Reklama

Nestlé Beba Sensitive

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NumLock 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.10 14:27
Nestlé Beba Sensitive

Ahoj,dáváte toto mléko Nestlé Beba Sensitive,pro citlivá bříška vašim miminkům a pomáhá jim to?Má cenu kupovat?Děkuji za zkušennosti.

Reklama

Reakce:

culikata
Kecalka 381 příspěvků 27.01.10 17:40

ahoj no ja Bebu nedavam,zalezi v cem mate problem,Beba je pry hustejsi mleko,ale pro citliva briska to nevim,my mame Hipp s probiotiky a i me mleko,ted uz jen na noc davam kapky na boleni.

radulaur 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.10 20:43

ahojky, já mám dítě co skoro nejí, vyzkoušela jsem různá mlíka,ted mám Bebu senzitive, ne že by ji na moje princezna baštila nějak víc než jiné mlíka,ale aspon ji neblije jak to dělala s Nutrilonem…jinak na pravidelné kakání a prdíky nám zabrala.

NumLock 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.10 08:17

Díky,

Příspěvek upraven 27.10.14 v 12:56

maga 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.10 09:37

Ahoj,mame mesicni holcicku.Kojila jsem asi 14 dni, pak pozvolna prechod na UM.Zacali jsme nutrilon comfort, vzhl.k tomu ze koliky, krece,nekakani jsou u nas ve velkym:).Neprislo mi ze by se dostavil nejaky efekt, a to davamei probio kapky.Tak dr.doporucila tu Bebu Sensitive.Vcera jsem s ni zacala.Moc si teda od toho neslibuju, vzhl. ke zkusenostem se synem( dnes 2.5 roku).U neho jsme vyzkouseli naprosto vse a spravilo se to az casem.Nektere deti se zrejme musi 3-4 mesice prokroutit bolenim. :-(

NumLock 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.10 09:49

.

maga 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.10 10:09

Dokonce jsem nekde cetla, ze pokud problemy s kolikami mel starsi sourozenec je u toho dalsiho jeste vetsi predpoklad ze je bude mit taky.U nas se to teda potvrzuje :-Taky asi neni dobre ty mlika moc stridat, coz ja jsem v zoufalosti z neuspechu udelala…

NumLock 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.10 10:55

Vyměním mu to jen jednou a pokud to nezabere,tak to nemá smysl a už u toho zůstanu.Když ho to bude bolet dál,tak to nemá cenu a bude ho to bolet u každého dalšího stejně.

maga 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.10 12:05

No presne jak pises,bude to se vsim stejny ja se taky rozhodla, ze u tohoto uz zustavame.Nakonec jiny mliko uz na tyto problemy ani neni..( krome toho Nutrilonu Comfortu) a tyto obe jsou povazovany za nej..

NumLock 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.10 12:15

..

culikata
Kecalka 381 příspěvků 28.01.10 13:25

ahoj Miriam,nojo,koukala jsem,ze mate teprve par tydnu,jo tak to jsem ty tri mesice temer probrecela,jake jsem mela nervy a malej neuveritelne boleni,davala jsem kapky Sab simplex pred kazdym krmenim,pak i po 15ti,ale pomohlo to malinko,pak jsem pridavala Nutrilon a malej prestal kadit,holky mi tady poradily i potvrdily,ze Sab simplex ve vetsim mnozstvi muze pusobit zacpu,prestala jsem ho davat a ted davam uz jen na noc kapky Baby calm,UM-Hipp1 s probiotiky a usina vcelku v poho a spi jak andilek,kaka kazdy den-taky uz ma 4mesice a hodne trenujem koniky,tim si to brisko promasiruje,ale ty tri mesice jsem mohla i carovat a nepomohlo nijak extra nic :cry: .

NumLock 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.10 13:35

Kapky

Příspěvek upraven 27.10.14 v 12:57

maga 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.10 15:28

Miriam chtela jsem se zeptat, ohl.toho Hipu 1 s probiotiky…Co jste davali dosud, a zda budes zkouset tu Bebu Sensitive, nebo rovnou Hipp?

NumLock 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.10 15:41

.

Příspěvek upraven 27.10.14 v 12:57

culikata
Kecalka 381 příspěvků 28.01.10 16:31

ja jsem koukala jaky mas ty kluky cvaldy,jinak to mam v zive pameti,to krmeni,behem jednoho jsme nekolikrat odrihavali,pres­tavali atd,jo jo,kluci jsou na to pry vetsi citlivky,takze druhou planuju holku.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >