Neumím se odměnit

Anonymní
5.6.20 11:32

Neumím se odměnit

Ahoj, chtěla bych se zeptat, naučily jste se „odměnit se“? Já teď při částečném úvazku dělám navazující VŠ studium, celkem náročné, a při zkouškovém jsem se teď hodně natrápila, mám dole 5 kg a celkově si to nějak hodně beru k srdci. Každopádně jsem zkouškové ukončila jako první z (25 lidí) ročníku a ještě s velmi dobrými výsledky. Těšila jsem se, až tahle chvíle nastane, a mě začnou 3 měsíce „volna“ jen s prací s domu 20h/týden, prostě sen. Slíbila jsem si za zkoušky šaty, na které jsem se chodila měsíc dívat, i to, že to oslavíme s přítelem. Taky jsem se objednala ke kadeřnici (to se mi chce zrušit)
No je to už týden od zkoušek, mně se po stresovém období rozjely zažívací potíže, které mám u zkoušek vždy, přítele jsem odbyla, že pujdeme slavit jindy a šaty jsem odložila, protože se aktuálně „utápím“ v tom, že celé dny prosedím na WC.

Díky za rady!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16872
5.6.20 11:54
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, naučily jste se „odměnit se“? Já teď při částečném úvazku dělám navazující VŠ studium, celkem náročné, a při zkouškovém jsem se teď hodně natrápila, mám dole 5 kg a celkově si to nějak hodně beru k srdci. Každopádně jsem zkouškové ukončila jako první z (25 lidí) ročníku a ještě s velmi dobrými výsledky. Těšila jsem se, až tahle chvíle nastane, a mě začnou 3 měsíce „volna“ jen s prací s domu 20h/týden, prostě sen. Slíbila jsem si za zkoušky šaty, na které jsem se chodila měsíc dívat, i to, že to oslavíme s přítelem. Taky jsem se objednala ke kadeřnici (to se mi chce zrušit)
No je to už týden od zkoušek, mně se po stresovém období rozjely zažívací potíže, které mám u zkoušek vždy, přítele jsem odbyla, že pujdeme slavit jindy a šaty jsem odložila, protože se aktuálně „utápím“ v tom, že celé dny prosedím na WC.Díky za rady!

vyčerpání, fyzické i psychické. To přijde vždy po a dopadne to jako balvan…
Dej si den dva na odpočinek a soustřeď se jen na sebe a své zdraví. S přítelem se domluv někdy na příští týden, až budeš ok, stejně tak tu kadeřnici a jak půjdeš od ní, vem to přes ten butik a udělej si radost ;) zasloužíš si to :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9338
5.6.20 12:30

Tak je asi logické, že když ti je špatně, tak nepůjdeš ke kadeřnici, do butiku a na večeři… Půjdeš až ti bude dobře. Nevidím v tom nic zvláštního, že by ses neuměla odměnit. Odměnit se umíš, akorát teď to zrovna nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12216
5.6.20 12:31

Odměň se pár dny v posteli s knížkou a nicneděláním. Co bych za to dala :mrgreen: A až ti bude lépe, uvidíš, že si pro šaty a ke kadeřnici ještě ráda zaběhneš. Teď doplň vitamínky, naordinuj si hodně spánku, přítel ať ti třeba udělá masáž, pusťte si nějaký film a brzy bude dobře :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6460
5.6.20 12:59

Mas se odmenovat uz behem plneni cile a ne az na konci.
je videt, ze se proste nemas rada. Jo, zaslozuis si odmenu az podle uzasneho a nejlepsiho vysledku, ale jsi tak strhana, ze uz ti je odmena k prdu.
kdyby jsi se odmenovala po castech celou dobu, vysledek by byl zrejme stejny, ale bez nervu a zhrouceni.
Budes si muset na to prijit sama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13993
5.6.20 13:00

Jj, po státnicích jsem neměla chuť ani slavit. Vydrž a vyspi se na to. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.20 13:02

To já se odměnit umím, žel není za co. Přede mnou jsou státnice, ze kterých mám už pár dní žaludeční a nervové potíže. A kdybych se aspoň poctivě učila. Ale já se tak bojím, že mi to učení vůbec nejde a ani se k němu nemohu moc dokopat. Takže ti ty tři měsíce volna docela závidím. Já si to taky tak vždy udělala mezi prvními, většinou jsem semestr dokončila v květnu a pak až do konce září, někdy října pohov.

• Nahlásit
  • Citovat
1423
5.6.20 13:07

Odpocin si, nervy dostaly asi na frak. Vyspala bych se, jedla, na co mam chut, a zajela nekam do prirody. Jen tak chodit, abych si procistila hlavu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14503
5.6.20 13:19

Tak ted si unavena, rozhozena. Ono to i tu naladu ovlivni. Az se seberes, traveni se uklidni, vyraz na ty saty, alespon si to i lip uzijes, nez kdyz si tak zmasakrovana. To je normalni. S odmenovanim sama sebe problem nemam :mrgreen:, ale tyhle dlouhodoby stresy jen tak nezmizi bez nasledku, to s tim nesouvisi.
Jo a gratuluju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama