Zkušenosti se zákeřnou leukémií

Anonymní
5.6.20 09:14

Zkušenosti se zákeřnou leukémií

Zdravím Vás, založila jsem tohle téma, protože je v mojí rodině momentálně jako téma číslo 1 :( Moje maminka, která už prodělala 2 rakoviny prsu, přišla od doktora se zprávou, že má leukemii :,( Zatím nevíme nic podrobnéjšího, dělali ji znovu všechny testy přímo v nemocnici kde to léčí, takže na přesný verdikt teprve čekáme. Ale proč píšu. Vím, že jen to hrozně individuální, ale zajímalo by mě kdo s tím má ne jakou zkušenost jak probíhá léčba a jestli je tu vůbec nějaká šance, že to maminka zvládne i kdyz už má ze sebou 2 rakoviny. Moc děkuji za všechny reakce. Omlouvám se za anonym, ale snad chápete…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

60915
5.6.20 09:40

Ahoj, to je mi líto. Chápu, že to potřebuješ sdílet, dozvědět se informace. Ale věř tomu, že tady se relevantní informace nemáš šanci dozvědět. Neznáš typ leukemie, je jich opravdu spousta druhů, typů. A jejich léčba a průběh se liší natolik, že nemá smysl pátrat na internetu po příbězích jiných. Respektive z těch příběhů vyvozovat, jak to bude s tvou maminkou.
Víš alespoň, zda se jedná o akutní leukemii nebo chronickou? Myeloidní nebo lymfatická?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
330
5.6.20 09:55
@Lama Lama píše:
Ahoj, to je mi líto. Chápu, že to potřebuješ sdílet, dozvědět se informace. Ale věř tomu, že tady se relevantní informace nemáš šanci dozvědět. Neznáš typ leukemie, je jich opravdu spousta druhů, typů. A jejich léčba a průběh se liší natolik, že nemá smysl pátrat na internetu po příbězích jiných. Respektive z těch příběhů vyvozovat, jak to bude s tvou maminkou.
Víš alespoň, zda se jedná o akutní leukemii nebo chronickou? Myeloidní nebo lymfatická?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.20 09:56
@Lama Lama píše:

Vím jen, že je to akutni leukémie

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama