Nesprávný postup pediatra?

128
19.5.16 04:54

Nesprávný postup pediatra?

Na koho se mám obrátit, když si nejsem jistá postupem pediatra? Mám zavolat na dětské oddělení do nemocnice nebo tam mám rovnou zajet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5812
19.5.16 05:46

Pokud máš pocit, že to podcenil, asi bych jela do nemocnice… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
19.5.16 06:52

Neřekla bych podcenil, spíš nevím, jestli ty ATB jsou správně nasazené. Mudr mi nejdřív napsala ty, co už jsme před měsícem měly a pak po upozornění jiná, kde napsala špatné dávkování a stav se prostě nelepší. Malá už má podruhé za měsíc zánět průdušek a třetí ATB v pořadí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
196
19.5.16 07:45

Jela bych na kontrolu do nemocnice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3317
19.5.16 08:29

@tanyya Můžeš si vyžádat konsultaci jiného pediatra, např. v nemocnici. Bude potřebovat dokumentaci, aby věděl přesně co a jak probíhalo a jak tvůj pediatr reagoval-teda pokud po něm budeš chtít vědět, jestli tvůj pediart postupoval správně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
19.5.16 08:36
@tanyya píše:
Neřekla bych podcenil, spíš nevím, jestli ty ATB jsou správně nasazené. Mudr mi nejdřív napsala ty, co už jsme před měsícem měly a pak po upozornění jiná, kde napsala špatné dávkování a stav se prostě nelepší. Malá už má podruhé za měsíc zánět průdušek a třetí ATB v pořadí…

tak moje malá má během dvou měsíců taky zánět průdušek podruhé, ono záleží kolik jí je, ale ti prckové nedokážou pořádně vykašlávat, my skončili na rentgenu a naše pediatra nás projistotu poslala na konzultaci do nemocnice, dostali jsme inhalátor a druhý týden inhaluje, ale ono nestačí nasadit ATB(většina zánětů průdšek bývá virového původu a na to fakt ATB nepomůžou), je třeba masírovat hrudníček aby se hleny uvolnili a mohla je vykašlat, já koupila i dětskou flétničku, jak do toho fouká, tak to super uvolňuje. Fakt bych si dala pozor na to, aby to bylo pořádně přeléčeno ať se ztoho nevyvine astma. Pokud máš možnost, zašla bych s malou i do solné jeskyně, to by taky mohlo hodně pomoct

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
19.5.16 14:05

Aha, ale jí jsou čtyři měsíce tedy, to nevím, jak přesně by měla inhalovat? žádný inhalátor nemáme, opravdu jen bereme kupu léků a jen to do ní všechno dostat je teda hotový peklo… dáváme jí často ven, držím jí v ruce, aby se jí lépe dýchalo, věším prádlo u ní v pokoji, ale hrudník jsem jí nemasírovala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
20.5.16 00:28

@tanyya zkuz i toto http://mickovani.wz.cz/index.php?…
jinak pokud jí jsou 4 měsíce, tak tedy mít dvoje antibiotika, to mi přijde tedy dost, to moje 2,5 letá je měla za svůj život jednou. Šla bych na konzultaci k jinému doktorovi.
Ono inhaluje lék, klasické dýchátko co mají alergici a astmatici, ale dr napíše k tomu tzv chamber, to je maska s trubičkou pro tyhle malý děti.
Dáváš i něco jako fenistil?? To už myslím od těch 4 měsíců může a pomůže jí to ty plíce a průdušky roztáhnout

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
21.5.16 06:45

Takže dáváme jí dvakrát denně fromilid, třikrát denně ventolin a na noc dithiaden a vůbec se to nelepší… už vlastně dnes pátý den, takže mám zkusit jet na pohotovost? já fakt nevím no… doktorka řekla, že prý může být astmatik nebo alergik… před tím měsícem jsme dostali sumamed a biseptol…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
21.5.16 08:58

@tanyya já bych i jela, ať ti řeknou jestli ten postup je správný, přeci jen u takhle malýho mimina to není nic moc mít to takhle brzy po sobě. Napíšou ti zprávu pro tvojí pediatru a určitě bych se jich tam vyptala na všechno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama