Neuspokojí mě

Anonymní
16.2.20 18:55

Neuspokojí mě

Hezký večer dámy :lol: anonymně se vám tu sverim se svým sexuálním životem :oops: jsem s partnerem už 7let, je to můj prvni co se sexu týče, ale právě o ten sex jde.. naše soužití je bez jakýchkoliv problémů, jsme jak pro sebe stvoreni, ale zkrátka… tam dole nemá žádného obra :oops: ja samozřejmě netoužím po nake anakondě, ale s žížalou je to taky pěkně na prd :oops: :lol: uspokojit se po našem „užívání“ musím vždy sama, vadí mi to a zároveň i trochu mrzí. Napadlo mě pořídit si vibrator, a užít si ‚ve třech‘ ale zas nechci aby se to přítele dotklo :roll: máte ňáká stejný problém? Jak to řešíte vy? :oops: samozřejmě anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16.2.20 19:00

Velikost penisu a ochota uspokojit partnera jsou pro mě úplně jiné záležitosti. Velikost neovlivní, za to bod 2 ano. Kdyby se ani nesnažil, tak by vedle mě rozhodně 7 let neusínal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3581
16.2.20 19:03

Tuším, že moment, kdy se neurazí, už jsi stejně prošvihla. Protože říct mu po sedmi letech, že je to naprd, je fakt dost pozdě. To by skolilo každýho. Nicméně asi si to zaslouží, když po sedm let nebyl ochotný tě douspokojit, pokud jsi přímo při sexu nebyla. Jestli jsi teda orgasmus nepředstírala. To se pak nemůžeš divit, že si to musíš dodělat sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
16.2.20 19:11

Nech si jí zmenšit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
16.2.20 19:17
@olino píše:
Nech si jí zmenšit…

to je napad kazdou chvili se tu nekdo presiva nos prsa pysky břicho ale zmensi ji to tu nikdo nema a ja jsem pro toto je ta chvile kdy doktor muze vztah obohatit vse samozrejme na pojistovnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4530
16.2.20 19:18

Já bych to tak dlouho nevydržela. Příteli bych to řekla, při nějaké pohrdavé reakci směrem k tobě bych se s ním rozešla, dokud je čas a netáhneš za sebou dítě. To bych se ani o nic nepokoušela.
Ale stejně, ono nejde být celý život na nějakých náhražkách. Spíš bych byla pro rozchod v každém případě už na základě toho, jak to je, že sám od sebe se dívá, jak doděláváš jeho práci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58990
16.2.20 19:19

NO a ví to? To tě neuspokojí ani jinak? Víš, že by tě větší uspokojil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
16.2.20 19:24
@LaPaloma píše:
Já bych to tak dlouho nevydržela. Příteli bych to řekla, při nějaké pohrdavé reakci směrem k tobě bych se s ním rozešla, dokud je čas a netáhneš za sebou dítě. To bych se ani o nic nepokoušela.
Ale stejně, ono nejde být celý život na nějakých náhražkách. Spíš bych byla pro rozchod v každém případě už na základě toho, jak to je, že sám od sebe se dívá, jak doděláváš jeho práci.

Koukám, že dneska chlap může za každou nadměrně rozčapenou pipinu…kdyby jste si to ženský furt nehoblovaly, tak nemáte tyhle problémy…a pak to ještě házíte na partnera!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1438
16.2.20 19:28
@olino píše:
Koukám, že dneska chlap může za každou nadměrně rozčapenou pipinu…kdyby jste si to ženský furt nehoblovaly, tak nemáte tyhle problémy…a pak to ještě házíte na partnera!!!
Á další s malým pérem :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1134
16.2.20 19:34

Toto řešíš brzo.., to ti to celých sedm let nevadilo? 8o ;) Navíc, máte očividně problém v komunikaci.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51120
16.2.20 19:41
@olino píše:

Ty si fakt blbej :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 19:44

@-Sára :lol: :lol: :lol: no ale k problému zakladatelky. Sedm let je dlouhá doba na otevření tohodle tématu. Spíš bych to navedla tak, že si sex můžete okořenit nějakou hračkou. Robertek, nějaký návlek na penis apod. Pak samozřejmě vypilovat zručnost partnera, když neví, musíš mu říct co se ti líbí a co ti dělá dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
16.2.20 19:46
@Venetia píše:
Ty si fakt blbej :D

tak uhodil hrebik na hlavu. Nikdy nevis jak ji ma velkou a nekdy je to fakt jeskyně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 19:49

@Andrewww no ale za to taky nemůže, tak jako on nemůže za to, že tam má párátko. Možná si prostě tělesně nesednou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51120
16.2.20 19:55
@Andrewww píše:
tak uhodil hrebik na hlavu. Nikdy nevis jak ji ma velkou a nekdy je to fakt jeskyně

Zase určit, jestli ho má chlap pod průměr je o dost jednodušší než zkoumat velikost vagíny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama