Houby a alkohol

14
20.6.20 15:03

Houby a alkohol

Ahoj holky, chtěla bych se s Vámi poradit. Celá nadšená z letošních prvních hub, co mi dnes přinesl manžel s dětmi, jsem se tím teď k obědu naládovala. No a samozřejmě mi vůbec nedošlo, že jdu večer na dlouho plánovanou oslavu mojí kamarádky. Ráda bych se napila, ale teď nevím, protože houby s alkoholem se nedoporučují. Byli mezi tím i hřiby kováři. Myslíte, že tedy raději pít nemám? Můžu se otrávit? Máte někdo zkušenosti? Děkuju :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21161
20.6.20 15:08

Otravit se podle me nemuzes. Vecer budes mit uz houby stravene. :? Ja se takhle paradne zeblila, ale to jsem jako mlade tele zapila smazenici cervenym vinem.Holt to bylo tezke na zaludek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3263
20.6.20 15:10

Ja bych se nebala. Ale zalezi na mnozstvi. Hub i alkoholu…Pokud jsi snedla hrnec smazenice a minis se ozrat, je to blby napad. Pokud to bylo normalni mnozstvi hub k obedu a vecer se “normalne “ Napijes, tsk je to v pohode.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
944
20.6.20 15:15

Vyloženě pít se nesmí na hnojník, tam se může objevit intoxikace. Jinak ti nic nebude, osobně vyzkoušeno :mrgreen: samozřejmě když budeš mít ráno kocovinu, můžeš to svádět na houby :think: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1632
20.6.20 16:01

Ono se spíš po houbách nedoporučuje pít, aby nebyly příznaky otravy zaměňovány za následky nemírného popíjení. Jen na ten hnojník se pít nesmí, to funguje jako Antabus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama