Nešťastná na mateřské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
diginiga
Kecalka 124 příspěvků 1 inzerát 03.02.19 20:25
Nešťastná na mateřské

Ahoj maminky už nevím co mám dělat mám syna 23mes. a je to s ním hrozne…celej den co vstane jen kňoura…říká jen máma…máma asi milionkrát…nic ho nebaví všude se vzteká…nemůžu od něj na krok…mám prostě pocit, že je znuděnej životem…a ja zralá na prášky…je bojácný hrozně…oblékání je boj..nočník vůbec..zoubky čistit ani náhodou????jsem. ztoho hrozně nešťastná..snažím se mu věnovat co to jde…miluji ho nejvíc jen ty dny už nedávám…uklidnete mě, že to. prejde :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tejule
Zasloužilá kecalka 744 příspěvků 03.02.19 20:28

Přejde, Vem ho ráno do kočárku, kup mu tyčinku z dm pro deti, vraz mu ji do ruky a běžte spolu běžet, ty si dáš do těla, nebudeš pořád řešit jeho knuceni, on bude mit na co koukat, když se to stane zvykem jen dobře! Vzduch, hodně vzduchu pro vás oba!

sediza
Ukecaná baba ;) 1902 příspěvků 03.02.19 20:28

Asi mě tu ukamenují, ale az budete mít zase krizovku, pustte mu na youtube TuTiTu pohadku a dejte si na hodinu nohy nahoru. Ja měla a mám pohodové dítě. Vyhraje si dodnes sám. Z tohohle by mě taky hrablo.

ka2ka
Extra třída :D 13718 příspěvků 03.02.19 20:30

@sediza hele tohle fungovalo u našeho prvního zlatý dítě, u druhého ani omylem rekord v sezení na p rdeli jsou tři vteřiny takže zakladatelku celkem chápu

Uživatel je onlineeviku-miluna
Kelišová 6863 příspěvků 03.02.19 20:30

Prejde to :hug: . Nez to prejde, tak v ramci zachovani dusevniho zdravi, nemohla by jsi ho dat alespon na jeden den v tydnu do soukrome skolky? Zvykal by si bez maminky a ty by sis od nej odpocala.

carola
Kelišová 7258 příspěvků 03.02.19 20:30

Přejde to určitě. Je to blbé období a do toho ta zima. My jsme taky šli dnes s dcerkou a synem ven na boby a malá se celou dobu venku vztekala. Potkali jsme tam mladý pár s mladší holčičkou,daly jsme se s paní do řeči. Jejich malá byla zlatá a naše fakt neměla den,tak jsme to zabalili a šli domů. Já už jdu za chvíli do práce,ale na druhou stranu jsou chvíle a těch je víc,kdy bych ji sežrala,jak je kouzelná. :) Mateřská je náročná,co si budeme povídat. Zkus s ním zajít někam do mateřského centra,nebo se střídejte s kámoškou v návštěvách s dětma a choďte hodně ven. Za chvíli bude zas jaro a bude dobře.

Teresa.p
Kecalka 387 příspěvků 03.02.19 20:31

nenudi se doma? nema moc hracek? zkus mu vse uklidit a nechat treba nejakou skladacku a knizku a postupne mu to “davkovat”. hlidani nemas? nocnik nech na jaro/leto a cisteni zubu nas v tomto veku probihalo, ze jsem syna polozila na gauc a v pripade potreby zalehla. pres to nejede vlak. :mrgreen: venku je rad? neboj na jare bude zase lepe. :hug:

carola
Kelišová 7258 příspěvků 03.02.19 20:31
@sediza píše:
Asi mě tu ukamenují, ale az budete mít zase krizovku, pustte mu na youtube TuTiTu pohadku a dejte si na hodinu nohy nahoru. Ja měla a mám pohodové dítě. Vyhraje si dodnes sám. Z tohohle by mě taky hrablo.

Proč by tě měl někdo ukamenovat? Naše malá necelé 3 také kouká na youtube.

axelina
Závislačka 2605 příspěvků 03.02.19 20:34

@diginiga ahoj…uklidním Tě že nejsi sama - muj syn byl hodně naročný - od rána co vstal furt nějaký problem a dnes je mu 7 a zřejmě je to jeho povahový rys být neustále nespokojený, vzteklý a prudící … všichni mě uklidnovali že ho to přejde ale nepřešlo..mám ted jeste jedno díte stare jak tvuj chlapeček a to je zatim uplně jine klidne usměvave spokojene…

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2119 příspěvků 03.02.19 20:35

Taky mam 23 mesicni dite a tik v oku :D Nejsi v tom sama ;) Celkove jsem na rodicovske rada, ale ted v zime, kdyz cely dny prsi, ze se neda jit ani ven a brzo tma, jsem taky naprasky :roll: Dite se akorat nudi a knoura.. A ja nemam tolik fantazie vymyslet porad nejakou zabavu… Musime upenlive vyhlizet jaro :pankac:

axelina
Závislačka 2605 příspěvků 03.02.19 20:37

@diginiga hodně se u nas zlepšilo s nastupem do školky !! dej hoco nejdříve…odpocines si přes den a pak na něj budeš mít víc trpělivosti…já jem ten první rok co byl ve školce byla jak znovuzrozena , najednou človek nemusel být neustále ve střehu , mohla jsem si v klidu nakoupit.. dokonc do práce jak jsem se strašně těšila každý den.a pak máme taky hodne koničku - syn chodí každý den někam aby se vracel až kolem te 17 a to pak jde ty 2-3 hodky s nim vydržet :mrgreen:

zuzukobylka
Ukecaná baba ;) 1412 příspěvků 1 inzerát 03.02.19 20:39

Jestli se mu líbí v kočárku, tak aspon 2× denně ven na dlouhé procházky. Udělá to dobře oběma :mavam:
Mam doma to samé, plus pětiletou, která nezavře za celý den pusu.

diginiga
Kecalka 124 příspěvků 1 inzerát 03.02.19 20:52
@eviku-miluna píše:
Prejde to :hug: . Nez to prejde, tak v ramci zachovani dusevniho zdravi, nemohla by jsi ho dat alespon na jeden den v tydnu do soukrome skolky? Zvykal by si bez maminky a ty by sis od nej odpocala.

Už nad tim také přemýšlím nad soukromou školku aspoň dva dny dopoledne asi bude ze začátku řvát,ale bylo by to pro oba dobre :)

diginiga
Kecalka 124 příspěvků 1 inzerát 03.02.19 20:58
@Teresa.p píše:
nenudi se doma? nema moc hracek? zkus mu vse uklidit a nechat treba nejakou skladacku a knizku a postupne mu to “davkovat”. hlidani nemas? nocnik nech na jaro/leto a cisteni zubu nas v tomto veku probihalo, ze jsem syna polozila na gauc a v pripade potreby zalehla. pres to nejede vlak. :mrgreen: venku je rad? neboj na jare bude zase lepe. :hug:

Chodím s ním často ven…hraček většinu má ve skříni a pár venku..,ale málokdy si začne hrát sam :zed:

7.straka
Kecalka 433 příspěvků 03.02.19 20:58

Už jsem doma pět let, děti dvě, věkem jako @zuzukobylka Často říkám, že chápu, že některé samice v přírodě své mladé sežerou. Ale zase u druhého člověk ví, že to fakt časem přejde. No přejde… změní se to, jestli k lepšímu nebo horšímu, těžko říct. Dvouletá je schopná během hodiny vykrámovat celý byt a vstávám k ní v noci, chce se kojit. Starší, pětiletá, zase nezavře pusu a potřebuje ke všemu asistenci někoho dospělého a všechno, ale jakože VŠECHNO je hroznej problém. Do toho se každou chvíli o něco přetahují. Prostě radost, štěstí a pohodička. :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >