Reklama

Škube sebou při usínání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Wendulinka1
Povídálka 32 příspěvků 04.03.18 19:58
Škube sebou při usínání

Dámy, moc prosím o radu, zkušenosti. Můj téměř 6 měsíční chlapeček sebou teď cca 3 dny před každým usínáním (přes den i večer) jakoby škube. Hladím ho jako vždy, on si za chvilku začne „povídat/mumlat“ a u toho má takové záškuby celým tělíčkem. Občas u toho i vyjekne, zapláče. Je to ještě před usnutím. Prosím, co vás k tomu napadne? Když by to byly zoubky, tak to nebude jen před spaním, ne? Děkuji moc

Reklama

Reakce:

Petrajtjv
Kecalka 142 příspěvků 04.03.18 20:13

@Wendulinka1 Naše děti to tak měli všechny tři všem to za pár měsíců (cca3)zmizelo ;),někdy pomohlo když jsem je chytila za ručičku a pevně stiskla, někdy ne.
Vědu bych z toho nedělala

Lenka_Hal
Závislačka 4510 příspěvků 04.03.18 20:25

Ja obcas skubu do ted pri usinani :mrgreen: Kdyz jsem moc unavena a prej se to deje proto, ze usnes moc brzo hluboko takze na to svaly nejsou jeste pripraveny, takze u deti me to vlastne vubec neprekvapuje…

Příšera
Ukecaná baba ;) 1789 příspěvků 04.03.18 20:36

Můj přítel to má taky pořád a je mu 30 :)) občas usínáme v objetí a to mě při tom záškubu někdy i přimáčkne :))

Wendulinka1
Povídálka 32 příspěvků 04.03.18 20:53

On prave jeste nespi. Je to uplne na zacatku usinani, ma (po)otevrene oci… Ale vsechny pisete, ze to je normal, tak tomu budu verit. Jako kdyby to bylo jednou, dvakrat… Ale je to hned nekolikrat za sebou. Celkove ted nejak hůř zase usina :(. Tak uvidime

Lenka_Hal
Závislačka 4510 příspěvků 04.03.18 21:11

Ale to prave je hned na zacatku usinani, jakoby ti mozek uz doputoval do rise snu, ale telo jeset nespi :D

Wendulinka1
Povídálka 32 příspěvků 04.03.18 21:25

@Lenka_Hal Dekuju ;)

Aradhell
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 05.03.18 00:40

Taky se někdy škubnu, při usínání je to běžné…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama