Neustálá rýma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ivisek87
Kecalka 126 příspěvků 15.12.18 19:44
Neustálá rýma

Ahoj dámy, budu ráda za vaši radu či za jakoukoliv. Je to cca 14 dní co mám rýmu, nepomahali žádné spreje do nosu, tak jsem zašla na orl a dali mi antibiotické kapky. Jenže neustále jako kdybych měla zalehle usi a takový tlak v hlavě myslím, že to je od té rými :nevim: nevíte jak se toho zbavit???Cítím to celý den a uz jsem z toho zoufalá. děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 7010 příspěvků 15.12.18 19:47

A ty uši zalehlé si měla už když jsi byla na tom Orl? A říkala jsi to tam? Možná by pomohlo ty uši profouknout :think:

ivisek87
Kecalka 126 příspěvků 15.12.18 19:53

@Kriss Tina ano říkala i do nich dr mrkla ale nic neudelala,myslela sem tedy že to zmizí ale den co den je to stále stejný :think:

Náhodný host
Povídálka 33 příspěvků 15.12.18 20:01

@ivisek87 Rýma je spíš příznak, nejčastěji virozy, ale těch onemocnění, které vyvolávají rýmu může být víc. U klasické rýmy ale platí, že neléčená trvá týden a léčená sedm dní. U viróz, která mají s sebou výraznou rýmu, tak ta doba bude zhruba stejná, ale může dojít, že rýma během 3-4 dnů sestoupí víc dolů v dýchacích cestách, tj. do krku, dolní část nosohltanu. Kapky mi přijdou dobré spíš jako úleva, musí tělo zvládnout hlavně celkové onemocnění. Ale pokud ty kapky máš, určitě je ber.

14 dní, tak to bych asi zašel na ORL, jestli to nejsou dutiny. Tam pak je taková dlouhodobější rýma.

free333
Generální žvanilka 21211 příspěvků 15.12.18 20:05

@ivisek87

Je dobrý Sinupret a mně pomáhá strouhaný křen…

ivisek87
Kecalka 126 příspěvků 15.12.18 20:05

@Náhodný host Na ORL jsem uz byla, takže tak.

Sůvička80
Kecalka 245 příspěvků 15.12.18 20:38

Možná nějaká alergie? Na chlad? Já mám chronickou rýmu už od 20, nikdo mi nikdy nezjistil proč ( akergik prý nejsem, naposledy na alergologii vyřkla větu: tak zdravého člověka jsme tu už dlouho neměli :pocitac: , výsledky z krve, kožní testy ) ale proč mám permanentní rýmu nikdo neví. Zvykneš si. Po těch letech mi to ani nepřijde.

blumen
Hvězda diskuse 44237 příspěvků 15.12.18 20:47

Na noc dat na usi nakrajenou cibuli, treba v ponozce pod celenku.

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 15.12.18 20:49

@ivisek87 doporučuju Sinupret, u něj člověk opravdu cítí, jak to tak do půl hodiny po spolknutí zabere a dutiny odlehnou. A ještě třeba Fenistil na splasknutí sliznic. Pokud by se to ani po třech dnech této léčby nezlepšilo, šla bych znovu na ORL, to že tam nic neviděli minulé neznamena, že tam teď nic nenajdou.

Petula306
Stálice 93 příspěvků 15.12.18 20:53

Já si 2× denně proplachuju nos vodou.

ivisek87
Kecalka 126 příspěvků 15.12.18 21:26

@Sůvička80 Já tedy na rýmu nějak netrpim vždy mi odezněla během týdne jen teď to trva už nějak dlouho. Mě nevadí zas tolik rýma až na to že bez kapesníku nikam nejdu :lol: ale vadí mi ty ,, zalehle usi a tlak v hlave'' jinak to popsat neumím :nevim:

ivisek87
Kecalka 126 příspěvků 15.12.18 21:27

@blumen To se dělá při zánětu v uchu myslím, že? :think:

blumen
Hvězda diskuse 44237 příspěvků 15.12.18 21:49

@ivisek87 ona uvolnuje rymu, spousti ji. Mne to pomohlo kdysi i na zalehle usi prave

ivisek87
Kecalka 126 příspěvků 15.12.18 22:08

@blumen zkusím tim nic nezkazím,dekuji

Sůvička80
Kecalka 245 příspěvků 15.12.18 22:11

@ivisek87 : pokud máš doma aerius, zkus ten. Syn ho má vždy, když má rýmu a jednou měla mamča problém se zalehlym uchem, vzala aerius a fakt jí to pomohlo ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Kolegové mi přáli smrt syna! Dalibor Janda přišel s nepříjemnou zpovědí

Před šestnácti lety zpěvák Dalibor Janda (65) přišel o svého syna, který se v... číst dále >

Svědek promluvil o muži, který se pokusil upálit: Muselo to mít souvislost s Palachem

V pátek odpoledne se na Václavském náměstí pokusil o sebevraždu starší muž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >