Heřmánkový čaj pro měsíční miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lady Vju
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 04.03.18 11:57
Hermankovy čaj pro měsíční miminko

Ahoj holky, malá mi pije fenyklovy čaj pomáhá ji to na prdiky ale dnes mi došel a v hrusce ho nemají tak jsem koupila klasicky hermankovy od jemci můžu ji ho dát když to není přímo ten dětský? Zítra uz koupím dětský ale dnes aby mohla aspoň něco málo vypít

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

J_Doe
Závislačka 3005 příspěvků 04.03.18 11:59

Myslim, ze mesicnimu miminku je to zbytecne davat. Na prdiky nepomuze. Radsi vodu, nebo nic, pokud kojis.

Lady Vju
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 04.03.18 12:04

@J_Doe Nekojim jsme plně na sunaru

Fjodorka
Extra třída :D 11237 příspěvků 04.03.18 12:09

Tak udělej kmínový čaj, kmín má doma snad každý, když už ne fenykl.

Misa_z_Ostravy
Stálice 64 příspěvků 04.03.18 12:09

Klidně bych ho dala.

Fjodorka
Extra třída :D 11237 příspěvků 04.03.18 12:09

Každopádně, já bych dala prostě vodu.

J_Doe
Závislačka 3005 příspěvků 04.03.18 12:11

@Lady Vju Zkusila bych tu vodu :palec: Pise se, ze hermanek se muze, tak pokud by voda nejela, tak bych to mozna zkusila… Ale hodne slaby, jako jeden sacek na litr…

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 04.03.18 12:20
@Lady Vju píše:
Ahoj holky, malá mi pije fenyklovy čaj pomáhá ji to na prdiky ale dnes mi došel a v hrusce ho nemají tak jsem koupila klasicky hermankovy od jemci můžu ji ho dát když to není přímo ten dětský? Zítra uz koupím dětský ale dnes aby mohla aspoň něco málo vypít

Nemas kmin cely (rasca)? Jestli jo uvar jsi to ve vode a vypij to ty. Dostane se to mleka. Je to taky na prdiky.

Lady Vju
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 04.03.18 12:22

@rena621 jenže JÁ nekojim jsme plně na sunaru

lucenka
Vesmírná mluvilka 32545 příspěvků 04.03.18 12:24
@rena621 píše:
Nemas kmin cely (rasca)? Jestli jo uvar jsi to ve vode a vypij to ty. Dostane se to mleka. Je to taky na prdiky.

Tak třeba tohle u nás vůbec nefungovalo.

Jinak spíš než hermankovy čaj, bych udělala kmínový

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 04.03.18 12:28
@Lady Vju píše:
@rena621 jenže JÁ nekojim jsme plně na sunaru

Jaj. Tak to muzes udelat detatku ale jen slaby das uvarit kojenecku vodu hodis tam stipku kminu a chvilku nechas varit. Pak sitkem vybetes kmin das vychladit a muzes ji to dat. Kmin je silnejsi nez fenikel. Moji male jsem to delala mela koliku. Pomahalo.

Tichošlápek
Extra třída :D 10474 příspěvků 04.03.18 12:41

Heřmánek je alergen. Určitě bych ho nedavala. Radši jen vodu nebo kmiňák

pannda
Kelišová 6598 příspěvků 35 inzerátů 04.03.18 12:42
@Tichošlápek píše:
Heřmánek je alergen. Určitě bych ho nedavala. Radši jen vodu nebo kmiňák

Tak tak… :palec:

mimi2017
Závislačka 4083 příspěvků 04.03.18 12:53

@Lady Vju Vůbec bych se nebála dát místo fenyklovýho čaje heřmánkový. :palec: Já mám také malého syna a dávám k pití jen čaje, které střídám. Nikdy jsem mu nedala jen vodu a ani nedám. Převařená voda je určitě super dobrota. :palec:

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 04.03.18 12:54
@Tichošlápek píše:
Heřmánek je alergen. Určitě bych ho nedavala. Radši jen vodu nebo kmiňák

V hermanku jsme koupali :) male mela ekzem a pomahalo to. Lepsi nez kremy.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >