Jsou co vim v zásadě dva druhy, pevny a elasticky. Ja mám ten pevný, malej byl tak spokojenej. Aby mohl nosit i manžel, koupila jsem 5,7 metry dlouhy. Zni to divne, ale když tam drobka zavážete je to ok. Ja mam 1.70 cm. Kupovala jsem přes internet, sanami se tuším jmenujou ty webovky. Ale zkus i bazar. Já jsem teď do května v německu, jinak bych ti ho pujcila. Možná zkus najit u vas kamenný obchod, vzít miminko sebou a na místě vyzkoušet.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

10 důvodů, proč nejezdit do Řecka: Tzatzikáři, tohle nečtěte!

Chorvatsko to sice není, i tak se Řecko mezi českými turisty těší velké... číst dále >

VÍME PRVNÍ: David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Je to kluk, nebo holka?

David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Jeho manželka Vendula mu v úterý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama