Škube sebou při usínání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Wendulinka1
Povídálka 32 příspěvků 04.03.18 19:58
Škube sebou při usínání

Dámy, moc prosím o radu, zkušenosti. Můj téměř 6 měsíční chlapeček sebou teď cca 3 dny před každým usínáním (přes den i večer) jakoby škube. Hladím ho jako vždy, on si za chvilku začne „povídat/mumlat“ a u toho má takové záškuby celým tělíčkem. Občas u toho i vyjekne, zapláče. Je to ještě před usnutím. Prosím, co vás k tomu napadne? Když by to byly zoubky, tak to nebude jen před spaním, ne? Děkuji moc

Reakce:

Petrajtjv
Kecalka 145 příspěvků 04.03.18 20:13

@Wendulinka1 Naše děti to tak měli všechny tři všem to za pár měsíců (cca3)zmizelo ;),někdy pomohlo když jsem je chytila za ručičku a pevně stiskla, někdy ne.
Vědu bych z toho nedělala

Uživatel je onlineLenka_Hal
Kelišová 5287 příspěvků 04.03.18 20:25

Ja obcas skubu do ted pri usinani :mrgreen: Kdyz jsem moc unavena a prej se to deje proto, ze usnes moc brzo hluboko takze na to svaly nejsou jeste pripraveny, takze u deti me to vlastne vubec neprekvapuje…

Příšera
Ukecaná baba ;) 1816 příspěvků 04.03.18 20:36

Můj přítel to má taky pořád a je mu 30 :)) občas usínáme v objetí a to mě při tom záškubu někdy i přimáčkne :))

Wendulinka1
Povídálka 32 příspěvků 04.03.18 20:53

On prave jeste nespi. Je to uplne na zacatku usinani, ma (po)otevrene oci… Ale vsechny pisete, ze to je normal, tak tomu budu verit. Jako kdyby to bylo jednou, dvakrat… Ale je to hned nekolikrat za sebou. Celkove ted nejak hůř zase usina :(. Tak uvidime

Uživatel je onlineLenka_Hal
Kelišová 5287 příspěvků 04.03.18 21:11

Ale to prave je hned na zacatku usinani, jakoby ti mozek uz doputoval do rise snu, ale telo jeset nespi :D

Wendulinka1
Povídálka 32 příspěvků 04.03.18 21:25

@Lenka_Hal Dekuju ;)

Aradhell
Ukecaná baba ;) 1004 příspěvků 05.03.18 00:40

Taky se někdy škubnu, při usínání je to běžné…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >