Nešťastná v práci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 14:12
Nešťastná v práci

Holky jdu se spíše vybreptat než pro radu. Jsem chvilku v praci. Prodavacka v železářství. Mam dvě kolegyně. Vedouci a prodávající. Od začátku to je že si připadám na víc. Např. první den v práci přijdu, pozdravim a slušně se optam jak se chce, prostě jen tak, konverzace :-) A odpověď na mě NÁM JO, NÁM JO… Takhle to začalo. Já nervózní ze začátku tak bohužel jsem i hloupě zablbla na pokladně. Ale ne tak že bych vratila špatně. Ja se k tomu nakonec dostala dobře, jen mi to trvalo hloupě déle. A od toho se to se mnou veze. V železářství spousta zboží a ani jedna nebyla ochotná vysvetlit co a jak. Když se zeptám co je na zavlacka tak že mi to nevysvětlí protože nejsem z vesnice. To jen pro příklad. Po zkusebce jsem nakonec pořád tam. Ale začíná to být pěkné peklo. Když už neco tak vedoucí i před zakaznikem že už jsem tam hodně dlouho že už bych neco vedet mohla. Jsem tam čtyři měsíce na poloviční úvazek. Např. zákazník si přeje valecek na to nástavec a teleskopickou tyč. Já dodám ale vše zvlášť. Přiběhne vedoucí že to máme dohromady. Tak vnuti to dohromady i přesto že zákazníkovi vubec nevadí že jsem nabidla zvlášť. Ano cena rozdil 30 kč, hůř pro zakaznika pokud zvlášť, ale stejně to tomu zakaznikovi nevadilo. A ještě vedoucí že jsem k ničemu, jsem tu dlouho abych poradila lépe. Tak nevím.. Vždyť si to mohla vyridit se mnou a ne pres zakaznika. Připadám si tam jak tele. Chtějí abych zvladala zboží jaké které patří k jakemu zakaznikovi a pritom se chovají jako by mě ani neviděli. Vedoucí má nekdy dny že mě neodpovi ani na pozdrav. Tak jak můžu potom resit veci o kterych nemám ani paru s vedouci co není ochotná vubec nic vysvetlit. :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
BaraRed
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 26.02.19 14:20

Kdo te na to misto prijimal? Ta vedouci nebo nekdo jiny?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 14:22

Holka, co ti na to mám říct? Kvůli stejným a ještě horším bestiím jsem dnes odešla ve zkušebce. A to jsem se do této práce těšila, že to budou mít domů autem 5 minut. Super pracovní doba. Tam to došlo až do šikany. Já se nedala, upozornila vedoucí, ta je měkká. Dostala pojeb od personalisty a já to dnes ukončila. Protahovala jsem utrpení další měsíc. Dnes budu konečně v klidu spát. Jenže já si odchod dovolit můžu, vezmou mě zpět do bývalé práce. Kdežto holky, co tam zůstaly nemají jinou volbu. Jsou na tom existenčně závislé, já ne. Stěžejní je manželův příjem a tak i když budu třeba i nějaký měsíc doma, nic se nestane. Je mi tě moc líto a soucítím. Vím jak se cítíš. :hug: poradit neumím. Já musela odejít, nedala bych to dál. Nevím,jak moc si toto můžeš dovolit ty. Prosím o zachování anonymu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 14:24
@BaraRed píše:
Kdo te na to misto prijimal? Ta vedouci nebo nekdo jiny?

Majitel

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 14:24
@Anonymní píše:
Holka, co ti na to mám říct? Kvůli stejným a ještě horším bestiím jsem dnes odešla ve zkušebce. A to jsem se do této práce těšila, že to budou mít domů autem 5 minut. Super pracovní doba. Tam to došlo až do šikany. Já se nedala, upozornila vedoucí, ta je měkká. Dostala pojeb od personalisty a já to dnes ukončila. Protahovala jsem utrpení další měsíc. Dnes budu konečně v klidu spát. Jenže já si odchod dovolit můžu, vezmou mě zpět do bývalé práce. Kdežto holky, co tam zůstaly nemají jinou volbu. Jsou na tom existenčně závislé, já ne. Stěžejní je manželův příjem a tak i když budu třeba i nějaký měsíc doma, nic se nestane. Je mi tě moc líto a soucítím. Vím jak se cítíš. :hug: poradit neumím. Já musela odejít, nedala bych to dál. Nevím,jak moc si toto můžeš dovolit ty. Prosím o zachování anonymu.

Děkuji za podporu…

BaraRed
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 26.02.19 14:27
@Anonymní píše:
Majitel

No a s tim jsi to probirala? Nebo snazila ses s temi dvemi kolegynemi promluvit primo, proc jsou takove? Nekdy to pomuze, nekdy bohuzel ne a pak nezbyva, nez si najit jinou praci, bohuzel. Ale minimalne bych na to majitele upozornila.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9452 příspěvků 26.02.19 14:28

Tahle diskuze je tu už asi po třetí. Tak proč tam zůstáváš? Prodavaček hledají všude spoustu neustále.

Hanka1
Extra třída :D 14316 příspěvků 26.02.19 14:29

V kazdem super/hypermarketu hledaji pokladni. Nezbyva ti nez si najit jinou praci a tady tem důrám dát sbohem a majiteli pekne naprasit proc odcházíš…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 14:31

Holky já vím že to i matlam v té práci, to uznavam, ale když jste někde kde za regalem si o vás šeptaji a vy o tom víte, pripadate si prostě jako tydyt. A jako tydyt se i chovate no. Protože prostě mě to znervoznuje. Vedoucí je sebevedoma a nevidí nikoho kolem než sebe. Celé městečko ví co je zač. Jaká je sebestretna a panovacna. Pozdraví jen někoho. Odsekava, je namyslena. Pomlouvají i pred zakaznikama s kolegynkou. Až je mi hanba za ně…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 14:36
@BaraRed píše:
No a s tim jsi to probirala? Nebo snazila ses s temi dvemi kolegynemi promluvit primo, proc jsou takove? Nekdy to pomuze, nekdy bohuzel ne a pak nezbyva, nez si najit jinou praci, bohuzel. Ale minimalne bych na to majitele upozornila.

Ano, upozornila. On sam ví že je pani vedoucí protivna, ze to s ni jednoduche není. Ale jsou příbuzní. A když ji upozornil tak si to se mnou vyřídila. Pěkné po svem. Rekla že jsem jí pěkně nasra… A delala urazenou a ublizenou. Ale mela jsem chvilku klid. Až teď se mi to vrací asi i s urokama…

Ju21na
Kecalka 391 příspěvků 26.02.19 14:36

Ty už jsi sem nedávno psala. Na tvém místě bych se sbalila ještě ve zkušebce. Holt jsi jim nepadla do oka. Možná Ti i dávají sežrat, že jsi z města, tudíž převážně zahrádkářskému a kutilskemu sortimentu nemůžeš, dle nich, rozumět. Třeba na to místo chtěli dosadit nějakou svoji známou, ale majitel přijal Tebe :nevim: Sbal se a zkus to ukončit dohodou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 14:38
@Kriss Tina píše:
Tahle diskuze je tu už asi po třetí. Tak proč tam zůstáváš? Prodavaček hledají všude spoustu neustále.

Protože mě ta práce hrozně baví, já bych se jí hrozně ráda naucila stoprocentně kdyby mi to bylo umožněno.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9452 příspěvků 26.02.19 14:41
@Anonymní píše:
Protože mě ta práce hrozně baví, já bych se jí hrozně ráda naucila stoprocentně kdyby mi to bylo umožněno.

Tak jdi prodávat do nějakého hobby marketu, já nevím co tam u vás je, bauhas, hornbach apod taky berou prodavačky, taky můžeš prodávat lidem válečky na malování, když už máš nějakou zkušenost je to jenom plus. A máš tam spoustu kolegů, víc zboží, a nemáš riziko že tam budeš na směně s jednou babou která ti to osoli, protože vás tam bude hafo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 14:49
@Ju21na píše:
Ty už jsi sem nedávno psala. Na tvém místě bych se sbalila ještě ve zkušebce. Holt jsi jim nepadla do oka. Možná Ti i dávají sežrat, že jsi z města, tudíž převážně zahrádkářskému a kutilskemu sortimentu nemůžeš, dle nich, rozumět. Třeba na to místo chtěli dosadit nějakou svoji známou, ale majitel přijal Tebe :nevim: Sbal se a zkus to ukončit dohodou.

Ano, máš pravdu.. Když mě přepadne takový chmur, že se tady musim vypsat opět. Teď jsem zvrtla v sesitu kde piseme cely mesic vice firmam faktury. Na konci se to scitne vystaví se faktura té a té firmě. Napsala jsem jinou cenu k určite polozce. Nejraději bych si za to vyfackovala. A samozřejmě vedouci na to přišla a ať se nad sebou UŽ KONEČNĚ ZAMYSLIM!!!! Takže si zase pripadam jak nejhloupeji clovek může. Omluvila jsem se. Ale to je prostě chyba co nemá být, toho jsem si vedoma. Misto 93 kč mělo být 193 kč. Opravila to. Ale je mi jasné že to je chyba zásadní. Takže zase se může o mě drbat, povyšovat se nade mnou a tak no. Já bych tohle nedokazala nekomu delat kdo je nový. Neumím si to vubec predstavit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 14:53
@Kriss Tina píše:
Tak jdi prodávat do nějakého hobby marketu, já nevím co tam u vás je, bauhas, hornbach apod taky berou prodavačky, taky můžeš prodávat lidem válečky na malování, když už máš nějakou zkušenost je to jenom plus. A máš tam spoustu kolegů, víc zboží, a nemáš riziko že tam budeš na směně s jednou babou která ti to osoli, protože vás tam bude hafo.

Já jsem na malem městě.. Cca 50 km od nas tyhle větší obchodni domy. Takové moznosti tady nemam. Navíc ctyri hodiny v praci na zkracenem k malym detem idealni. Právě to co mám. Zatim když jsou malý tak bych ráda vydrzela takhle. Nez na osm hodin a nic.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama