Proč mě pomlouvají?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 18:13
Proč mě pomlouvají?

Ahoj. Pracuji v práci v ženském kolektivu, je nas tam 5. ;) prace je celkem fajn, holky mám ráda
Nejsem příliš ukecaný typ, ale pobavíme se o fitku, dětech, počasí, normální témata, pak mlčím a hledím si svého. Nikoho nepomlouvam a myslím, že ani ony mě. Všechny chodí občas v pátky na víno, navštěvují se ale mě nikdo nepozve :nevim: ani se semnou nijak extra nebaví.. já moc teda nevím o čem si povídat, ale u skleničky se téma najde :kytka: kor když jdou všechny.., a já se sama pozvat neumím. ted k nam přibyla do kolektivu další holka, dost ukecaná, skoro šoumenka, a už s něma chodí na kávu i ona :nevim: no a té jsem se ptala kam chodí na nehty že jsou super a ona mi dala kontakt a prý ať hlavně neřikam, že ji znám, to mě zarazilo a neptala jsem se proč, ale jako, to se stydí za mě, že mě zná? Nejsem šmudla, ani žádná sprosťačka, tak co je?

Dál od přítele jediný kamarad měl nejlepsí kamaradku. Byla fajn, ale neměly jsme si co říct, tak jsme se braly, spíše ona se ke mě trošku chovala jakoby měla navrch. Teď si našel i přítelkyni, ta byla fajn, dokonce jsme spolu i byly párkrát na kafču :kytka: :hug: jenže pak jsme byly venku i s tou druhou holčinou, no a nakonec se ty dvě sčuchly (ani jednu jsem nepošpinila) no a odepisují mi stylem "" jj nn" teď byla ta přítellyně u nás i a přítelem a já zahlédla na jejim telefonu zprávu,,tak co u té zebry" a strašně ta pritelkyně už chtěla jít domů že přijede máma a pak se prořekli, že jdou s jednim kamaredem a s tou holčinou do čajovny a nás s přítelem nevzali, i když bychom rádi šli a známe i kamaráda :roll:
Já sice až tak moc nemluvím, ale potichu nejsem, bavím se o zážitcích, o sportu, prostě o všem, i se zajímám o druhou stranu, ale fakt nepomlouvám, neurážím, proč se mi tohle děje, to jsem fakt tak jiná, divná? :,( :,( :,(
Přítele to taky trápí, myslíte že mě opustí jen kvůli toho že prostě mě lidi neberou? :( a že jsme pořád sami? :,(
Fakt mě to mrzí, ja neberu nikoho zle a ani neodsuzuji, mám své zájmy, rodinu, pejska, pro ty žiju, každého beru jaký je :srdce: :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 18:15

Přítel mi řekl, že to nechápe, že jsem milá a skvělá, kdybych se chovala divně,že by mi to řekl :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 18:21

Ono k tomu, že jsi třeba mlčenlivější pak stačí, že se třeba divně oblíkáš a „problém“ je na světě. Ta zebra by mohla být nějakým vodítkem. Nenosíš nějaké pruhované oblečení? Třeba v něm vypadáš divně a smějou se ti. Fakt to spíš vypadá, že se za tebe možná stydí

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 18:23

Jseš jiná a to jim vadí.
Nemyslím to nijak zlé, ale já bych o sobě taky řekla že jsem milá, slušná ochotná moc nemluvím, ale s kolegyněmi v prací si taky nemám moc co říct. Oni řeší kadeřnici, nehty, kosmetičku a mě to nebere já mám svůj koníček v přírodě a to zase nebere je. Tak jsem začla chodit do kurzu daného koníčku a jsou tam aspoň lidé které zajímá to co mě tak si máme aspoň co říct ale aby jsme si udělali velké kamaradství na to máme málo času tak uvidím snad někdo zůstane i po kurzu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 18:30

Akorat ony se nemají zač stydět :nevim: oblekam se v New yorkeru, mnohdy lépe, než ony :nevim: jsem slušna :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 18:34

Ja taky nikdy lidem nesedla i kdybych se na hlavu stavěla. Vždycky jsem se snažila být sama sebou a stejně jsem vždycky byla za divnou. Oblékám se normálně (triko,dziny…a­pod.), nemluvim sproste a zkrátka si připadám jako normální člověk. Asi je to o osobitem kouzlu, ktere mi nejspis schazi. A vis co? Mam to tak uz od mala (zš, stredni dokonce i sikana) a hlavu si s tim uz nedelam. Mam pritele, spolu jsme stastny,poridila jsem si psa, cekame mimco a nikoho k zivotu nepotrebujeme. Ano, rodina je neco jineho, ale pratele nam nejak nechybi.

arinecka
Kelišová 5618 příspěvků 03.02.19 18:35

Tak se zkus trochu projevit, možná jim přijdeš prostě nudná no, nemyslím to zle :nevim: Až se budu domlouvat na kafe, víno atd, tak se nestydˇozvat, prostě se zeptej kde a v kolik :mrgreen: Když chceš někam taky jít, tak prostě jdi, není třeba přece čekat že tě někdo pozve. Jako s tou čajovnou, proč jste prostě nešli taky?

mau-mau
Závislačka 3439 příspěvků 03.02.19 18:41

Já nemám zkušenost se sebou, ale s jednou dejme tomu známou a tam jsou 3 ženský v kanceláři, jedna je tato známá a k ní dvě. Ta známá je fakt exotka, deodoranty, pinzeta na přebytečný porost, aviváž, nové hadry, žiletka, nic z toho se jí nedotklo :? :nevim: Tomu odpovídají i životní postoje. Takže ty dvě zbylé ženy v kanclu jedou neustále téma „šmudla“. Takže bych měla tip, jestli nejsi třeba tak trochu exotka nebo minimálně proti nim málo fiflena ;) :mrgreen:

Lendie
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 03.02.19 18:48

@mau-mau tak pani rika, ze se normalne myje, obleka apod… kazdopadne bych rekla, ze jsou snad dospele a mohou si to vyjasnit. Normalne bych sla za nimi s tim, jestli se mnou nemaji nejaky problem? Kdyby neco naznacili treba skrz oblekani tak rict jestli treba nechteji na nakupy neco poradit ci tak?…nic mene ne kazdy na to je. Me osobne nehty, trhani oboci a moda nic nerika. Chodim oblekana normalne,nehty mam sve upravene a oboci prirodni slabe…kazdopadne verim,ze to dokaze hodne potrapit a diky tomu, ze jsem si tim sama prosla, tak se snazim drzet pri takovych „exotech“ vic nez pri fiflenach co neumi rict, co maji za problem. Sama jsem proste jina. Teda necitim se jina, ale lidi mi to odjakziva davaji najevo. A sice to obcas cloveka potrapi, ale nejde o zivot. Mam svou rodinu a o to vic si ji vazim.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 18:53

Abych rekla uprimne … jsem velice komunikativni a spolecenska. Nastesti pracuji v prevazne muzskem kolektivu, zen nas tam moc neni. Co se tyce kolegyn, tak s vice jak polovinou z nich si nemam co rict. A vim, ze mne nemaji rady, i kdyz jsem jim neublizila. Teprve casem, po mnoha letech mi doslo, v cem je problem. Jsou to ty kegyne, ktere muzsti kolegove neuznavaji, nemluvi s nimi. Kdezto se mnou nemaji v komunikaci a spolupraci problem.
Takze s tim jsem jiz psychicky vyrovnana. Neni problem muj, ze mne nemaji rady, je to problem jejich, protoze ostatni ani je nemaji radi. Mozna zavist? Nevim :nevim:

Lalelale
Závislačka 3523 příspěvků 03.02.19 18:55

Normálně bych řekla, žes měla prostě smůlu na blbky, ale hodně mě zaráží, že kolegyně trvala na tom, abys v salonu neřekla, že ji znáš. Mohla to být náhoda, třeba kolegyně hodně drbe a manikérka toho o ní hodně ví, tak nechtěla, aby ti třeba něco řekla… Máš nějakou kamarádku, které by ses mohla narovinu zeptat, jestli se třeba nějak špatně oblékáš? Ale opravdu to může být jen náhoda, plno lidí strašně rádo pomlouvá, a na každého se něco najde.

creaminess
Stálice 89 příspěvků 03.02.19 18:57

Ahoj. Taky pracuji v ženském kolektivu a dřív bych řešila podobná témata jako ty. Dám ti dobře míněnou radu, která mi pomohla a tou je - neřeš to, neměň se, buď taková, jaká jsi. Copak by ti bylo fajn s lidmi, kteří tě berou, ale jenom proto, že se přetvařuješ ? Taky mám zásadu nepomlouvat, chovat se k lidem slušně, ale zase jim nelozit do zadku a mít sebe samu ráda v případě, že by se ke mě chovali nevhodně - ohradit se. Přečti si čtyři dohody, najdi si to, co tě baví a dělej to, skrz toto poznáš lidi podobně zaměřené jako jsi ty sama. Já bych se zbláznila kdybych se stále měla kontrolovat před ostatními co řeknu, snažila se druhým zalíbit, anebo usínala s tím, že mě někdo pomlouvá nebo ne. A světe div se - je mi lépe, v práci mě berou, dokonce se tam těším a s lidmi, kteří mi v osobním životě nic moc nedají, se v rámci práce snažím vycházet, nic víc, nic míň. Nemáš přeci povinnost být v práci s každým nej kámoška. Každý si tvoříme svůj vlastní Vesmír a je jen na nás, čí myšlenky/názo­ry/postoje či chování ovlivní naše pocity a uvažování. Hodně štěstí :kytka:

milktea
Kecalka 217 příspěvků 5 inzerátů 03.02.19 18:58

Nemusíš být přece kamarádka se všema za každou cenu. Navíc s lidma, co o to nestojí. Vím, že to bolí, když tě okolí pomlouvá, ale zase jsou lidi, co tě mají rádi a berou tě takovou, jaká jsi. Určitě potkáš někoho, kdo na tom bude podobně, bude mít stejné zájmy atd…
Nějaké pipiny,co tě odsoudí jen proto, že máš/nemáš nějaké oblečení atd, na to kašli.

Beckyttine5
Kecalka 379 příspěvků 03.02.19 19:01

Možná by pomohlo, kdybys tady vložila nějakou svou fotku, pak bychom ti treba mohli upřímne napsat, co mohou mít druzí za problém..

milktea
Kecalka 217 příspěvků 5 inzerátů 03.02.19 19:05
@creaminess píše:
Ahoj. Taky pracuji v ženském kolektivu a dřív bych řešila podobná témata jako ty. Dám ti dobře míněnou radu, která mi pomohla a tou je - neřeš to, neměň se, buď taková, jaká jsi. Copak by ti bylo fajn s lidmi, kteří tě berou, ale jenom proto, že se přetvařuješ ? Taky mám zásadu nepomlouvat, chovat se k lidem slušně, ale zase jim nelozit do zadku a mít sebe samu ráda v případě, že by se ke mě chovali nevhodně - ohradit se. Přečti si čtyři dohody, najdi si to, co tě baví a dělej to, skrz toto poznáš lidi podobně zaměřené jako jsi ty sama. Já bych se zbláznila kdybych se stále měla kontrolovat před ostatními co řeknu, snažila se druhým zalíbit, anebo usínala s tím, že mě někdo pomlouvá nebo ne. A světe div se - je mi lépe, v práci mě berou, dokonce se tam těším a s lidmi, kteří mi v osobním životě nic moc nedají, se v rámci práce snažím vycházet, nic víc, nic míň. Nemáš přeci povinnost být v práci s každým nej kámoška. Každý si tvoříme svůj vlastní Vesmír a je jen na nás, čí myšlenky/názo­ry/postoje či chování ovlivní naše pocity a uvažování. Hodně štěstí :kytka:

Souhlas :palec: Ale upřímně, když mi bylo 20-25, tak jsem to hodně řešila, nyní 30+ už mi to za to nestojí, nestarám se, zda mě mají všichni rádi, vždycky se totiž najde někdo, kdo nemá a pomlouvá.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >