Testík???

Anonymni
26.3.06 22:31

Testík???

ahoj, prosím o radu.Dnes jsem zkoušela těhu test.Těsně po žádná čárka( 38 DC), tak jsem ho zklamaně odložila, no a za hoďku jsem si všimla, že je tam druhá čárka jak vyšitá.jenže na testu je napsáno, že se má odečíst nejdýl do 10 min.tak je to asi v čudu, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2210
26.3.06 22:37

Ahoj Dido!
Ja som zatial sice vzdy videla iba /,
ale myslim si, ze Tvoj vysledok zatial este nie je velmi presvedcivy dokaz :cry:
Na Tvojom mieste by som pockala este par dni a zopakovala test.
Prajem vela trpezlivosti :wink:
Aku mavas dlzku cyklu?

Laguska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
803
26.3.06 23:11

Ahoj dido,
nemyslím, že by bylo vše ztracené. Zkus ještě jiný test. To, že se tam, sice po delší době, čárka udělala, tak to není jen tak - mě se taky neudělala hnedka a dneska máme kluka jako buka :wink: Takže radím:zkus to ještě jednou

Klára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
755
27.3.06 00:16

Ahoj dido,
můj gynekolog doporučuje testovat týden po vynechané MS, takže záleží na délce cyklu. Kup si co nejcitlivější test a zkus zopakovat za pár dní z ranní moči. Pokud bude znovu negativní, šla bych za gynekologem a nechala si udělat test z krve na hcg.
Dočetla jsem se, že druhá čárka se někdy může objevit, protože chemická reakce na testu pokračuje i po časovém limitu na odečtení výsledku. Snad jsem to napsala správně a srozumitelně.

Přeju ti hodně štěstí a brzo mimíska :wink:

Inka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.3.06 08:26

Testík

Děkuji za odpovědi, i vám se omlouvám za založení dvou identických diskuzí, jsem tu dnes podruhé - včera poprvé, tak mi to prosím promiňte, nebyl to úmysl.Odpověd lagusce: Dc je normálně max. 30.Jinak můj gynekolog mi dneska řekl, že mi má táta (lékař) píchnout Agolutin - progesteron, že se menstr. dostaví a kdybych byla těhu, že se nic nestane.Tak já nevím, myslíte, že ty hormony fakt neuškodí??? Prý se dává i na podporu těhotenství, tak prý to fakt neva.

• Nahlásit
  • Citovat
2210
27.3.06 08:46

Ahoj Dido,

vitaj na emimine :lol:
O Agloutine neviem. :oops:
Myslim si, ze ak je to tyzden po vynechani,
dalsi tehu test by // mohol mat aj v limite :wink:

Laguska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.06 09:13

Ahojky Dido,
zkus třeba dneska nebo zítra TT se slabší citlivosti/25UI/ a snad by se Ti už mohly ukázat 2//.
Ten Agolutin nebo Neolutin Ti buď vyvolá MS nebo podpoří těhotenství…Jsou to hormony,které Ti v těhu neublíží,ale prospějí..

Měj se krásně a držím palečky při testování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
755
27.3.06 10:07

Dido, agolutin ti určitě neublíží, i kdybys byla těhu. Já s ním mám taky zkušenosti (ale tehdy jsem nakonec těhu nebyla). Na tvém místě si to nechám píchnout, jen počítej s tím, že pokud MS nakonec dorazí, tak může být silnější a bolestivější než obvykle. Ale to je při zpožděných MS normální…

Měj se hezky
Inka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
755
27.3.06 10:09

Ještě jedna věc, po injekci by se MS měla dostavit asi do týdne (pokud si to pamatuju dobře) a kdyby ne, tak já jsem měla přijit znovu na gynekologii.

Inka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama