Neustálá mykóza

28
21.6.20 14:54

Neustálá mykóza

Má tady někdo zkušenost s neustále se vracející mykózou po těhotenství? Už nevím, co s tím mám dělat.. Vrací se mi už snad vždy po týdnu, mám od doby těhotenství streptokoka v pochvě.

Příspěvek upraven 22.06.20 v 10:26

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11120
21.6.20 15:00

@Luciess77 A jste preleceni oba s partnerem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
21.6.20 15:02

@cecetka ano

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2697
21.6.20 15:32

Co sladké? Vždy když mám problém, je to tim, ze se cpu sladkym a pečivem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
387
21.6.20 15:34

Ahoj já si koupila probiotika klasická od swiss, lichořeřišnici v kapkách a občas si vezmu vaginální probiotika. Po mykóze jsem vybrala celé balení vaginálních probiotik a od te doby beru občas a zatím dobrý, beru i po sexu aby se mi něco nerozjelo a snažim se abych se dole nezapařila. Použivam tyto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.6.20 15:38

Ahoj, ja jsem byla pravy opak, pred porodem chronicka mykoza, behem tehotenstvi snad porad a po porodu zahadne zmizela. Rok byl klid, nez jsem si ji zase privezla z verejneho bazenu a bylo to zase zpatky snad 2×-3× do mesice. Uz jsem byla taky zoufala, vsechny lecby i pres gynekologa selhaly. A presto jsem nasla reseni, jakmile jsem se toho uspesne zbavila, mela jsem chut to radosti vykricet do sveta, ze jsem nasla reseni!!! :) Zkus taky a pevne verim, ze ti to take pomuze. Chce to jen odhodlani. Ne klasickou protikvasinkovou dietu, kterou musis drzet az pul roku, ale program Whole30, precti si o tom na internetu. Je to dietni program pouze na 30 dni, kdy jis pouze maso, zeleninu a ovoce, vajicka a vybrane oleje a orechy. Nesmis mlecne vyrobky, pecivo, ryzi, ani lusteniny. Na internetu naleznes spousty typu na recepty, vcetne seznamu zakazanych a povolenych potravin. Bohuzel to zabere hodne casu, planovani a vareni, ale vyplati se to!!! Do toho jsem si koupila tobolky Candix s kys. kaprylovou a jedla jsem 2 tobolky denne a jeste probiotika Probiolact. Drzim palce!!! P.S.na FB je skupina Whole30, kam lidi taky posilaji tipy na vareni a zkusenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.6.20 15:39

@Martinamimi1 Tak tady po tech se mi mykoza strasne vzdycky akorat zhorsila.

• Nahlásit
  • Citovat
387
21.6.20 15:43

Tak těch probiotik je hodně, mě tyhle vyhovuji brala jsem i z dr. max ty jejich to byl klasický velký prášek a taky jsem s nima neměla problem :blush:

@Anonymní píše:
@Martinamimi1 Tak tady po tech se mi mykoza strasne vzdycky akorat zhorsila.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
21.6.20 15:44
@Luciess77 píše:
Má tady někdo zkušenost s neustále se vracející mykózou po těhotenství? Už nevím, co s tím mám dělat.. Vrací se mi už snad vždy po týdnuPříspěvek upraven 21.06.20 v 15:02

Zkus brusinky, ja vyzkoušela spoustu ruznych gelu a čípku, až po druhem porodu byla u nás na návštevě moje babička a ta mi naordinovala každy večer hrst brusinek, ťukám už je to 10měsícu a nic, to jsem si vždy myslela, že jsou jen na močák, muj chlap zas hodně trpěl na bílý povlak na jazyku, zkusili jsme brusinky a taky se ho zbavil :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
22.6.20 09:39

@Martina84 sladké nejím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
620
26.6.20 17:26

Mám stejný problém už nevím co bych na to pouzila, po porodu/potratu se mi to neustále opakuje měsíc co měsíc. Už jsem přemýšlela o Wobenzymu, ale zase je to teda pálka. Já teď nakoupila zelený ječmen, chlorella a kokosový olej vyčetla jsem co jsem mohla a zkusím to teď trochu přírodně vyhnat z těla ven :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
328
1.7.20 07:39
@Veruuunecka píše:
Mám stejný problém už nevím co bych na to pouzila, po porodu/potratu se mi to neustále opakuje měsíc co měsíc. Už jsem přemýšlela o Wobenzymu, ale zase je to teda pálka. Já teď nakoupila zelený ječmen, chlorella a kokosový olej vyčetla jsem co jsem mohla a zkusím to teď trochu přírodně vyhnat z těla ven :roll:

Ne že bych tě pronasledovala:joy: ale asi jsem to zakrikla s tou mykozou. Ráno jsem se vzbudila a stipalala a svedla mě pipi :joy: a malinko jakoby možná i výtok. co na to když bych byla případně těhotná?? Nevíte někdo něco? Manžel byl velmi nadšený, když jsem mu napsala zda mi dojde něco koupit do lekarny:joy: :nerd:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
620
1.7.20 15:09

@Řepka6 no já si tam supla pár dní probiotika vaginální a musím říct že mám normálně klid až mi to je samotný divný 8o
Jinak je ještě i bastim, ale začala jsem si dávat ráno lžičku kokosového oleje a piju ječmen s chlorellou tak jestli jsem se neocistila díky tomu :nevim: mě se nějak záhadné ztratila pac touhle dobou do ms ji už mám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
328
1.7.20 15:17
@Veruuunecka píše:
@Řepka6 no já si tam supla pár dní probiotika vaginální a musím říct že mám normálně klid až mi to je samotný divný 8o
Jinak je ještě i bastim, ale začala jsem si dávat ráno lžičku kokosového oleje a piju ječmen s chlorellou tak jestli jsem se neocistila díky tomu :nevim: mě se nějak záhadné ztratila pac touhle dobou do ms ji už mám

No tak super něco zabralo:partying_face: :partying_face: :partying_face: třeba už se tam uvnitř děje něco jineho:laughing: bych asi nedala kokosový olej fujky. Manžel mi koupil mast fungicidin a gynimum tak uvidíme. Teď už zas žádný výtok nemam:rolling_eyes: divny co to tělo dělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
620
1.7.20 18:11

@Řepka6
Ale někdy bily výtok znamena tehu :D ségra právě než zjistila že je těhotná tak mi psala ze má nějaký bílý výtok no a za týden byli dvě // :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama