Nestejně velká prsa

Anonymni
30.3.06 17:06

Nestejně velká prsa

Omlouvám se, že sem vkládám téma, které se vůbec netýká miminek.

Trápí mě jeden problém, jak je asi všem z názvu diskuze jasné, a to, že mám prsa nestejně velká.
Není to zas až tak hrozný rozdíl, podprsenkou se to dá skrýt, ale poznat to rozhodně je. Prostě z toho nemám vůbec dobrý pocit, když se mám svlíknout nebo předklonit :oops: , cítím se dost hrozně. Na sebevědomí mi to určitě nepřidává.
Prsa mám malá a ještě každé jinak velké:(. I bradavky.

Píšu sem proto, že mě to trápí a zajímalo by mě, jestli to mají jiné maminky (nebo nemaminky) taky tak, nebo podobně.

Omlouvám se, že píšu anonymně.
Já se za to fakt stydím :oops: :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Epi
826
30.3.06 17:11

Ty jedna Stydlivko, nebudeš ty nějaký vtípek????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1405
30.3.06 17:12

Mila stydlivko, vubec se nemusis stydet. Clovek neni moc soumerny utvar. Je obecne znamo, ze kdyz by se k polovine tvare domaloval soumerny zbytek, tak je to uplne jina tvar…taky ma skoro kazdy jednu nohu vetsi…Vim, ze se to rika lehceji nez provadi…ale…opravdu si toho zkousej nevsimat, pokud jsi zdrava, tak je to OK. Pokud te to skutecne hodne trapi, vyhledej konzultaci u psychologa a ver mi, ze ti rekne, ze nejsi prvni ani posledni.

Ja co jsem tehu, tak se mi zvetsuje jedno prso vic a druhe trochu mene. Muzicek si ze me dela legraci, ale ja to neberu nijak ve zlem :-)

Tak hodne sily a hlavne - MEJ SE RADA!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
625
30.3.06 17:12

Ahoj,
já myslím, že se stydět vůbec nemusíš-žen, které mají výrazně větší jedno prso než druhé je podle mne hodně. Já mám taky jedno větší, ale u mě to není zas tak velký rozdíl. Ono rozdíl mezi dvěma „nic“ nemůže být moc velký:-))) Nic si z toho nedělej, bylo by horší kdybys měla každé oko jiné nebo každou nohu jinak dlouhou-u prsou se to dá ještě dobře schovat. A kdo říká, že jen dokonanalá symetrie je krásná?

nesymetrická Jana+Kačenka 15m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1311
30.3.06 17:20

Ahoj,

myslím, že se opravdu nemáš za co stydět, taky nemám obě prsa stejná, ale to ostatně většina žen. Co by dala za tvoji nesymetrii má kamarádka, které bylo jedno prso odoperováno kvůli rakovině :(.

R.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
652
30.3.06 17:30

STYDLIVKA já mám podobný problém, možná tím horší , že mám prsa velké, a před těhu terčem obdivu, což mi ale nikdy zvlášt nelichotilo, spíš jsem měla vždy komplexy…a taky levé větší…vidět to jde, když jsem nahá celkem dost, ale vhodnou podprdou to srovnám…taky mi hned nějaká nesedí, pravý košík super ale levý malý, takže je to nářez…

Vážně se to dá podprdou srovnat, mám jen takový zlozvyk , že si stále popotahuju a opravuju šprndu, blízké okolí si toho všimlo, ale už si zvykly :D

Partner si toho rozdílu všiml až tak po roce intrimního vztahu, vždycky se mi dařilo to nějak schovat…a dnes jim říká malej-velkej a má je rád oba stejně :D :D

Není to taková hrůza…hlavů vzhůru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
830
30.3.06 17:33

I já jsem měla na střední škole jednu spolužačku, která měla jedno prso viditelně větší, bohužel se s ní stýkám už minimálně (téměř vůbec) a tak o tom nic nevím (jestli to řeší nebo tak). Každopádně má zdravou holčičku řádně odkojenou :D .
Neboj, nejsi sama!

Smokie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
860
30.3.06 20:22

no vzdyt se rika, ze jedna polovina tela je vetsi nez ta druha. Myslim, ze se nemas za co stydet, neblazni. ja mam taky jedno prso vetsi - ne sice tolik - neni to na prvni pohled viditelne, ale ja to vidim a vubec me to netrapi. takze nejsi v tom sama. Moje kamaradka je na tom stejne a kolikrat jsme si z toho delaly srandu ( z nas obou).

Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Radina
30.3.06 21:17

Znám jenom jednu ženu, která má stejná prsa…moje ségra. Já jsem z toho měla vždycky děsný mindrák, ale po dětech se to srovnalo. Řešila jsem to tak, že jsem měla podprsenku velikosti toho většího a k tomu menšímu jsem dávala vycpávku =o)))). Taky jsem slyšela, že když máš větší pravé, budeš mít první dítě holčku, když levé, tak první bude kluk. U mne to sedí. Važ si toho, že máš prsa zdravá. A že jsou malá? Třeba budeš mít o to víc mlíka =o))). Já jsem po prvním porodu s mýma antiperlama kromě mého syna kojila v porodnici holčičku spolumamince na pokoji, která měla svoje 4.dítě, prsa jak kojná medvědů a první 3 dny pro ni neměla ani kapku :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
2480
30.3.06 21:38

Ahoj!

Tak já mám pravé větší a první byl kluk a druhý taky kluk. :)
Ať jsou, jaké jsou, hlavně že z nich dětem chutná. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
31.3.06 14:16

Děkuji

Ahoj.
Moc všem děkuji za odpověď.
Povzbudily jste mě :D
(I když musím přiznat, že reakce Epi mě docela zamrzela. Ne, nedělám si srandu, to opravdu ne.)
Jak jsem psala, není to tak hrozný rozdíl, když jsem nahá, tak to vidět opravdu je, ale jinak v oblečení s dobrou podprsenkou se to docela schová, i když já mám pořád pocit, že to vidět jde. Taky mám problém s koupí podprsenky :)

Jinak já už miminko mám, holčičku, takže u mě taky neplatí pravé prso větší - holčička, u mě je to levé :)
Co se týče kojení, prsa mám malá, ale s mlíkem není vůbec žádný problém, od začátku. Velikostí prsou to určitě není.
Je pravda, že když kojím, tak se cítím naprosto úžasně, kojení je fakt nádherná věc, to přitulení miminka a fakt, že jí dávám ze sebe to nejlepší, co můžu, je nádherný. V té chvíli opravdu na takovéto věci nemyslím :)

Nechtěla jsem si nějak stěžovat nebo se litovat, já vím, že lidi mají mnohem větší, horší a rozhodně závažnější problémy, jen toto jsou prostě takové ty „mouchy", které člověku vadí a občas trápí a přišlo mi, že na emiminu se člověk vždycky může vypovídat…

Mateřství mě naplňuje, a tak se tím už tolik nezabývám jako dřív. Občas ale přece…

Tak se mějte moc hezky a děkuji za milé reakce :D
Zdravé dětičky a zdravíčko - nám všem
Stydlivka

• Nahlásit
  • Citovat
Epi
826
31.3.06 15:14

Ahoj Stydlivko!
Tak to se ti omlouvám, ale teď jsem přesvědčená, že tu nikdo srandu nedělá. :D Rozhodně nebylo mým úmyslem tě zesměšnit nebo něco podobnýho. Tak promiň. Holky ti to hezky vysvětlily a poradily :D a jinak se tím moc nezaobírej, protože máš určitě spoustu jiných předností. Hlavně se nestyď, aby jsi si zbytečně nevytvářela komplex. Já vím, že si myslíš, že se mi to lehce říká, když se mě to netýká, ale každý máme na sobě něco, co nám vadí. Nikdo není ideální. Tak pa a nezlob se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Markeeeeeeetka
5.4.13 00:18

Jsem na tom stejně

Mám ten samý problém :? Pravé macaté a levé, že sotva chrání srdíčko

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu